Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniołek skoro lekarz zaproponował taki termin wizyty uznał,że nic strasznego się nie dzieje i i nie grozi Twojemu bobaskowi...
Jeżeli jesteś na l4 to o odpoczynek może sz świetnie zadbać, jeżeli nie, tylko chodzisz do pracy i Twoje objawy kłucia będą się powtarzały i mocno niepokoiły zadzwoń do lekarza i porozmawiaj z nim , a jeżeli nie idz wcześniej na wizyte i nie denerwuj się to nie pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
aniołek skoro lekarz zaproponował taki termin wizyty uznał,że nic strasznego się nie dzieje i i nie grozi Twojemu bobaskowi...
Jeżeli jesteś na l4 to o odpoczynek może sz świetnie zadbać, jeżeli nie, tylko chodzisz do pracy i Twoje objawy kłucia będą się powtarzały i mocno niepokoiły zadzwoń do lekarza i porozmawiaj z nim , a jeżeli nie idz wcześniej na wizyte i nie denerwuj się to nie pomaga...
Aniołek. Zgadzam się z Pati w 100%. Jeśli bardzo będzie Cie to niepokoić poprostu zadzwoń do lekarza i skonsultuj to z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki laseczki. 🙂 Narazie te kłucia przeszly, zobaczymy co będzie. A z tym odpoczywaniem u mnie to ciężko bo teraz to ja bym góry przenosiła. 😜 😜 😜 😜 😜 Cały czas mnie nosi, nie moge usiedziec na miejscu 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Dzieki laseczki. 🙂 Narazie te kłucia przeszly, zobaczymy co będzie. A z tym odpoczywaniem u mnie to ciężko bo teraz to ja bym góry przenosiła. 😜 😜 😜 😜 😜 Cały czas mnie nosi, nie moge usiedziec na miejscu 🙃 🙃 🙃
To się weź za szydełkowanie, albo robótki na drutach hehe 😁 😁 😁 Szaliczek dziergaj na przyszłą zimę 🙂 🙂 🙂
Albo zapraszam do mnie. Majka uwielbia towarzystwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana ja to czasami zla na siebie jestem ze nie potrafie polezec, bo ze wzgledu na ta moja szyjke krótką to faktycznie powinnam duzo odpoczywac tak jak inne laseczki tu piszą, ale pocieszam się tym ze jak ide do znajomych na herbatke to tez odpoczywam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki

miałam duzo do nadrobienia,bo aż 15 stron,ale wszytko już przeczytałam.Jezeli chodzi o farbowanie włosów,to ja byłam 1,5 tygodnia,ale miałam nakładana farbe bez amoniaku,kolor wyszedł ładny.
Ja wczoraj bardo miło spedziłam popołudnie,spotkałam sie z koleżankami,a przy okazji troszkę zjadłam,apetyt dopisuję.
A jakie macie plany na obiad?Ja dzis kotlety mielone,ziemniaczki oraz buraczki.Ale nie mam kompletnie pomysłu na jutro.A mój mąż ma teraz popołodniówki,i nie mam za duzo czasu na szykowanie obiadu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś na serze białym z miodem ciągnę 🙂 ale jestem w pracy więc i tak sobie nic ciekawego nie upichce 🙂
A co do dekoloryzacji to ja kiedyś miałam taki zabieg i to tak cuchnie, że ja wtedy nie będąc w ciąży o mały włos nie zwymiotowałam 🤨 więc nie radzę, nigdy więcej bym się tego nie podjęła 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zupa-krem z groszku zielonego i brokułów z grzankami, i frytki z surówką.
Niestety okazało się że moje dzieci nie lubią zielonego 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 ból w okolicy wzgórka jest najczęściej spowodowany
rozszerzaniem się kości miednicy i jest naturalny.
Szczególnie często pojawia się po wysiłku, szczególnie gdy np kucasz, chodzisz po schodach itd
Oczywiście jakby Ci się dłużej utrzymywał warto skonsultować z lekarzem.
Strasznie odległy ten termin wizyty masz.

Ja tego typu ból odczuwałam ostatnio ale właśnie po bardzo intensywnym dniu.
Jutro idę do gina to jeszcze o to dopytam 😉

lydziaa czekam na wieści z wizyty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i właśnie mamy info na temat kłucia, rozszeżająca miedna, więzadła macicy w pachwinach i po bokach podbrzusza 🙂
Czyli sama natura i jej odpowiednia kolej rzeczy 🙂
Cieszę się,że każda z nas dzieli się swoją wiedzą dzięki temu jesteśmy spokojniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 ja też miałam takie bóle od ok. 12 tygodnia alelekarka powiedziała mi właśnie że tam się wszystko rozciąga i rośnie dlatego czuje ból ( mnie dość mocno bolały jajniki ) dla sprawdzenia miałam usg w sumie mam co wizytę 🙂 🙂 i się okazało że nic się nie dzieje szyjka długa i wszystko gra, poprostu tak już ma być. Lekarka kazała mi brać 3 razy dziennie no-spe forte. Już od około 2 tygodni nic mnie nie ciągnie. Ale musisz to sprawdzić u lekarza, bo może u Ciebie będzie inaczej, faktycznie wizyta bardzo odległa,może idź gdzieś do innego niech Ci tylko sprawdzi i będziesz spokojna do wizyty u prowadzącego. Tylko mu nie mów że byłaś gdzieś indziej sprawdzić bo się obrazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta.
Wystarczy że parę dni mnie nie ma ,i tyle czytania,że pół dnia spędzam.
Jak samopoczucie?U mnie mdłości na szczę szczęście minęły,w sumie o nie wiem czy się cieszyć czy niepokoić.hehe,bo zawsze to były jakieś objawy ciąży.Ale piersi ciągle bolą więc mam nadzieje że jest oki.W czwartek kolejna wizyta i pewnie znowu zobaczę mojego chłopaczka,już 3 tygodnie go nie widziałam,a w sumie to jednyna możliwość na spotkanie z moim dzieciątkiem;-)Choć wiem że jest w moim brzuszku ciągle,jakoś jak go zobaczę czuję się znacznie lepiej,i wtedy znowu na kilka dni ogarnia mnie spokój.Im dłużej go nie widzę tym bardziej ogarnia mnie niepokój.Ale taki już nasz urok drogie mamusie.Buziaki dla wszystkich mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati123 napisał(a):
Cześć mamusie 🙂
Witam kolejną nową sierpniową mamusie 🙂

Diana 30 napisz jak po wizycie.
Siehankowa to Twój pierwszy bobasek?

tak, to moja pierwsza ciąża 🙂
a co do tematu obiadu to u mnie dziś leczo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje dziewczynki, troszke mnie uspokoiłyście 😁 😁 😁 Dobrze że mam Was 😘 Juz tak myslałam, żeby wczesniej iść poprostu do swojego lekarza, bo on sam nawet mówił, że jak cos to mam przychodzic nawet bez rejstracji. 🙂 takze nie bedzie źle. 😉
malstep doskonale cie rozumiem. Jak na wizycie widze swoja niunię to jestem najszczęśliwszą osoba pod słońcem a po paru dniach szczęście mija i wracaja obawy, bo przeciez przez te kilka dni tyle sie moglo w brzuszku wydarzyc a gdzie do nastepnej wizyty....... Ale taka juz chyba nasza rola.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Siehankowa hihi ale może nie ostatnia 🙂 🙂 🙂
A jak twój szef? Odczepił się. Bo wróciłaś do pracy po tym urlopie prawda?

martusia, na pewno nie ostatnia - ja tam chce 3 😁 ale mój narzeczony tylko 2 - więc zobaczymy jak to będzie 😉
co do mojego komendanta to na szczęście odczepił się - z tym, że nie bardzo wie co ze mną zrobić - w sumie przeniósł mnie do biura, a teraz co dzień to ma inny pomysł, gdzie mnie przerzucić - i tak w sumie co idę do pracy, to nie wiem czy moje stanowisko jest jeszcze moje czy już nie 😜 ale jak juz kiedyś pisałam - to juz taki człowiek, że nikogo i niczego nie szanuje...
a znajomi z pracy dziwią się, że ja nadal chcę pracować - no ale co jak ja po prostu mimo wszystko lubię swoją pracę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to jutro nareszcie mam wizyte u gina i już się nie mogę doczekać 😆 może dzidzia pokaże się w całości 😜
marta, oczywiście, że tak - póki podchodzę do jego pomysłów bezstresowo, to moge pracować, ale jak tylko cos się zmieni to L4 i dziękuję - niech sobie radzi beze mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siehankowa napisał(a):
Tak w ogóle to jutro nareszcie mam wizyte u gina i już się nie mogę doczekać 😆 może dzidzia pokaże się w całości 😜
Zazdroszczę ja mam w następny czwartek dopiero 😞 Ale tydzień później 3D, wtedy mam nadzieję, ze pokaże się na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...