Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Mamusie
Co tam Marta lion się dzieje?
Ja jednego dnia porządki w szafie porobiłam to miałam kłucie w boku.... 😞na drugi dzień miałam gości i troszke pochodziłam, a wczoraj cały dzień brzuch mnie pobolewał 😞 😞 😞 😞
Dlatego postanowiłam,że dziś leże i piernicze bo te bóle brzucha za dużo mnie psychiczne mordują 😞 😞 😞 😞 😞 dodatkowo wszystko skrywam przed mężem bo nie chce aby sę znów martwił....zresztą oboje jesteśmy przewrażliwieni i panikujemy na maksa, ale ja już z bólami i różnymi sygnałami się oswoiłam, i umiem niektóre po prostu zignorowaci przypisać do tych niegroźnych moim zdaniem , ponieważ towarzyszą mi od początku ciąży, a mąż wszystkie traktuje jak jedną ogólnie groźną lub zagrażającą katgorie...
Wizyta dopiero 8 a ja już bym chciała zobaczyć czy wsio w porządku i ciekawa jestem jak mi wyniki wyjdą.... Staram się jeść zdrowo, unikać słodyczy i białego pieczywa nie jeść smażonego...jem dużo owoców, warzyw, i pije tylko herbate z cytyną nic innego mi nie podchodzi.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 masz rację odpocznij, lepiej jest się nie przemęczać.
Niektóre bóle są naturalne w końcu macica się powiększa i można czuć różne bóle, lub ciągniecie w okolisy jajników tak mi lekarz mówił, ale jak coś boli to pewnie najlepiej jest poleżeć i odpocząć.
Ja właśnie pomidorówkę gotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana a mój mąż zrobił mi wczoraj pomidorową i powiem,że w życiu taaaaakiej pysznotki nie jadłam 😜 😜 😜 😜 😜 Dziś oczywiście też już zjadałam, była jeszcze lepsza ni,ż wczraj 🙂
Postanowiłam,że od dziś na każdą imprezę domową mąż serwuje zupy bo gotuje rewelacyjnie 🙂
Smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Ja spałam jak zabita, oczywiście z przerwami na toaletę.

marta-lion dziękuję czuję się dobrze, wczoraj trochę sprzątałam więc dziś robię sobie dzień lenia.

Dziewczyny piszecie, że nie możecie spać beż swoich mężczyzn, no ja niestety mam na odwrót.
Często budzę się w nocy i patrzę, która godzina i czy już czas aby mąż poszedł do pracy i będę miała całe łóżko dla siebie. Wiem, że to okropne, ale on jest takim misiem przytulakiem, że normalnie jak mnie ściśnie w nocy to aż go odpycham 😜 Na chwilę odchodzi i zaraz myk myk myk ręka na mnie, noga na mnie. A ja muszę rozwalić ręce i nogi na całe łóżko i wtedy dopiero śpię jak niemowlę 😜 😜 😜 O dziwno przed ciążą tak nie było, sama się do niego przytulałam, a teraz mam na odwrót.

U mnie dziś na obiad rybka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mamuśki! Aniołek... ie płacz, słonko świeci, chyba wiosna idzie 😉) Marta lion, chyba znowu jakaś infekcja, ale wizytę mam za dwa tyg, więc zobaczę co gin powie, czy dalej Clotrimazolum, czy coś innego... Jeżeli chodzi o jedzenie, to wczoraj zaszalałam, bo dwa dni nie miałam zgagi. Zjadłam masę placków ziemniaczanych i dziś od rana mnie męczy 😲 Teraz czekam na zapiekankę ziemniaczaną, bo jakoś ochota mnie naszła i zrobiliśmy - piecze się... Ciekawe czy po niej też zgagi dostanę??? W razie W upiekłam sobie parę migdałów, bo pieczone lepiej na mnie działają, tylko oczywiście przypaliłam ☺️ A brzuszek pobolewa w dole, ale to chyba macica się rozciąga ... Życzę miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 nic takiego się nie dzieje. Wiesz trochę za dużo jak na jeden dzień i dziś brzuszek pobolewa.
Inez to normalne. ja też teraz wolę jak nikt mi nie zabiera za wiele miejsca w łóżku. W ciąży różne emocje nawiedzają kobiety 🙂 🙂 🙂
Aniołek co sie stało? Skąd ta deprecha?
U nas dziś zdrowiutki obiadek. Trochę angielski. Kich z pomidorkami cherry, parmezanem, bazylią, szynką i brokułami. Do tego zielona sałata z papryką, sosem i grzankami. Hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaa, wkórzył mnie dzisiaj mój M, i wyszedł obrażony. 😠 😠 Nienawidze sie kłucic ale obiecałam sobie ze pierwsza nie zadzwonie!!!!! 😠 😠 😠 Oj, ile ja bym dała zeby oni tak na chwile byli w ciązy................ Wtedy by zrozumieli nasze dolegliwości i hormony...... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek nie martw się. Dla facetów to też trudna sytuacja. Oni na swój sposób też to przeżywają. Zobaczysz przy następnym dziecku będzie więcej rozumiał hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Aniołek ale widzisz na samą myśl o następnym dziecku się uśmiechnęłaś 🙂 🙂 🙂 więc udało mi się troszkę Ciebie rozśmieszyć. A mąż zobaczysz przejdzie mu i przyjdzie skruszony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aiołek głowa go góry 🙂
Marta lion ale Wam fajnie z tą nmieszaną dwukrajową kuchnią 🙂
Mnie też brzusio pobolewa i zastanawiam się czy to przeforsowanie....Niektóre z Wasvo tym wspominają więc chyba taka natura moja, że odczuwam każdy wzrost macicy.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek będzie dobrze. Facet to prosta konstrukcja. Pamiętaj teraz ty i maluszek jesteście najważniejsi.
Pati no u nas tak jest dwukrajowo nacodzień hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sierpnióweczki!
Właśnie tak zajrzałam w karte ciąży i wychodzi 04.08.2011 chociaż lekarz prognozuje na koniec lipca również 🙂. Najśmieszniejsze jest to,że moja mamaurodziła się 4.08 a ja 5.08 - to nam dzidzi niespodzianke zrobiło, no 🙂 😁.
Co do przebiegu ciąży, odczuwam coraz więcej różnych objawów.... 😜

Pozdrawiam przyszłe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj agapurka2. Hihi ja mam termin an 6.08. Ale też liczę się z tym, że mogę rodzić w lipcu. Mam urodziny 29.07, więc teoretycznie mam szansę na prezent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agapurka2 fajnie,że jesteś z nami. Dziewczyny są naprawdę rewelacyjne i pomocne 🙂 🙂 🙂

Super Ci się ułożyło z tymi datami 😁 U mnie data porodu nie wiąże się z niczym szczególnym, chociaż moja mama się cieszy bo dzidzia będzie spod znaku panny (tak jak moja mama) i mówi, że z racji tego dziecko będzie rewelacyjne tak jak ona 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i kolejna mamusia do nas dołączyła. 😁 Oj kobitko dobrze trafiłas i na pewno nie bedziesz sie źle bawic w naszym towarzystwie. 😁 😁 Ja mam termin na 16.08 wiec Tatus dzidzi dumny bo bedzie lwiątko tak jak on, a jeszcze jak sie urodzi troszke wczesniej tak 28.07 to juz calkiem bedzie szczesliwy bo to jego data urodzin. 😁

Humorek nam sie poprawia bo ogladamy film na POLSACIE. 😁 😁 😁
I zaczynamy jeść mięsko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy 🙂 Aniołek, mamusia swoją drogą, ale jak mu się zatęskni, to wróci. Mój tylko raz wyszedł obrażony... do mamusi, jak wrócił, to czekały na niego spakowane rzeczy i karteczka, że jak woli mamusię, to niech idzie i nie wraca 😉 Poszedł, pobył parę dni i wrócił skruszony z pytaniem czy pozwolę mu wrócić do NASZEGO mieszkania. To było parę lat temu, od tej pory nawet nie wpadnie mu do głowy pomysł, żeby obrażony wyszedł z domu, a tym bardziej do mamusi 😉 To są po prosu takie dziwne stworzenia, ze najpierw robią a później myślą (dobrze, że w ogóle zdarza im się myśleć) hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy, witamy 🙂 Aniołek, mamusia swoją drogą, ale jak mu się zatęskni, to wróci. Mój tylko raz wyszedł obrażony... do mamusi, jak wrócił, to czekały na niego spakowane rzeczy i karteczka, że jak woli mamusię, to niech idzie i nie wraca 😉 Poszedł, pobył parę dni i wrócił skruszony z pytaniem czy pozwolę mu wrócić do NASZEGO mieszkania. To było parę lat temu, od tej pory nawet nie wpadnie mu do głowy pomysł, żeby obrażony wyszedł z domu, a tym bardziej do mamusi 😉 To są po prosu takie dziwne stworzenia, ze najpierw robią a później myślą (dobrze, że w ogóle zdarza im się myśleć) hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...