Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana wysłałam Ci wiadomość 😉

Paninka Ci nasi Mężczyźni potrafią rozbroić 🙂

A mój Niuń dziś leniwyyyyy i po tych ostatnich jego harcach tak mi dziwnie...
I w ogóle czuję jakby "zjechał" w dół.
Oj chyba blisko jesteśmy 😮

Ja jestem też ciekawa co u Agnie-szki no i jak Eleeza po wczorajszym KTG...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Paninka a Lilka wróciła do swojej aktywności?
Długo ją tak mało czułaś?


od rana w poniedzialek malo sie ruszala...w srode poszlam do lekarza i jak popoludniu na lozku szpitalnym sie polozyla to znowu szalec zaczela...wiec niecale 3 dni...i od zeszlej srody fika caaaaly czas 🙂 🙂 ale co obudze sie w nocy to spokoj 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
A ja właśnie wypiłam szklankę coli i mała zaczęła brykać 🤪


Nie mam coli wiec budzę Go nutellą 🙂

Mój przez ostatni tydzień fikał strasznie mocno, nawet mnie w nocy budził,
a dziś od rana cisza, po godzinie gadania, prysznicu i śniadaniu coś tam się przeciąga,
ale zmiana jest wyraźna...mam nadzieję, ze tymczasowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Paninka a po czym poznajesz, że Mała może być w kanale?


przez prawie tydzien strasznie uciskala mi na mariolke ale to tak ze ciezko mi bylo kroki stawiac...i chyba ann pisala ze tez tak miala po tygodniu przeszlo i pytala lekarza i powiedzial ze maluch w kanal rodny wlazi i to powoduje taki bol 🙂 a teraz jej glowke czuje strasznie nisko doslownie w samej mariolce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry dziewczynki
u nas nocka nie bardzo,mały zasnął ok 3,chyba bolał go brzuszek 😞
diviana my maluszka przewieźliśmy w foteliku 🙂A co do odejścia czopa to mi odszedł dopiero w szpitalu,a kilkia dni przed porodem miałam taką zageszczona wydzieline z pochwy.
Z grubsza was doczytałam.
Widze,ze crazzy ma dzis cesarkę,trzymaj się kochana.
Wszystkim dziewczyna zycze miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Jutro mam powtarzane badania i jak będzie dobrze to ide do domu...
Moja mało waży 3100 nadal jest małą 🙂
A mąż wczoraj złożył łóżeczko i mi napisał mms o treści " to łoże dla naszej maleńkiej, ja złożyłem łóżeczko a Ty teraz dostarcz maleństwo 🙂
Też już nie może się doczekać...
Millum dziękuję za lodpowiedz.
Co do fotelika ja Divianko planuje małą wieść w foteliku mam około 20 km i w nim znzcznie bezpieczniej dla gibkiego ciałka maluszka niż w rożku takie moje zdanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Warszawskie dziewczyny Karolciakam proponuje spotkanie pod Willeńskim koło 13.00

Diviana ja to wymiekam 😉 troche sie boje ruszać z domu wybaczcie.
zreszta nie wiem co by mój mąż powiedział, jak jego babcia jeszcze mu wczoraj powiedziała, żebym juz siedziała w domu.

A w szpitalach podobno nie wypuszczają bez folelika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
aaaaaaaaa siehankowa masz oklaska, po prostu pięknie piszesz o porodzie i macierzyństwie 🙂 Normalnie rząd powinien Ciebie zatrudnić do kampanii prorodzinnej 🤪 🤪 🤪

dziękuję kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Mam pytanie dziewczyny jak wiozłyście dzidziusie ze szpitala do domu w foteliku samochodowym, czy w rożku na rękach? Bo tak się zastanawiam czy dla takiego maluszka fotelik jest dobry bo ta pozycja taka półleżąca

Diviana, my przewozilismy w foteliku... mimo, że dystans między domkiem a szpitalem to jakiś 1 km 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😁

Diviana - z tego co ja się orientuję dziecko bez fotelika możesz przewozić tylko z pisemną opinią lekarza, że takie są zalecenia. W każdym innym przypadku szpital nie powinien wypuścić dziecka bez fotelika 🙂
i do zobaczenia na kawce 🤪

jolajola81 - szkoda że cię nie będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂
Diviana ja też przewoziłam Szymka w foteliku.
Co do proszków do prania to ja używam Lovelli i płynu do płukania też i z synkiem wszystko ok.
aneczkare22 na bóle brzuszka polecam takie kropelki BioGaia są trochę drogie ok 35 zł i trzeba je wykorzystać w ciągu 4 tygodni od otwarcia, ale są bardzo skuteczne przynajmniej w naszym przypadku dzięki nim Szymek przesypia całe nocki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kobietki!
Ja dziś spałam jak zabita 😉 Odreagowałam odpoczęłam brzuszek puścił, aż się boję czy to nie cisza przed burzą!
joli napisałam smsa z kuszącym opisem pysznej lodowej kawy z nutą mięty i czekolady! I oczywiście moją opinię o leżeniu przed ciążą!! Może jednak się skusi i przyspaceruje 😉
Trzymam kciuki za Crazzzyyy!

MIŁEGO DNIA BRZUSZKI!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka na całe szczęście nie jest ani trochę zazdrosny. Bałam się, że karmienie piersią będzie na niego źle wpływać bo wiesz to taka bliskość, ale jest ok. Najlepsze jest jak Szymek płacze to on wtedy chodzi i powtarza, że dzidzia płacze bo go brzuszek boli. 🙂 ehhh i ogólnie robi cacy dla braciszka a jak wraca z podwórka to pierwsze to co sprawdza w łóżeczku czy dzidzia jest na swoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki i mamusie dostałam sms od moniczek.:
Prawdopodobnie dzisiaj wychodzi ze szpitala, niestety bez Tosi. Jest dobrej myśli i przesyła dla Was moc buziaków i uścisków. Mam też zdjęcie Tosi ale muszę najpierw poszukać kabla od komórki co by je zgrać na kompa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...