Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siehankowa napisał(a):
raspberry86, u nas gdyby była dziewczynka to Natasza, Sasha lub właśnie Sara 🙂


widzę że też gustujecie w rosyjskich imionach (o Nataszy też myślałam 😉 no i jeszcze była Tamara 🙂
mąż bardzo wyczekiwał córeczki, więc zdecydowaliśmy że jak będzie dziewczynka to on podejmuje oststeczną decyzję co do imienia, a jak chłopczyk - to ja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

u nas dziś szaro, buro i ponuro 😠 ja chce słoooońceee 😲

raspbery, masz racje - strasznie podobaja mi sie rosyjskie imiona 🙂
aniołek, co trzeba mieć ze soba, żeby załatwić nazwisko dzidzusia przed porodem? bo też chcemy, żemy Ksawi nosil nazwisko tatusia, a do slubu nam sie nie spieszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 u nas imię Liwia nie przyjeło się zbyt dobrze, zwłaszcza u rodziny męża (dużo starszych osób-którzy nie słyszeli o takim imieniu) także nie było to miłe jak widziałam jak kręcą nosem i komentują -że takie imię dla dziewczynki 🤔
moja babcia to nawet zaczeła udawać (a może i nie..) że nie dosłyszała. i powtarza: jak? Lidia? Ligia?
przecież nie dam Janina - po niej 😁

u moich rodziców spoko 😜 mama mi mówiła, że jak mi dawała imię to też nikt w okolicy takiego nie miał, a później tych Malwin zrobiło się jakby więcej 😉

agapurka2 też mi się wydaje że to miara od głowki do pupy 😉 także nie martw się na pewno jest wszystko w normie

haaaahaa w tym linku co madalena podała, o sprawdzeniu wagi dzidziusia porównali moją maleńką słodką Liwiunię do ... piranii 😮 że niby tyle samo mierzy

MamaSandra nie martw się , moja córa jeszcze się nie przekręciła (we wtorek idę na wizytę to sprawdzimy)
dzidzia ma czas do 36 tc, a i zdarzają się przypadki że przed samym porodem to robią 😉
ja też się strasznie zamartwiałam, ale dziewczynki podniosły mnie na duchu 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Brzusie

Madalena co do spania to mam jak ty, wieczne kręcenie i stękanie przy każdym obrocie 🤢
Ja piję kawkę, pranie powiesiłam ale chyba będę musiała sprawdzać czy nie pada bo jakaś dziwna pogoda u nas 🤔 Poodkurzałam i chyba wezmę się za segregowanie ciuszków i będę już prała te w rozm 56-62 tylko kurde ciężko z miejscem do chowania......

I nie wiem kiedy ta przeprowadzka nastąpi ech a tu czas ;leci

Miłej soboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstałam rano, pojechałam zrobic badania m.in. morfologie, hbs, grupe krwi, a tu dupa - bo dzisiaj grupy krwi nie robią, więc pani stwierdziła, że lepiej w poniedziałek przyjsc i wszystko od razu zrobic, żeby mnie 2 razy nie kłuli ... kurde, to mogli chociaz na stronie w necie napisac, że grupy krwi w weekendy nie robią 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 My tez sie juz wyspalysmy ale coraz czesciej w nocy wstaje 😞

Co do imion to ja Kocham imiona rosyjskie a szczegolnie Sonia i Sasha 🙂 Sonia to rosyjski odpowiednik imienia Zosia 🙂 ... A jak powiedzialam Krzyskowi zeby jakies imie zaproponowal to mi z Jassiką wyskoczył (dodam ze od 5 mies jest w Angli, wiec zaczynaja mu sie podobac rozne dziwne rzeczy) wiec powiedzialam ze moze ja mu dam kilka a on wybierze ktores ... ale zrezygnowal wiec wybierzemy dopiero po urodzeniu sie dopasujemy cos do Niuni 🙂 a Tym urzedem sie nie przejmujcie bo ostatnio przeczytalam ze imie mozna zmienic do 7 mies 🙂

Dzisiaj oczywiscie sobota wiec trzeba sie wziac do pracy 🙂 Czas wynosic wszystko z łazienki bo od poniedzialku gruby remont sie zaczyna 🙂 NARESZCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela napisał(a):
I nie wiem kiedy ta przeprowadzka nastąpi ech a tu czas ;leci

Miłej soboty

Daniela, wiem co czujesz, mnie tez po mału stres ogarnia z tą przeprowadzką... w prawdzie mój M. mówi, że już w przyszłym tygodniu możemy sie wprowadzać, a ewentualne wykończenia w trakcie mieszkania juz kończyć, ale ja bym już chciała żeby wszystko było gotowe i na cacy 😜 tylko szkoda, że to tyle pieniędzy jeszcze wymaga 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wiem jolajola81, ale jednak miałam nadzieje, że u mnie będzie inaczej, bo na stronie w necie jest napisane, że laboratorium jest czynne codziennie .... noi czynne jest, ale wszystkiego nie robia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
no właśnie wiem jolajola81, ale jednak miałam nadzieje, że u mnie będzie inaczej, bo na stronie w necie jest napisane, że laboratorium jest czynne codziennie .... noi czynne jest, ale wszystkiego nie robia 😜

Najgorzej ze sie rano wstanie wyszykuje sie nic nie zje pojedzie a tu lipa i znow to samo trzeba sie nastawiac na inny dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
no właśnie wiem jolajola81, ale jednak miałam nadzieje, że u mnie będzie inaczej, bo na stronie w necie jest napisane, że laboratorium jest czynne codziennie .... noi czynne jest, ale wszystkiego nie robia 😜

Najgorzej ze sie rano wstanie wyszykuje sie nic nie zje pojedzie a tu lipa i znow to samo trzeba sie nastawiac na inny dzien.

u mnie najwiekszy ból, że nie mogłam nic zjesc 😜 a mój M. przed wyjazdem na mieszkanko, chciał mi pyszne śniadanko zrobić 😁 a ja musiałam odmówić, bo badania... i teraz sama musiałam sobie dogodzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my jednak usnelysmy, ale w takiej nie wygodnej pozycji ze teraz boli mnie szyja kark i bark 🥴

madalena nie zrozumie...to jest taki typ ze nie przyzna sie do bledu albo wroci i bedzie udawal ze jest ok albo dalej obrazony twierdzil ze mial racje 😠 szkoda slow, czasem to gorzej jak z malutkim dzieckiem...bo dziecku jakos mozna wytlumaczyc a on dorosly jak sie uprze to juz koniec 😮

no ale juz sie nie nakrecam, trzeba wstac kawke wypic i ogarnac troche mieszkanko... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja dziś pospałam sporo do 9, a zazwyczaj wstaje o 6-7, a teraz ostatnie dni jakoś lubię dłużej poleniuchować w koszulce w sypialni 🙂
Jakaś taka zamyślona się zrobiłam 😮 Mój mąż mnie kilka razy na dzień pyta czy wszytsko ok, a ja czuje się żeby nie zapeszać wyśmienicie tylko jakiś muł mnie ogarnia....Nie wiem o co chodzi...Nie chce mi się tv oglądać, właściwie na nic nie mam ochty oprócz jedzenia i spania no i może od kilku dn morduje Pasjansa 😮 😮 😮 Nie wiem co sie ze mną dzieje 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,
madalena, podajmy sobie ręce, ja też mam ciężkie noce. W dzień to nawet jakoś funkcjonuję, ale noce zaczynają przypominać koszmary. Wstaję co dwie godziny, piję, sikam, wiercę się, stękam - uchhhh, oby do sierpnia.
A dziś to mnie krzyże bolą, nie wiem czy to dzidzia, czy mnie w nocy od tego łażenia w przeciągach przewiało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Poodkurzałam i chyba wezmę się za segregowanie ciuszków i będę już prała te w rozm 56-62 tylko kurde ciężko z miejscem do chowania......

I nie wiem kiedy ta przeprowadzka nastąpi ech a tu czas leci


Daniela, ja ma podobny problem, tylko że u mnie wyika to z metrażu;( Ale pomyślałam, że może rozwiązanniem bedzie zakupienie plastikowego kontenerka na rzeczy dziecka 😉 Chyba tak zrobię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Jolu 😉 U mnie OK. Właśnie zaraz kończymy z dziewczykami śmietanowca dla tatusia, bo to jego ulubione ciasto 😁 😁 😁 😁 😁 😁
U mnie ze spaniem różnie 🥴 W dzień zasypiam gdzie i jak popadnie a wieczorem... kręcę się, wiercę, wstaję, piję, sikam a od 6-7 rano już zaczynam funkcjonowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie przejrzałam ciuszki dla małego, chcialam coś odłozyć, żebym wiedziala już co zabrać do szpitala, ale zupełnie nie mogę się zdecydować 😮 jaki rozmiar odlozyć? ile bodziaków? z krótkim czy z długim? spioszki czy połspioszki? ile sztuk? a pajacyki lub komplety welurkowe? czy to za ciepłe?
masakra jakas!!! jedyne na co się zdecydowałam, to czapeczki skarpetki i niedrapki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🥴dziewczyny zamartwiam się, bo od rana dziś nie czuję Liwci jak się rusza. wczoraj wieczorem jeszcze wierzgała że nawet dostała czkawki, a dziś od rana cisza. nawet próbowałam ją obudzć ruszajac ja i masując- ale na razie cisza 🥴

poczekam jeszcze troszkę, może mocno spi, a ja niepotrzebnie się nakręcam
jadę na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raspbery, może mała po prostu mocniej śpi... a jeżeli sie martwisz to może spróbuj zjesć coś, na co zawsze reagowała... a jak nie to dla własnego świetego spokoju, podejdz do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...