Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Martusia ja po tych filmach co się naoglądałam na szkole rodzenia to własnie wiem co mnie czeka i dlatego tak strasznie się boję 🤨 🤨 🤨

Hehe nie bój się. Nie wiem kto ale ktoś fajnie napisał tu na naszym forum: wlazło to i wyjdzie 🤪 🤪 🤪


No tak, tylko, że wchodziło takie maleńkie a jak bedzie wychodzic to dużo, dużo większe 😁 😁 😁


mezowi tego nie mow...zeby sie nie obrazil bo oni chyba bardzo czuli na tym punkcie 😉 😉 😉 😁 😁 😁 😁

hi hi hi Paninka ja nie o tym, zbo.....cu 🤪 🤪 🤪 😉 😉 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Niestety, czereśni nie dostałam ale za to objadam się brzoskwinkami 😜 😜 😜 😜



Aniołek, a próbowałaś już tych płaskich brzoskwini? One w zależności od miejsca to się UFO albo paragwajki nazywają???
Przepyszne są 😜 Ja to je teraz wsuwam na potęgę - chyba nawet czereśnie zdetronizowały 🙂

Nie próbowałam, i szczerze powiem, ze nie mam pojęcia o jakich mówisz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Pati123 napisał(a):
Marta czemu tak piszesz,że boisz się dotrzymania do 38 tyfg?
Hmmm....Jakby ci tu odpowiedzieć Pati .... Coraz blizej, coraz ciężej, i do tego mam niełatwy tydzień....


Źle się czujesz? Dzieje się coś??? Widzę,że mniej aktywna na forum jesteś, ale myślałam,że to ze względu na to,że mąż wyjechał i Ty sama z dziewczynkami...

Dziękuję Pati. Dam radę. Fakt samemu z dziewczynkami 24 godziny na dobę nie jest łatwo. I nie da sie prowadzić leżącego trybu zycia. Ale dam radę.
A forum no cóż, jeśli już mam chwilę dla siebie wykorzystuje ją na leżenie i odpoczynek. A siedzenie przy komputerze temu nie sprzyja. Wiec jest mnie mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Niestety, czereśni nie dostałam ale za to objadam się brzoskwinkami 😜 😜 😜 😜



Aniołek, a próbowałaś już tych płaskich brzoskwini? One w zależności od miejsca to się UFO albo paragwajki nazywają???
Przepyszne są 😜 Ja to je teraz wsuwam na potęgę - chyba nawet czereśnie zdetronizowały 🙂

Nie próbowałam, i szczerze powiem, ze nie mam pojęcia o jakich mówisz 😮


No to radzę ci spróbuj, pokochasz je szczerze.
Wyglądają tak jak napisałam - płaskie, jakby je ktoś nogą zdeptał. Na bazarach i targowiskach na pewno takie spotkasz, u nas jest ich mnóstwo.
Są słodsze i bardziej soczyste od tradycyjnej brzoskwini.
O, nawet znalazłam linka:
http://www.szkolkarstwo.pl/article.php?id=281
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Martusia ja po tych filmach co się naoglądałam na szkole rodzenia to własnie wiem co mnie czeka i dlatego tak strasznie się boję 🤨 🤨 🤨

Hehe nie bój się. Nie wiem kto ale ktoś fajnie napisał tu na naszym forum: wlazło to i wyjdzie 🤪 🤪 🤪

haaha, to ja , to ja 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
aniolek82 napisał(a):
Martusia ja po tych filmach co się naoglądałam na szkole rodzenia to własnie wiem co mnie czeka i dlatego tak strasznie się boję 🤨 🤨 🤨

Hehe nie bój się. Nie wiem kto ale ktoś fajnie napisał tu na naszym forum: wlazło to i wyjdzie 🤪 🤪 🤪

haaha, to ja , to ja 😁 😁 😁 😁 😁

No to i masz oklask za to 🤪 🤪 🤪

To powinien być podtytuł naszej ksiązki 🙂 🙂 🙂

PS. Nie mogę dać bo masz zablokowane 🙂 🙂 🙂 Ale i tak ci poklaskalam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka, ja kupiłam chusteczki pampersa w miękkim opakowaniu ale dodatkowo dokupiłam rossmanowskie chusteczki w pudełeczku za całe 6zł chyba, tylko po to żeby miec pudełeczko 😉 a chusteczki wykorzystam dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a kiedy twój małż wraca? Na długo pojechał?
Nie zazdroszczę dwóch dziewczynek non stop na karku 😉
Z drugiej strony jak już będzie w domu to będziesz miała dużo więcej luzu, bo on chyba też wakacje ma, prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, ja kupiłam chusteczki pampersa w miękkim opakowaniu ale dodatkowo dokupiłam rossmanowskie chusteczki w pudełeczku za całe 6zł chyba, tylko po to żeby miec pudełeczko 😉 a chusteczki wykorzystam dla siebie 🙂


Super Siehankowa, dzięki za info. W takim razie też podejdę do rossmana. Rozumiem, że rozmiar będzie pasował?
Bo mam taką obawę, że każdy producent może mieć trochę inną rozmiarówkę opakowań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta, a kiedy twój małż wraca? Na długo pojechał?
Nie zazdroszczę dwóch dziewczynek non stop na karku 😉
Z drugiej strony jak już będzie w domu to będziesz miała dużo więcej luzu, bo on chyba też wakacje ma, prawda?
Na tydzień. Hehe no ma wakacje, jak zdążę to jeszcze odpocznę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
jo-aneczka, ja kupiłam chusteczki pampersa w miękkim opakowaniu ale dodatkowo dokupiłam rossmanowskie chusteczki w pudełeczku za całe 6zł chyba, tylko po to żeby miec pudełeczko 😉 a chusteczki wykorzystam dla siebie 🙂


Super Siehankowa, dzięki za info. W takim razie też podejdę do rossmana. Rozumiem, że rozmiar będzie pasował?
Bo mam taką obawę, że każdy producent może mieć trochę inną rozmiarówkę opakowań

pasuje, pasuje 🙂 sposób sprawdzony przez moja siostrę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Marta, a kiedy twój małż wraca? Na długo pojechał?
Nie zazdroszczę dwóch dziewczynek non stop na karku 😉
Z drugiej strony jak już będzie w domu to będziesz miała dużo więcej luzu, bo on chyba też wakacje ma, prawda?
Na tydzień. Hehe no ma wakacje, jak zdążę to jeszcze odpocznę 🙂


Jeszcze trochę do porodu zostało, więc myślę, że zdążysz 😉 A po porodzie małż też się przyda 😉
Ja to szukam teraz opiekunki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkich 🙂
Ja od samego rana prasuje i układam rzeczy dla małego w szafce i tak sobie w przerwach Was podczytuje, co do porodu to ja też jestem przerażona, ale staram sie o tym nie myśleć jeszcze na tyle na ile jest to oczywiscie możliwe 😮
A teraz podam Wam link do aspiratora o nazwie katarek zdechłam jak przeczytałam jak sie go stosuje przy użyciu odkurzacza 😮 🤢 http://allegro.pl/katarek-na-katar-odciagacz-kataru-szczoteczka-i1670687866.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
A teraz podam Wam link do aspiratora o nazwie katarek zdechłam jak przeczytałam jak sie go stosuje przy użyciu odkurzacza 😮 🤢 http://allegro.pl/katarek-na-katar-odciagacz-kataru-szczoteczka-i1670687866.html

widziałam to kiedys chyba w Dzień Dobry TVN 😁 i tez byłam przerażona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Witam wszystkich 🙂
Ja od samego rana prasuje i układam rzeczy dla małego w szafce i tak sobie w przerwach Was podczytuje, co do porodu to ja też jestem przerażona, ale staram sie o tym nie myśleć jeszcze na tyle na ile jest to oczywiscie możliwe 😮
A teraz podam Wam link do aspiratora o nazwie katarek zdechłam jak przeczytałam jak sie go stosuje przy użyciu odkurzacza 😮 🤢 http://allegro.pl/katarek-na-katar-odciagacz-kataru-szczoteczka-i1670687866.html


Milium, ja parę lat temu dostałam ten katarek od naszej pediatry. Ona go bardzo zachwalała (a jest moim autorytetem jeśli chodzi o leczenie dzieci).
Do tej pory nie użyłam tego urządzenia - przeraża mnie na maksa.
Kiedyś podłączyłam je do odkurzacza z myślą, że na sobie sprawdzę, ale nie dało rady - wewnętrzny opór, że aż ciarki przechodzą.
Ale podobno siła ssąca jest ujarzmiona i to bardzo delikatne urządzenie 😉
Dla mnie jednak nie do przejścia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na chwilkę zjeść kiełbaskę na festynie, poszłam z babcią, bo Kuba dziś w pracy 😞

Jo-aneczka u mnie też grad padał, teraz troszkę przeszło, ale znów się chmurzyska zbierają okropne. Ale dla mnie to okey 🙃 😁
Siehankowa wlazło i wyjdzie 😁 😁 Tekst mojej mamy na moje obawy porodowe 😁
Paninka ja też pomyślałam o tym samym co Ty 😁 😁 😁 A faceci to bez sensu czuli na tym punkcie 😮 Myślą, że tam konia mają czy co? 🤢 Że się tak przejmują swoim członkiem 🤢 😁 😁

Ten odkurzacz też widziałam w DDTVN 🙂 Nie odważyłabym się.

Aaaa i te brzoskwinki UFO boskie są 😜 Osobiście wolę nektarynki, bo nie mają włosów, ale jak brzoskwinka nie ma skórki to wymiata 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Osobiście wolę nektarynki, bo nie mają włosów, ale jak brzoskwinka nie ma skórki to wymiata 😜 😁 😁

Hehe i tu zabrzmiałaś jak facet 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Osobiście wolę nektarynki, bo nie mają włosów, ale jak brzoskwinka nie ma skórki to wymiata 😜 😁 😁

Hehe i tu zabrzmiałaś jak facet 🤪 🤪 🤪

Hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Osobiście wolę nektarynki, bo nie mają włosów, ale jak brzoskwinka nie ma skórki to wymiata 😜 😁 😁

Hehe i tu zabrzmiałaś jak facet 🤪 🤪 🤪

Hahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ale mnie ubawiłyście na dzień dobry 😉
A zajrzałam na chwilkę bo zaraz jedziemy na urodzinowego grilla mojego męża.... do mojej siostry 😉 To się zmówili i poplanowali 😉 Znów ślinka mi pocieknie ale tym razem sobie pierś indyka w folii przygotowałam to coś skubnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...