Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Eleeza WITAJ! Ja też potwierdzam, że forum jest super a dziewczyny świetne 🙂

Ja dzisiaj cały dzień przespałam, wstałam po 11. Pokręciłam się trochę, mąż napisał, że zostaje dłużej w pracy, to się położyłam o 15 i zdrzemnęłam do 18. Przesadziłam co? 😜

Teraz czekam aż ciasto drożdżowe mi wyrośnie i będę robić rogaliki. Mniaaam

Czy któraś z dziewczyn ogląda ''Usta, usta''? Dziś zaczyna się trzeci sezom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na 11 sierpnia, teoretycznie 😉 A kiedy Maluch zechce wyjść... tylko sam wie 😉 Jutro idziemy go podglądać... mam nadzieję, że wszystko będzie ok, bo z reguły przez 3 dni po wizycie lekarskiej jestem w euforii a później zaczynam się zamartwiać czy nic złego sie nie dzieje. A od ostatniej wizyty minęły już prawie 4 tygodnie więc niepokój jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Mapa- a znasz już płeć swojego Malucha?


nie, jeszcze nie znam 😉
Jutro się nie nastawiam na poznanie, bo dopiero 15 tc skończyliśmy dziś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A może się ujawni....różnie bywa 🙂 Nasze Dzieciątko 4 tygodnie temu jak robiliśmy badanie przezierności karkowej wypięło się pupką i pokazało, że coś tam rośnie. Nasza gin wydrukowała to zdjęcie i ze śmiechem wręczyła tatusiowi- mówiąc "porównamy za miesiąc co z tego wyrośnie", co on jednoznacznie odczytał jako " będzie pan miał syna" czego ona absolutnie nie powiedziała 😁 A na moje " i co ja zrobię z tymi wszystkimi sukieneczkami, które nakupiłam" odpowiedziała "a czy ja coś pani powiedziałam , że ma pani coś z nimi robić" 😉 Wiec niby coś tam było widać między nóżkami ale lekarka nie chciała jeszcze nic mówić 😉 Wolała nas zostawićw niepewności. Ale to był 13. tc, może w 15 będziesz już wiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety jeszcze nic nie czuję 😞 Brzuszek też jest prawie niewidoczny i od początku przytyłam niecały kilogram, więc troszkę się martwię czy Maleństwo rośnie i prawidłowo się rozwija. Co do ruchów to podobno najczęsciej ok. 20 tc są wyczuwalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza, na pewno wszystko jest ok, przecież gdyby było inaczej lekarz by coś powiedział, tak więc nic się nie martw 🙂
ja w sumie już odczuwam takie delikatne pykanie jak się położę i "wsłucham" w brzuszek, ale to są naprawde delikatne muśnięcia - choć z dnia na dzień wydaje mi się, że jednak coraz mocniejsze 🙂 i najbardziej wyczuwalne wieczorem, a w szczególnosci jak pochłonę jakiegoś owoca 😜 a wczoraj nawet mój M. poczuł jak go 2 razy pyknęło w rękę jak trzymal na brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuśki 🙂 Ja dziś jestem padnięta.... Miałam ciężki egzamin, a wyniki będą wieczorem.. Chociaż chce mi się spać, będę czekać na wynik, bo nie usnę. Brzusio dalej mnie w dole boli, ale to pewnie sprawa rozciągania się wszystkiego. Wczoraj natomiast miła pani w aptece dała mi jakieś mleczko na zgagę, bo już nie mogłam w pracy wytrzymać ( zwymiotowałam samym kwasem) i wyrwałam się do apteki. Mleczko zwie się Gelatum alumini phosphorici i o dziwo... rzeczywiście łagodzi znacznie uczucie gorzkości i kwaśności w ustach. Pani magister powiedziała, że jest delikatne i można w ciąży je zażywać (z umiarem oczywiście). Mam nadzieję, że teraz będzie lżej... Co do farbowania włosów, to też muszę iść, cały czas robię balejaż z pasmami blond i nie mogę patrzeć na odrosty, ale wolałam przeczekać pierwszy trymestr, tym bardziej, że każdy zapach prowokował u mnie wymioty... Ale trzeba o siebie dbać. A jak Wam układają się włosy, bo moje ostatnio jak jakieś druty, każdy żyje własnym życiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doświadczona Mamuśka z Ciebie 🙂 Ostatnio rozmawiałam z moją mamą i mówiła, że jak była ze mną w ciąży to też bardzo szybko mnie poczuła 🙂 ( byłam jej drugim dzieckiem) i na tej podstawie gin powiedziała jej, że ciąża jest 1,5 miesiąca starsza.... jak się później okazało nie miała racji... byłam po prostu baaaaardzo ruchliwa i do tego duuuuża (4kg żywej masy) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy jesteście aktywne forumowiczki, pół dnia mnie nie było a tyle do czytania że ho-ho 🙂 Faktycznie na innych forach to piszą takie rzeczy, ze włosy dęba stają. Jak raz zaczełam plamić to co weszłam na jakieś forum to pisały dziewczyny, że to poronienie a ja dostałam depresji i taka zszokowana zadzwoniłam do lekarki to mi powiedziała, że mam zakaz czytania tych bzdur, bo się zadręczam a na wizycie wyszło że jest wszystko OK, więc zafundowałam sobie i dzidziusiowi niepotrzebne nerwy. Super że tutaj się nie straszy tylko piszecie co faktycznie może się dziać bez "dyrdymałów". Fantastycznie że znalazłam to forum. Mi lekarka powiedziała na zeszłej wizycie że raczej dziewczyna,ale ścian na różowo nie malować bo nic pewnego, teraz idę w poniedziałek to powiedziała żebym z mężem przyszła bo będzie połówkowe badanie (dosyć długie ) to się razem napatrzymy i na 95% nam powie kto się ukrywa w brzusiu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Doświadczona Mamuśka z Ciebie 🙂

hehe, to chyba do marty-lion, bo to jej trzecia ciąża 🙂 i ona naprawde dużo wie i zawsze służy radą 🙂
moja ciąża dop.pierwsza 🙂 ale na pewno nie ostatnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Doświadczona Mamuśka z Ciebie 🙂

hehe, to chyba do marty-lion, bo to jej trzecia ciąża 🙂 i ona naprawde dużo wie i zawsze służy radą 🙂
moja ciąża dop.pierwsza 🙂 ale na pewno nie ostatnia 😜


Tak to było do Marty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Ale Wy jesteście aktywne forumowiczki, pół dnia mnie nie było a tyle do czytania że ho-ho 🙂 Faktycznie na innych forach to piszą takie rzeczy, ze włosy dęba stają. Jak raz zaczełam plamić to co weszłam na jakieś forum to pisały dziewczyny, że to poronienie a ja dostałam depresji i taka zszokowana zadzwoniłam do lekarki to mi powiedziała, że mam zakaz czytania tych bzdur, bo się zadręczam a na wizycie wyszło że jest wszystko OK, więc zafundowałam sobie i dzidziusiowi niepotrzebne nerwy. Super że tutaj się nie straszy tylko piszecie co faktycznie może się dziać bez "dyrdymałów". Fantastycznie że znalazłam to forum. Mi lekarka powiedziała na zeszłej wizycie że raczej dziewczyna,ale ścian na różowo nie malować bo nic pewnego, teraz idę w poniedziałek to powiedziała żebym z mężem przyszła bo będzie połówkowe badanie (dosyć długie ) to się razem napatrzymy i na 95% nam powie kto się ukrywa w brzusiu 🙂 🙂

ja miałam podobnie, małe plamienie, weszłam na forum i też niepotrzebnie się denerwowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...