Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry
u mnie -18 brrr i znowu nie wyjdę ze smykiem...mam już dość tego siedzenia w domu 😠 ciekawe kiedy zawita wiosna bo już mi tęskno...
my już po pierwszym śniadanku...Bartoś rysuje po tablicy i co chwila ciągnie mnie za nogawkę 🙃= hihi
a popołudniu wybywam z przyjaciółkami na zakupy 🤪 może znajdę coś ciekawego

miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
-18 to jeszcze nie tak strasznie 🥴 tylko z Bartkiem musisz w domu siedzieć. Moja siostra pojechała do teściowej do Szwecji i tam mają 2 metry śniegu, metrową taflę lodu na jeziorze i (uwaga) -33 stopnie. Chyba bym zamarzła 🥴


Życzę Wam miłego dnia!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie brzuszki.
U nas też -20 brrr 🤢 🤢 Maja jeszcze śpi. Cudowne dziecko, lubi pospać 🙂 Milka na nartach, wraca w niedzielę. Ale się wymarznie 🥴
Ja dziś też wybieram się do przyjaciółki na plotki. Ale czy się zbiorę hihi zobaczymy 😁 😁 😁
Życzę wam miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki w ten mroźny dzionek

Ja właśnie wróciłam od gina, wszystko w normie 🙂 A na dniach już powinnam czuć ruchy 😁

Co do krwi lecącej z nosa to lekarz mówił m,i że w ciąży to norma bo naczynia są osłabione-można brać rutinoscorbin.

Jemy śniadanko- pyszne świeżutkie bułeczki z białym serkiem 😉 I czujemy się nawet dobrze 🙂
W sobotę wybieramy się nawet do fryzjera czas o siebie zadbać 🤪

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cóż za optymizm z rana na forum zagościł 😉 Diviana maluje paznokcie, Daniela ma dobre wieści i czeka na ruchy 😉 oby tak dalej! A co u raszty?? Kobietki! Jak dzis nastroje? Poza tym że wszyscy zamarzamy i marzymy o wiośnie, powiewie ciepłego powietrza na specerku wśród zieleniących się okolicznych alejek w drodze do zieleniaczka po pęk pachnocych rzodkiewek i prawdziwych soczystych pomidorków....
😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃

Ja dziś od rana mam z siebie ubaw 😉 Obudziłam się ze strasznymi zakwasami w udach!!! 🤪
Co najmniej jakbym wczoraj jakis maraton zalliczyła, algo na rolkach czy rowerze pojeździła! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂
Super, że od rana dobre wieści 🙂 Dziś jest chyba dzień dbania o siebie 🙂 ja też od rana i włosy prostowałam i piling robiłam a teraz ide obrać ziemniaki na obiad a potem biore sie za paznokcie 🙂
MIŁEGO DNIA I SAMYCH POZYTYWNYCH WIEŚCI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzuszki.
Ale sie usmialam czytajac was o czym pisalyscie wczoraj....
marta-lion, lydziaa84, Daniela fajnych macie mezow hehe ja tez czasem smieje sie z mojego. Fajne zakupy wam robia. Ja to wam powiem jak ostatnio kazałam mu cos kupic to pokazalam najpierw w internecie jak to wyglada 😆 oczywiscie wtedy zapamietal 🙂

Ja dzis do lekarza ide na kontrole no i po zwolnienie i po leki bo juz mi sie skonczyly, ale dopiero na 16 wiec jeszcze tyle czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was kobietki 🙂
Ojj ale u was zimno- to ja wam przesyłam trochę ciepełka od siebie- ja mam na termometrze -2 🙂
Kolejne dobre wieści o maluszku-super a wieczorem jolajola81 pewnie się pochwali swoją dzidzią 🙂
A nam tak się spodobał zeszły weekend w górach, że dziś znów jedziemy-miałam długą przerwę z wyjazdami więc teraz muszę nadrobić- ja nie potrafię usiedzieć w domu 🙂
miłego weekendu wam życzę i udanych spotkań z przyjaciółkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry brzuszki

Ja wczoraj czułam sie fatalnie:unsure 😁zis juz może troche lepiej,ale rewelacji nie ma.Cały dzień wczoraj przelezłam i dzis tu na chwilke tylko zagladam i ide sie dalej położyc.U mnie jest tak,że klika dni jest rewelacyjnie,a przyjdzie taki dzień jak wczoraj i jest masakra.Ale muszee to przepękać.
Życzę wam miłego dnia i trzymajcie się cieplutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Daniela to super, że wszystko dobrze 🙂 chyba jesteśmy w tym samym momencie ciąży 🙂 14 tydzień i 2 dzień 😁


faktycznie 🤪
A skąd jesteś Diviana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja już po pracy 😁 Ale od wczoraj coś nie za dobrze się czuję.. pobolewa mnie brzuch na dole a najbardziej podczas oddawania moczu, lecz nie jest to ból taki jak zwykle miała przy zapaleniu pęcherza. Ciekawe co to znowu? Wizyta u gina za dwa tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Że też zawsze musi coś się dziać... czy nie może być w końcu dobrze??? Biorę ta luteinę, witaminy też, ni forsuję się, więc co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
Witam! Ja już po pracy 😁 Ale od wczoraj coś nie za dobrze się czuję.. pobolewa mnie brzuch na dole a najbardziej podczas oddawania moczu, lecz nie jest to ból taki jak zwykle miała przy zapaleniu pęcherza. Ciekawe co to znowu? Wizyta u gina za dwa tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku. Że też zawsze musi coś się dziać... czy nie może być w końcu dobrze??? Biorę ta luteinę, witaminy też, ni forsuję się, więc co to może być?

Foga mnie też czasami boli jak robie siusiu,ale to tak na dole po lewej stronie,też biorę luteinę i witaminy.Nie wiem co to może być??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
karolciakam napisał(a):
tak mi przyszło do głowy że może z Divianą spotkamy się na porodówce 😉 hahahaha 😉 A potem bedziemy urządzać co roku kinderbale 😉


Fajny pomysł, zawsze byłoby raźniej 😁


Diviana, moja starsza córka Zosia ma taką "kumpelkę z porodówki". JA z Gosią leżałam przed porodem, potem obie urodziłysmy i wyszłysmy ze szpitala 😉 Wymieniłysmy sie telefonami i teraz czesto spotykamy się na integrację nie tylko dzieci ale i rodziców 😉 😁 😁 A dziewczynki mają już ponad 9 lat!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare22 leż i odpoczywaj.
Jola czekamy na wieści.
Foga, a może to jednak jakaś infekcja. Dróg moczowych, albo pochwy. Czasem infekcje bakteryjne pochwy objawiają się bólem przy oddawaniu moczu. A jak wydzielina z pochwy zmieniła się ??
A ja byłam na ploteczkach. Jakaś odskocznia od ostatniego leżenia. A czujemy się dziś nawet nawet, i maluszek fajnie się rusza 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie-jak tam z Waszymi brzusiami? Są już widoczne?? Mieścicie się w jeansy??
Na dzisiejszej wizycie było ważenie i wyszło że już przytyłam jakieś 2,8kg ale mam takie wrażenie jakby od wczoraj brzuszek mi się powiększył i dzisiaj ciężko mi w jeansach 😞

Dzisiaj mam jakiś taki dzień dziwny, coś bym zjadła sama nie wiem co 🤢



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Daniela ja to się w dżinsy nie mieszczę już od 2 miesięcy 🙂 🙂 🙂 Mam już +4kg. Ale ogólnie jestem bardzo szczupła i noszę dość obcisłe spodnie. Dość szybko u mnie widać brzusio 🙂 Ale podobno też co ciąża to szybciej wypycha 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie chodze w jeansach, a spodnie ciążowe zamówione na allegro przydały sie jak nie wiem bo przytyłam z 5 kg a w tym tygodniu brzusio nawet się mocniej uwidocznił 😜
Rodzice dziś mnie odwiedzili po 2 tygodniach i mówią ,że jest różnica 😜 😜
Mama nawet twierdzi,że ogólnie nie przytyłam, tylko brzusio 🙂 🙃 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...