Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie Dziewczynki 🙂

U nas dzisiaj piękne słoneczko i w miarę ciepło 😁
Właśnie wróciłam od fryzjera z nową fryzurką, pobuszowałam po sklepach i byłam na ploteczkach. Bardzo udana sobota 🤪

Do brzuszków które tak długo śpią 🙂 Korzystajcie póki możecie, ja teraz już nie mam takiego komfortu. Rano wożę małą do przedszkola więc o 7 pobudka w weekend budzę się przed7 i ewentualnie można troszkę dłużej poleżeć ale też nie za długo bo trzeba dla córci śniadanko przygotować. Więc odpoczywajcie 🙂

Do Inez Trzymaj się i bądź dobrej myśli.

Co do płci dziecka mi lekarz mówił że dopiero w 20tyg można poznać jego płeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Inez dzisiaj już brzmisz lepiej. Jakoś spokojniej i rozsądniej. Kurcze skoro sama jesteś dzieckiem z konfliktu i do tego masz siostrę, to tym bardziej powinnaś nie wierzyć w bzdury. W jakie okolice Polski przyjeżdżasz??

My byliśmy na zakupach. Matko jak ja nie cierpię tłumów. Wieczorkiem na imieniny do mojego taty się wybieramy. Jakoś trochę zaczęłam wychodzić. Mam nadzieję, że mój maluszek znów się nie zbuntuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś już przygotowywuję się do urlopu, składam wszystko co będzie potrzebne.
Ale żebyście widziały ile ja dziś zjadłam 🤪 i tak namieszałam 😮 że nie wiem co to będzie, jeszcze przed chwilą wepchnęłam w siebie 4 kanapki z nutellą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion przyjeżdżam na pomorze, a dokładnie w okolice Koszalina a potem do rodziny męża do Szczecina 🙂

A brzuszek wciągam, bo chcę zobaczyć czy to taki naprawdę ciążowy czy od jedzenia, no więc skoro mi dzisiaj to wciąganie za bardzo nie wyszło to musi być ciążowy 😁 😁 😁

Dziewczyny u nas pogoda typowo barowa: leje i leje i końca nie widać, pochmurno i nic się nie chce.
Już posprzątane, obiad dochodzi więc mogę się zrelaksować.

Miłego popołudnia.

A Teneryfa to mi się marzyła na pierwszą rocznicę ślubu, no ale nie wypali, bo dzidzia będzie wtedy miała 2 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki.
Byłam wczoraj u lekarza... kazal mi wiecej jesc 🙂 moj maz sie poskarzyl, powiedzial, ze jemu wypisze zwolnienie zeby mnie pilnowal 🙂
No i powiedzial ze niedlugo odstawiamy duphaston tzn to ostatnie opakowanie, ktore mi przepisal w sumie dobrze sie czuje i jak mu powiedzialam to powiedzial, ze jest za tym zebym na troche wrocila do pracy chyba, ze ja nie chce 😉 w sumie to sama nie wiem jak sie cieplo zrobi to chyba pojde.. mam jeszcze troche do namyslu. Poza tym jakos szybko mi dzis dzien zlecial ogladalismy wozki dla dzieci... tyle tego, ale zeby cos wybrac zeby sie spodobalo to ciezko. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzuszki 🙂

Foga jeśli chodzi o śluz, to powinien być biały albo przeźroczysty. Każdy inny kolor coś tam sugeruje. Najgorzej kiedy jest ciemnobrązowy, wtedy zazwyczaj oznacza plamienia. Żółty to przeważnie jakaś infekcja pochwy (jakieś bakterie).

Inez jak samopoczucie dzisiaj ?

Jola fajnie, że wszystko w porządku.

My wczoraj pofolgowaliśmy troszkę, a jednak mój maluszek się buntuje. Trzeba leżeć 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Diviana ja też tak mam. Jak mój mąż wyjeżdża np. a w sumie zdarza się to dość rzadko. To też nie mogę spać, zazwyczaj dzieciaki wpychają mi się do łóżka i jakoś raźniej wtedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...