Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Dzień dobry wszystkim,
No - coś się znów ruszyło. Jola, Ann - gratuluję pociech. Wracajcie szybko do sił !!!
Eleeza, widzę, że ty teraz dla odmiany uderzyłaś w ton błagalny (he,he, spojrzałam na twój suwaczek) - oby Liwka cię posłuchała i tym razem 🙂
Pati, Kornelka - trzymam za was kciuki, aby wizyta w szpitalu była jak najkrótsza i owocna w skutkach 😁
No i oczywiście kibicuję też pozostałym mamusiom, które jeszcze chodzą z brzuszkami.
Eh, fajnie było mieć brzuszek, ale teraz trzeba go jak najszybciej zminimalizować, bo obecna "forma" do uroczych nie należy 🤢
Dziewczyny, które już urodziły - jak z waszą wagą po porodzie? Dużo wam jeszcze zostało do zrzucenia? U mnie stosunkowo dobrze - w stosunku do stanu sprzed ciąży mam około + 4 kg.
A, i jeszcze się pochwalę - umówiłam się na sesję noworodkową z fotografem. Jeśli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to za tydzień moja córcia będzie miała pierwszą profesjonalną sesję zdjęciową 🙂 Na pewno pokażę wam rezultaty.
Póki co oglądałam prace tej fotografki - są boskie. Cudnie będzie mieć taką pamiątkę.

a jezeli mozna wiedziec to ile Ci przybyło kg podczas calej ciąży? 🤔 😉 wracaj do sił!
a jeżeli masz link tej Foto to poprosimy - tez sobie oblukamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Jeny dziewczyny skrobiecie jak szalone od rana, że zapomniałam co komu miałam napisać 🤔
Ale może mi się uda:

Eleeza ja też myślę, że to tuż tuż i trzymam kciuki 😘
aniołek ja cały czas myślę o Twojej Oliwce i wierzę, że będzie dobrze. Kochane maleństwo na pewno nie chce denerwować mamusi i wynagradza Ci trudy ślicznym uśmiechem 🙂
mapa dużo miłości z okazji rocznicy 😘
k8_online Łeba polubiona 😉 I jaki brzusio w avatarze 😁 Mój to przy Twoim jak jakieś wielgachne MONSTRUM i też jest wysoko 😞
Diviana może poszukaj informacji w necie na temat płyt indukcyjnych, bo to dziwne, że piekarnik działa a płyta nie chce 😮 😮 Ach...ta złośliwość rzeczy martwych 🤔
Foga, existence może dziś jest ten wielki dzień i spakuje tą torbę? Może doping karolcikam mnie zmobilizuje 😜
kornelka jestem przy Tobie myślami 😘

No i gratulacje dla ann
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ostatnio znajomi znajomych zamawiali drzwi, drogie gerdy antywłamaniowe do bloku, drzwi miały być chyba 80, panowie przyjeżdżają patrzą na ościeżnice a tam 90, więc co panowie do kucia wykuli te 10 cm muru nikogo o nic nie pytając założyli ościeżnice chcą zakładać drzwi a drzwi co 80 😮 zamiast debile zadzwonić na magazym bo pewnie przy załadunku się pomylili cały dzień kuli tą ścianę, no w końcu domownicy dzwoniąc do firmy i strasząc prawnikami otrzymali drzwi już 90, które do końca się nie otwierają bo są przecież za duże 😮 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ostatnio znajomi znajomych zamawiali drzwi, drogie gerdy antywłamaniowe do bloku, drzwi miały być chyba 80, panowie przyjeżdżają patrzą na ościeżnice a tam 90, więc co panowie do kucia wykuli te 10 cm muru nikogo o nic nie pytając założyli ościeżnice chcą zakładać drzwi a drzwi co 80 😮 zamiast debile zadzwonić na magazym bo pewnie przy załadunku się pomylili cały dzień kuli tą ścianę, no w końcu domownicy dzwoniąc do firmy i strasząc prawnikami otrzymali drzwi już 90, które do końca się nie otwierają bo są przecież za duże 😮 🤢 😮

o ja nie radzę - nieźle - ale to Polska właśnie - czasami można się załamać... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
K8_online śliczny mały brzusio 🙂 jakoś nie widzę tych 101cm, mój ma 99cm w porywach do 100 ale wygląda na dużo większy 😉 😉

Dzięki ☺️ 😘 możliwe że tak na fotce wyszedł nieco "spłaszczony" chociaż nie mam takiej kuleczki - to widac, bardziej taką gruchę hahhhaahha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Eleeza napisał(a):
K8_online śliczny mały brzusio 🙂 jakoś nie widzę tych 101cm, mój ma 99cm w porywach do 100 ale wygląda na dużo większy 😉 😉

Dzięki ☺️ 😘 możliwe że tak na fotce wyszedł nieco "spłaszczony" chociaż nie mam takiej kuleczki - to widac, bardziej taką gruchę hahhhaahha 😁 😁


Ale faktycznie wysoko jest jeszcze, przynajmniej się tak wydaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Jo-aneczka u mnie zostało 6kg. Jeszcze 4 kg chcialabym wyrzucić, te 2 mogłyby zostać.
Hehe na sesję z Juleczką też się umówiliśmy, ustalamy własnie termin 🙂 🙂 🙂

Marta a Tobie ile kg w sumie przybyło podczas całej ciązy..? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Ja zmykam robić jakiś obiadek, naszła mnie ochota na polędwiczki z kurczaka zapiekane z pomidorami i mozarellą i o dziwo mam wszystkie składniki 😉 Więc biorę się do roboty 😉
Do później Dziewczynki 🙂

mniamciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😎 powodzonka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytuję Was , troszkę dzisiaj naskrobałyście 😉
Ja już padam na twarz, 2prania zrobione, już poskładane, pościel wywietrzona, łazienka na glanc wysprzątana, pokój też 🙂 Zupka zjedzona, sprawy na mieście pozałatwiane....Oj ale mnie dzisiaj wzięło 😁 😁 😁
Eleeza dzięki za radu i trzymam kciuki żeby się u Ciebie ruszyło 😉
Agnie-szka witaj z powrotem 🙂

A mi dzisiaj przyszła zabaweczka dla Antoninki o taka: http://allegro.pl/tiny-love-moj-pierwszy-owoc-pomarancza-ozzi-grati-i1750803757.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Daniela a to nie jest ten przedporodowy przypływ energii? A zabawka super, ja jakoś zabawek zupelnie nie kupowałam małej, myślę że jak ktoś nad odwiedzi to się tego uzbiera, poki co mam jedną od przyjaciela takiego Misia pozytywkę


A wiesz Diviana że nie wiem, możliwe 🙂 Dzisiaj w nocy mnie brzusio bolał, źle spałam a jak rano wstałam to mąż do mnie: a tobie to chyba sie brzuch obniżył 😮 😮 no jak facet takie rzeczy zauważa 😁 😁 no ale to obniżanie to już wiemy ze się nie zawsze sprawdza
A ta zabawka to pierwsza jaką kupiłam.Mam tam jakies po Gabi, teraz jakoś tak nie szaleję jak w 1ciaży 😉

Eleeza Kornelka TRZYMAM KCIUKI ZA WAS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):


Przeze mnie też, w końcu w maju się tam wszystkie spotykamy 🙂


Tym bardziej "polubione" 😁


Się dołączyłam 😉 🙂

Ja również 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana napisał(a):
Daniela a to nie jest ten przedporodowy przypływ energii? A zabawka super, ja jakoś zabawek zupelnie nie kupowałam małej, myślę że jak ktoś nad odwiedzi to się tego uzbiera, poki co mam jedną od przyjaciela takiego Misia pozytywkę


A wiesz Diviana że nie wiem, możliwe 🙂 Dzisiaj w nocy mnie brzusio bolał, źle spałam a jak rano wstałam to mąż do mnie: a tobie to chyba sie brzuch obniżył 😮 😮 no jak facet takie rzeczy zauważa 😁 😁 no ale to obniżanie to już wiemy ze się nie zawsze sprawdza
A ta zabawka to pierwsza jaką kupiłam.Mam tam jakies po Gabi, teraz jakoś tak nie szaleję jak w 1ciaży 😉

Eleeza Kornelka TRZYMAM KCIUKI ZA WAS 🙂


Daniela jak już mąż zauważył to faktycznie może być niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
U mnie nie najlepiej.Dzis musiałam jechać do lekarza.Wczoraj to zwijałam sie z bólu,przez ten ropień.Mam zapisany antybiotyk i jeszcze inne leki.Pani ginekolog mi go wycisnęła,ale powiedziała,że moze jeszcze się zbierać 😞
Widziałam na sierpnióweczkach,że jola urodziła,gratuluję 🙂
A jak sie czuja pozostałe brzuszki??
Filipek na razie ok,jutro jedziemy na morfologie,bo dziś nie dałam rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...