Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja badania na HIV robiłam razem ze wszystkimi pierwszymi badaniami.
Co do mariolki i kota to kąpie oddzielnie 🤪 ale kota raz w tygodniu kąpie w wannie i już tak mi się ciężko schylać ehhhh no ale potem jest śnieżnobiały i pachnący 🙂
Co do rozmiaru bobasa to u mnie w rodzinie bardz duże dzieci się rodzą, na mego chrześniaka rozmiar 62 nie wszedł po urodzeniu 😮 😮 😮 dlatego też zastanawiam się jak będzie u mnie a jak mała wypina pupę i nogi to tak mniej więcej te nogi z 20 cm mają licząc po brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
Pati do kiedy mają cię tam trzymać?
Dasz radę wszystkie cię wspieramy.

Mnie też brzuch boli w nocy i w dzień czasem, ale skurczy nie mam 🥴 czekam na nie, dziś w nocy to spać nie mogłam brzuch bolał robił się twardy a tu nic. Nie wiedziałam czy mam spać czy co 😮


Mi też twardniał podczas ktg ja nic nie czułam, a położna mi powiedziała,że to słabe skurcze 🙂

To juz sobie wyobrażam jakie są te prawdziwe. 😮
Pati ale ty jesteś na miejscu wiec nie masz się czym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sobie Was czytam i śmiać mi sie ciągle chce, Diviana dobry ten tekst z tym kotem i mariolką, też mi sie dziwnie skojarzyło 😁
Siehakowa super że tak dobrze sobie radzisz z maluszkiem jest to dla nas dużym wsparciem, bo ja też już sobie myśle ze nie bedzie tak źle.
Ale rodzić to jeszcze nie chce, narazie mam dużo do zrobienia jeszcze, rozwarcie jakoś sie zmniejszyło, od mojego leżenia przez tydzien, ale od wczoraj juz nie leże, pościągałam firanki te co zamówiłam a wyglądały jakby je jakis pijak nożem ciął, nie wiem w ogóle co to było, odesłałąm te firanki do sprzedawcy z allegro, teraz musze tylko napisac zeby mi zwróciła kase za wysyłke bo to nie z mojej winy jest ten zwrot, no i ma mi wymienic na inna, ide robic obiadek, dzisiaj zrobie pizze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
aasia ja nigdy nie mialam badan na hiv i lekarz tez nic nie mowil ze powinnam zrobic 😮

a jak ja mam dodatnia grupe krwi to tez powinnam sie martwic tymi przeciwcialami? ☺️


to zależy jaką grupe krwi ma twój m. jeżeli ma ujemną to powinnaś miec zrobione badania.
mi robili badania pomimo że oboje mamy Rh +
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zjadlam miseczke pomidorowki z dzikim ryzem 😜 😜 😜 a ze m. z ryzem nie lubi to ugotowalam mu makaraon... a po tej zupie tak mi sie goraco zrobilo ze szok 🙃 a mala to takie fikolaje teraz robi ze az boli 😉 😉 chyba bedzie mi brakowac tego uczucia po porodzie bo mimo ze czasem boli to jednak cudowne jest 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytat dot. konfliktu serologicznego:

''Najczęstszą przyczyną występowania konfliktu jest niezgodność w zakresie czynnika Rh. Jeśli przyszła matka nie ma cechy Rh, czyli czynnik Rh w jej krwi jest Rh-ujemny, a jej dziecko odziedziczyło po ojcu cechę Rh, czyli ma czynnik Rh-dodatni, to wytwarza się między dwoma ustrojami niezgodność serologiczna. Cecha Rh-dodatnia płodu jest jakby czynnikiem obcym, drażniącym w stosunku do Rh-ujemnych krwinek matki.''
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A śmiać mi się chce jak teraz wszystkie czekamy na skurcze 😁
A wcześniej to modliłyśmy się żeby ich nie było 😁

jola u mnie na obiadek ziemniaczki z surówką i jajkiem sadzonym. Też mam lenia a to najszybciej robię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inez też bym zrobiła, tylko, że ja za jajkami nie przepadam w każdej postaci 🤢 jakaś dziwna jestem chyba.

Ale chyba zrobie coś z ryżem, mam pierś z kurczaka wiec może zrobie w cieście go 😉

Dziś mój maż jedzie po teściową do pracy ja już nie daję rady 🙂 nawet mnie o to nie proszą hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Jola a masz sezam? Bo filet z kuraka można zrobić w sezamie, pychotka 😜

No mam sezam 🙂
ale obsypałam juz kawałki kurczaka przyprawą i co teraz w sezamie? nie wiem czy to będzie się trzymać i od razu na patelnie?


Ja robię tak, rozbijam lekko filety, solę, pieprzę, maczam w rozbitym jajku, bułkę tartą mieszam pół na pół z sezamem, obtaczam w tym kutaka i kładę na rozgrzany olej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...