Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam tylko nadzieje,że leki pomoga i bede mogła normalnie funkcjonować,bo tak mnie bolał wczoraj,że chodzić nie mogłam,gorzej jak po porodzie.
Dziewczynki czy oprócz joli ktos jeszcze urodził,bo ja nie jestem na bieżąco??
I mam pytanie do mam karmiących,czy budzicie swoje maleństwa co 3 lub 4 godziny,czy czekacie aż maluch sam sie obudzi.Bo u mnie w nocy,to często jest tak że musze Filipka budzić,bo tak smacznie sobie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Daniela napisał(a):
mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):


Przeze mnie też, w końcu w maju się tam wszystkie spotykamy 🙂


Tym bardziej "polubione" 😁


Się dołączyłam 😉 🙂

Ja również 😁 😁


i ja,ja też 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny pomóżcie!
może to głupie pytanie ale co zrobić? 😁
co wkładacie do wózka obecnie? czy wystarczy pielucha tetrowa i kocyk żeby przykryć dzieciaczka czy cos konkretnego? nie mam zielonego pojęcia co sie wkłada do wózka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer a Ty jeszcze nie rozpakowana?? 😉 Te mamy co już urodziły to Ci może podpowiedzą bo ja nie wiem za bardzo ale myślę że jakiś cienki kocyk a jak bardzo gorąco to tylko pieluszka żeby w plecki nie grzało.
Aneczkare zdrówka dużo Ci życzę 🙂 Z tego co pamiętam to ja swojej Gabi nie budziłam jak dłużej spała czekałam aż sama się zbudzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare ja Tosi nie budzę w nocy - czekam aż się sama wybudzi,czasami śpi 4 godz. czasami 3 a zdarza się że i 5 🙃 a w dzień potrafi jeść co półtorej godz.
leer ja kupiłam komplet pościeli do wózka razem z materacykiem,ale przykrywam na razie kocykiem bo w komplecie kołderka grubsza była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela cąły czas 2 w 1.. kazałam małej czekać az odbiorę wyniki paciorkowca i odebrałam dzis wiec moge spokojnie w nocy rodzic hehe 😁 😁
tak dziewczyny też z wrzesnia podpowiadają mi że może takie cieniutkie śpiworki bo ja też mam takie cos.. nie wiem spytam położnej pewnie.. ale dzieki za rady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieluchy tetrowe tez mam jakby co 😜
już odpowiadam dlaczego..
ponieważ moja druga data porodu która była pierwsza data przypada na 4 wrzesnia i tak mam wpisane do karty ciąży.
20 sierpnia to data z usg zrobionych a 4 września to data miesiączki, mój lekarz twierdzi że urodze we wrześniu a inni lekarze że w sierpniu.. zobaczymy.. poki co jak leżałam teraz w szpitalu chwile to miałam szyjkę skróconą i główka małej jest bardzo nisko az lekarz mówił że czuł ją jak mnie badał.. ale o rozwarciu nie wspomniał.. w czwartek mam wizyte u gina wiec zapytam jak tam moje rozwarcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym już urodzic ale nic tego nie zapowiada na początku sierpnia myslałam że urodze bo tak źle sie czułam wszystko wskazywało na poród a od 2 dni czuje sie taka wypoczęta energia mnie roznosi i nic oprócz kręgosłupa mnie nie boli wiec zwątpiłam juz w to aby to nastąpiło na dniach.. ale kto wie ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto córeczka ann5353, śliczna Haneczka 🙂
[URL=http://ifotos.pl/zobacz/0000002_hapxsxe.jpg/][IMG]http://s2.ifotos.pl/mini/0000002_hapxsxe.jpg[/IMG][/URL]

ann5353
dziękuje za wszystkie sms i przesyła Wam buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki.
My właśnie wróciliśmy ze sziotala...
Po 16 pojechaliśmy bo coś dzisiaj nie za bardzo czułam ruchy Małego. 50 min trzymali mnie pod KTG, zapisały się skurcze ale to jeszcze nie to. Szyjka 1,8 cm, rozwarcie na 2 palce, łożysko III stopień i mało wód płodowych. Generalnie zaproponowali mi przyjęcie na oddział ale generalnie nic się nie dzieje po prostu Maluch ma już mało miejsca i jest mniej aktywny. Zdecydowaliśmy się wrócić do domu a w piątek kolejne KTG. No i lekarz stwierdził że mogę przenosić ale może też być tak że do soboty urodzę skoro mam skurcze. Teraz najważniejsze aby rozwarcie się pojawiło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aasia to trzymam kciuki zeby to rozwarcie sie pojawilo 😘 moja mala ma odwrotnie, im blizej konca tym bardziej sie rozpycha 😜

mnie cos brzuch pobolewa ale raczej delikatnie 🙃 ide pod cieply prysznic, moze wkoncu cos sie zacznie....
jakis dol mnie lapie smutno mi itp. wiec zegnam sie juz,moze to przejspie i uda mi sie nie rozkleic 😉 spokojnej ( czyt. owocnej) nocki Wam zycze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Daniela napisał(a):
mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):


Przeze mnie też, w końcu w maju się tam wszystkie spotykamy 🙂


Tym bardziej "polubione" 😁


Się dołączyłam 😉 🙂

Ja również 😁 😁


i ja,ja też 🤪


ja też polubiłam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare - ja nie budzę córci na jedzenie. W nocy potrafi spać nawet 6-7 godzin, ale ładnie przybiera na wadze, więc pediatra mi powiedziała, że nie muszę jej budzić. Podobnie było z moją starsza córką - jak skończyła 5 tygodni przestała się w nocy budzić na jedzonko.
K8 - ja w sumie przytyłam 12 kg, 8 zniknęło mi podczas porodu, teraz czekam na kolejne spadki. Myślę, że przy karmieniu piersią nie będzie z tym żadnego problemu.
A tutaj link do fotografa:
http://fotosister.eu/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...