Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Diviana napisał(a):
Paninka ponoć dziewczynki wradzają się do tatusiów, a chłopcy w mamusie więc pewnie będzie tak jak chcesz 🙂


ja jestem "czysty tatus" m. czysta mamusia...jego siostra do tety znowu podobna wiec moze cos w tym jest 😉 😉 😉


Ja też jestem czysty tatuś 🙂 i jak usłyszałam o tej teorii ponoć były jakieś badania naukowe nawet to zaczęłam się dzieciom znajomych przyglądać i faktycznie coś w tym jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki 🙂 Całujemy Was mocno i życzymy powodzenie Tym, które nie mogą się już doczekać porodu rychłego rozpakowania a Tym, którym jeszcze się nie śpieszy spokojnego donoszenia.
A tak mój synek okazuje swoje niezadowolenie 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/DSCF4853_hswpena.JPG/][IMG]http://s4.ifotos.pl/mini/DSCF4853_hswpena.JPG[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ann trzymamy kciuki 😘

madalena
nawet jak się złości to Szymuś jest słodki 😁

Paninka
jak jak zamawiałam stanik na all z przesyłką PP list priorytetowy
to dostałam na drugi dzień list-aż sama się zdziwiłam 😉

Diviana
niezły Dziaduś, ale może takie miał doświadczenia w życiu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
mapa a ty jak się czujesz??


Kochana 😘
Ja się zawsze boję pisać, że dobrze, ale dobrze 🙂
Fenka już nie biorę, brzuś jest twardszy, ale na razie nie strajkuje.
Wrócił mój lekarz i mnie uspokoił, nasz Syneczek jest z tych mniejszych
ale też ma genetyczne podstawy do tego 😉
Na tym etapie nic więcej nie zrobimy więc nie warto się nakręcać.
A jutro mam pierwsze KTG 🙂
Jeszcze na 2 tygodnie mamy nadzieję...ale kto to wie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa i myślałam o kalendarzu urodzeń naszych Maluszków 🙂
Czyli chronologicznie kto kiedy pojawił się po tej stronie Brzusia 🙂
I ich galerii 🙂

Ale to dopiero jak będziesz miała więcej czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Jola ja mam na 15.45, więc jeśli już to przed 🙂 no jeśli nie urodzisz to kochana spacer Ci może posłużyć najwyżej kawkę na porodówce wypijemy w dodatku praski niedaleko jakby co 😜 Może Agusiakowalczyk by się w końcu z nami spotkała, cos Palomy nie było oststnio na forum, bo Karolciakam to załatwia kredyty
A kiedy? W czwartek, dobrze zrozumiałam? 🙂
Wiecie, bardzo sympatyczny na spacery jest park bródnowski 🙂
A jest też jedno takie fajne miejsce na posiadówę na Toruńskiej 🙂 Tylko trzeba wejść na 4. piętro. 🙂
hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Ann napisała dziś smska, że znowu jest w szpitalu na podtrzymaniu, trzymajmy kciuki, żeby Haneczka jeszcze trochę posiedziała u mamy w brzuszku
To trzymamy mocno kciuki, Ann! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena jaki słodziak! 😁 Ale naprawdę tak dokazuje bardzo? Ciekawe, czy Szymki tak mają?! Aż się zaczynam bać! Ty przynajmniej masz doświadczenie, a ja to będę zieleniała ze strachu przy każdym płaczu! 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam dziś paskudny dzień- rano złe wieści, mała przez cały dzień tak szaleje, że cała obolała jestem, a teraz chciałam sobie deserek zjeść- otwieram a tam dywanik pleśni ( a miałam taką ochotę:angry 🙂 niech ten dzień się kończy
A! Ogarnęłam paznokcie u stóp (zmywanie, piłowanie, malowanie) nie sądziłam, że podołam.

Hania- nie wychodź jeszcze 🙂
magdalena- Szymek nawet z taką minką jest słodki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizycie i znów w szpitalu zostałam...
Zrobili mi ktg i pobrali krew, wyniki ju sa, mówiła mi jedna siostra, złe bardzo nie sa,ale szału też nie ma...Doktor może na wieczornym obchodzie coś powie...
Dostałam tabletkę glukoze w kroplówce i sól fizjologiczną więc podrzewam jeszcze jakiś specyfik...
A brzusio nadal pobolewa...
no i doktor skwitował ,ze trochę niemiłych spraw mnie w tej ciąży spotyka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
Ja po wizycie i znów w szpitalu zostałam...
Zrobili mi ktg i pobrali krew, wyniki ju sa, mówiła mi jedna siostra, złe bardzo nie sa,ale szału też nie ma...Doktor może na wieczornym obchodzie coś powie...
Dostałam tabletkę glukoze w kroplówce i sól fizjologiczną więc podrzewam jeszcze jakiś specyfik...
A brzusio nadal pobolewa...
no i doktor skwitował ,ze trochę niemiłych spraw mnie w tej ciąży spotyka 😞


Trzymaj się tam. Już Ci niewiele zostało więc dasz radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati - Trzymaj się mocno! Może w rekompensacie za te przeżycia w ciąży będziesz miała mega lekki poród?! 😁 Taką mam nadzieję! I na pewno wszystko będzie dobrze! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati już tylko chwila została a tyle dzielnie wytrzymałaś to i tą końcówkę wytrzymasz jesteśmy z Tobą
Agusia wiesz ja bym na wileńskim wolała bo jak zrobie ten spacer 2 km to już jak wsiąde do ciuchcia to wole mieć blisko, a nasza Jola to już praktycznie może rodzić więc wolałabym jej nigdzie nie ciągać, aczkolwiek widok rodzącej w towarzystwie dwóch ciężarówek mógłby być ciekawy na porodówce ale lepiej nie róbmy jej tego stresa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Pati już tylko chwila została a tyle dzielnie wytrzymałaś to i tą końcówkę wytrzymasz jesteśmy z Tobą
Agusia wiesz ja bym na wileńskim wolała bo jak zrobie ten spacer 2 km to już jak wsiąde do ciuchcia to wole mieć blisko, a nasza Jola to już praktycznie może rodzić więc wolałabym jej nigdzie nie ciągać, aczkolwiek widok rodzącej w towarzystwie dwóch ciężarówek mógłby być ciekawy na porodówce ale lepiej nie róbmy jej tego stresa 🙂
hehehehehe To byłby niesamowity widok! 😁
No ja powinnam siedzieć w domu, ale do wileńskiego jakoś powoli może się doturlam... Na szczęście bezpośredni tramwaj jest, to powinnam dać radę jakoś... Jeśli ten czwartek, to nie mam żadnych planów, więc mam nadzieję, ze tym razem bym bez problemów dotarła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann trzymam kciuki
Pati a ty znów biedna w szpitalu, no faktycznie mało zostało dasz radę.

Diviana wstępnie to mam chęci pojechać 😉 ale nie obiecuję, bo jakoś dziś mnie brzuch boli i nie mogę sobie pozycji znaleść juz nie chciałam tu narzekać, ale jakoś mi ciężko 🥴

Juz bym chciała urodzić np tej nocy 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati Ty to powinnaś jakąś kartę stałego bywalca dostać od tego szpitala, najlepiej taką VIP-owską ze wszystkimi przywilejami 😜 Trzymaj się kochana 😘 już tak blisko... dasz radę 🙂

ann też bidula w szpitalu. Ja jakbym wylądowała teraz w szpitalu to na pewno by nie dawali mi nic na powstrzymanie tylko kazali rodzić.

Coś miałam jeszcze napisać i zapomniałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sierpnioweczki..... 🙂 🙂 🙂
Gratuluje bardzo szybkiego rozpakowania , a tym co jeszcze w dwupaku zycze szybkiego porodu.....
Dziewczyny czy jest szansa zebyscie przekazały nam przepis na magiczny i czyniący cuda jabłecznik....
Pozdrawiam Aga wrzesień....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...