Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie 🙂
Dziewczynki wpadłam tylko na sekundę. Staram się was podczytywać, ale na razie nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego. Mam prośbę, gdyby było cos ważnego, albo przeocze jakieś pytanie do mnie prosze o wiadomość ma sierpnióweczkach.

Eleeza hihi wszystko pomieszałaś 🙂 Ta ciąża to obalenie mitów dotyczących zgagi. Miałam ja może kilka razy. To z Majką zgaga mnie nie opuszczała 🙂 🙂 🙂

Foga włoski Julka ma po tatusiu 🙂

Pozdrawiam wszystkie brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć, Brzusszki! 🙂
Kornelka - u mnie maly chyba identycznie, jak u Ciebie ułożony! Dokładnie tak samo odczuwam ruchy! I też najbardziej nurtują mnie te rączki! 🙂
Evelina kurcze-ja tez jakas płaczliwa się zrobiłam... I przez tą kłótnię z moim też się poryczałam... :-/ ale już ok na szczęście. I zastosuję się chyba do rady Karolcikam! 🙂 lepiej sprytem niż nerwami... tylko ja jeszcze za honorowa jestem... ech.. Ale popracujemy nad tym 🙂
Madalena super, ze i tak znajdujesz czas, by zajrzeć! 🙂 Taki słodki Szymuś, wygląda na super grzeczniutkiego! Mam nadzieję, że mój Szymuś będzie spokojny, pomimo płaczliwej matki 😜
Paninka, jak Ty po wyjściu ze szpitala od razu się wzięłaś za robotę, to nie ma co się dziwić, że Cię łapią skurcze!

Ja jutro mam ostatnie usg, tylko takie normalne 2D, ale troszkę i tak sobie podejrzę 🙂 I dowiem się, ile waży 🙂 wydaje mi się, ze duży jest! 🙂

Ojej-każdej z Was, dziewczynki, coś bym chciała odpisać, ale już nie pamiętam, co chciałam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te dzieciaczki to już bym chciała mieć swojego 🙂 🙂

Teraz czekam tylko na poród, zakupy już dopięte na ostatni guzik, więc można rodzić 😁 Ech torbę tylko spakować trzeba 😁 😁

Kupiłam tą Fridę i wydaje mi się, że jakoś słabo ciągnie, albo mam jakąś schizę 😁 😁 😮 😮

Paninka a na Nestea to mam ochotę od początku ciąży, taką zimną na maxa, ale tylko cytrynka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolci oczywiście życzę powodzenia 🤪 🙂 🙂 rozbawił mnie tekst "jakby co to właśnie rodzę" 😁 😁 😁
Może te ciasto w piekarniku u mnie zadziałało na Karolcię 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
a ja mądra głowa nie wyciągnęłam wczoraj ryby do rozmrażania i teraz będę pół dnia czekać aż lód puści 😮 😮 😮

No właśnie....też mnie zastanawia, skąd to zapalenie płuc u córeczki moniczek.....
Dziewczyny a ile bierzecie koszul do szpitala?? Bo do porodu, co macie za strój?? Ile w ogóle w szpitalu się leży po porodzie??

Ja rozmrażam w mikrofali 🙂
Do porodu mam starą koszulę nocną, taką z wysokimi rozporkami, u nas mówili, że najlepsza by była zwykła stara koszulka za tyłek (coś takiego do wyrzucenia po porodzie, zeby nie było zal).
A na potem biorę dwie koszule do karmienia.
Jak się rodzi siłami natury, to 2 doby po porodzie się leży, jak cesarskie cięcie, to 3 doby. Może się przedłużyć, jeśli żółtaczka się objawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Crayzyyyy dziękuję, zaraz jak napiszę to obejrzę, bo zapomnę o kimś i lipa będzie. Oklask dla Ciebie 😘
Już zapomniałam.............wystarczyło, że tel zadzwonił............. niech pomyślę..............
Magdalena jeszcze raz życzę Wam zdrówka i dzięki za radę 🙂
Marta Wam też wszystkiego naj 🙂
agusiakowalczyk może kliknij http://www...en-od-zaplodnienia.aspx To od Crayzyyy może Tobie też pomoże. Ja zaraz kliknę 🙂
Czuję jak się synek pcha na świat 🙂 i przerwę sobie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornelka - oglądałam ten filmik 🙂 i już wcześniej też czytałam, jak maluch wychodzi - ale to różnie bywa. Może mieć buzię do góry, a wychodząc zrobi śrubę i buzią do dołu. 🙂
Jutro na usg podpytam, co gdzie ma 🙂 Mam nadzieję, ze się za bardzo nie poprzekręcał. 🙂
Ja jak sobie tak wyobrażałam, że mały już główką mocno w dole i napiera, to już się nie okręci pępowiną, bo jak? ...ale widocznie jest takie ryzyko cały czas, skoro madalena tak napisała...
Jak napisałyście o tym okuliście, to przypomniałam sobie, że ja powinnam iść... noszę soczewki i pewnie dlatego mój lekarz mnie nie upomina... Ale chyba powinnam jednak... hmm... Wy byłyście u okulisty? Co mam mu powiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki i Mamusie, ja uciekam z netu. Coś na wieczór mnie dół pobolewa, tzn tak jak w okresie trzyma... to chyba te skurcze przepowiadające.. Oprócz tego też nie mam żadnych objawów, tak jak Inez. 🙂 ...albo nie zauważam... 😉
Dobrej i spokojnej nocy dla wszystkich! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obejrzałam 🙂 Czyli to co mnie nurtowało to łokiec a druga rączka schowana a to co wypycha to pupa albo kolana 🙂 I chyba jest twarzą do kręgosłupa 🙂 Jutro wieczorem wizyta, może mi coś lekarz powie choc ostatnio też mówił ale wyobrazni mi zabrakło i nie mog 🙃łam pojąc jak to może byc 🙂 No dziewczynki DOBRANOC pchły na noc, karaluchy pod poduchy 😉 Spijcie spokojnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zycze jutro udanych wizyt. Magdalena sliczny synek i jak piszesz bardzo grzeczny.
Karolcia trzymamy kciuki.
Dzis u nas taka ulewa ze podtopilo dom tesciow a i przychodnia cala zalana gdzie maz ma dyzur -przyjmowal pacjentow w kaloszach. Masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki, mam chwilke to zagladam 🙂
Magdalena i Martusia dzieciaczki przesłodkie i przesliczne 😉 😉 😉 😉 Dużo zdrówka dla Was 🙂
Karolcia powodzenia i trzymamy kciuki 🤪 🤪 🤪 🤪
Uciekam spac bo jestem padnieta a jeszcze mam stresa bo jutro na sciągnięcie szwów jadę i troszkę sie boje tego bólu 🤨 🤨 🤨 🤨 🤨
Dobranoc Kochaniutkie i bobaski 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Ja dziś na obiadku u mamusi byłam 😉 Potem moje szczęścia pojechały na basen, a ja zostałam u mamusi! Pospałam, poleniłam się zjadłam paczkę ciastek w czekoladzie... Wieczorem pojechaliśmy na zakupy do marketu. Wszystko po to bym później nie musiała nosić.

Co do wypieków to widzę że kolejne efekty 😉 Dziś Karolci wysłałam sms-a koło 17 i widzę że dobrze wyczułam dlaczego nie odpisuje! Mam nadzieję że wszystko poszło szybko i odsypiają już razem!
JA WAS BARDZO PROSZĘ nie myślcie czasem o mnie przy tym pieczeniu. Ja muszę najpierw działkę kupić!!!!!! Jutro bank a pojutrze notariusz! Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!

BUZIAKI!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. 'Nie wiem czy jeszcze ktoś tutaj jest, pewnie wszystkie brzuchy juz śpią. 🤨 🤨
Ja tak jak Wam wczoraj pisałam nie za bardzo się czuje, miałam mega bóle wczoraj i przez całą noc. Dzisiaj mały był mało ruchliwy i popołudniu pojechaliśmy do szpitala, zrobili ktg i okazało się że z serduszkiem wszystko w porządku. Ruchów faktyczmie mniej niż wcześniej ale położna powiedziała że wszystko ok. Nawet kilka skurczów się pojawiło.
Diviana dziękuje za jabłecznik, mam nadzieję że już w tym tygodniu pomoże i się rozpakuje 🙂
Karolcia powodzenia i obys długo się nie męczyła.
Marta i Magda śliczne te Wasze bobaski 🙂 🙂
No i ja teraz leżę ale skurcze czuje i cholera nie wiem czy się zaczyna co coś, muszę zacząć je mierzyć z zegarkiemw ręku. I jeszcze gdyby tego było mało mąż jest na nocnej zmianie i jestem sama 😮 😮
To oczekiwanie i nerwy mnie wykończą 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...