Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no ja teraz tez tylko 2d, ale tak własnie myślałam, żeby za 2-3 tyg na usg 3d się wybrać, bo to chyba taki najlepszy moment będzie - dzidzia nie za duża, nie za mała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wzięło mnie na sprzątanie i boli mnie teraz brzusio 😠 więc przyszłam do Was odpocząć 😎

Mąż zrobił mi dziś niespodziankę i wrócił szybciej z pracy - poszliśmy razem na spacer i 3 godziny nas nie było hihi ale dziś słonko tak fajnie grzało a i Bartek wyspał się na świeżym powietrzu...a na obiad zabrał mnie do pizzerii i zjadłam naleśniki ze szpinakiem mniam 😜
A wizytę mam 7 marca,ciekawe czy będzie też USG...na połówkowe wybiorę się na koniec marca albo na początku kwietnia - zobaczymy kiedy będzie wolny termin....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek82, a czy Ty słyszałaś coś o tym, że w Dzierżoniowie jest zakaz odwiedzin na oddziale noworodkowym??? że dzidziusia można pokazać tylko przez chwile i to przez szybe???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziś apetyt tak dopisywał że przez dyżur zjadłam kotleta i 4 kanapki, a że dyżur trwa 3 godziny to koleżanki bardzo się ze mnie śmiały 😁 że tylko jem i jem na okrągło 😁 no cóż dzidzia potrzebuje, ale dziś to faktycznie poszalałam sobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak Diviana ☺️ ale poczułam nagły przypływ energii i chciałam ją praktycznie wykorzystać 🤔 no ale jak widać forsowanie się to nie czas na teraz - obiecuję że nie będę ☺️ 🙂

Siehankowa u nas w Gdańsku też tak jest...ja mogę wyjść do rodziny do specjalnego pomieszczenia a mały smyk zostaje w wózeczku za wielką szybą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Rozglądałam się za USG 3D ale kosztuje 200zł, że mamy oszczędzać to się zastanawiam, myślicie że warto?


Myślę, że warto - przeżycie niesamowite, a pamiątkę bedziesz miała do końca życia 😁
Ja jak byłam na genetycznym to Pan się pokusił i pokazał mi dzidzię w 3d 🤪 super sprawa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
no tak Diviana ☺️ ale poczułam nagły przypływ energii i chciałam ją praktycznie wykorzystać 🤔 no ale jak widać forsowanie się to nie czas na teraz - obiecuję że nie będę ☺️ 🙂

Siehankowa u nas w Gdańsku też tak jest...ja mogę wyjść do rodziny do specjalnego pomieszczenia a mały smyk zostaje w wózeczku za wielką szybą...

kurde, to troche lipa... jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że mój M. nie może wziąć swojego maleństwa na ręcę - dop. przy wyjściu ze szpitala.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
Siehankowa u nas w Gdańsku też tak jest...ja mogę wyjść do rodziny do specjalnego pomieszczenia a mały smyk zostaje w wózeczku za wielką szybą...
To jak w czasach kiedy ja się rodziłam. Tata mógł mnie tylko przez szybę pooglądać. Ja rodziłam dziewczynki w dwóch innych w szpitalach. W każdym było tak, że dziecko było ze mną 24h. Rodzina mogła mnie odwiedzać, oczywiście bez tłumów. Ale mąż był ze mną ile chciał. Mógł wziąć dziecko na ręce itp.

Siehankowa ja myślę nad Wałbrzychem. Emilkę tam rodziłam. Zastanów się. Może spotkamy się na sali 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
k8_online chyba masz rację pamiątka na całe życie, tam napisali że najlepiej od 20 do 24 tygodnia pójść bo jeszcze coś dodatkowo zbadają, więc chyba zacznę odkładać 🙂

Tak tzw połówkowe jest najlepsze, bo Dzidzia jeszcze mieści się w ekranie, no i jest już ładna i kształtniutka 😁 ja tez się szykuję 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tak jak mąż może przebywać z mamą w szpitalu po porodzie...Ja z Bartusiem zdecydowałam się na poród rodzinny i po urodzeniu smyka mąż ze mną siedział tak długo dopóki nie przenieśli mnie na oddział noworodków - w drzwiach musiał mnie zostawić .... i mimo że jest pracownikiem szpitala to nie przemycił się do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion, ja byłam zdecydowana na Dzierżoniów dopóki nie dowiedziałam się, że pozniej taka lipa... i chyba będę musiała zmienić szpital... fajnie by było tak spotkać się na porodówce 😁 ale ja to w sumie obawiam się, co to będzie jak poród rozpocznie się nagle i co wtedy? tyle km jechać? a jak sie nie zdąży? 😜 hmm...muszę pomysleć o Świdnicy, ponoć w wodzie można - a zawsze tak chciałam 😉

moniczek, ja też chciałam poród rodzinny ale niestety mój M. mimo że kawał chłopa z niego to obawiam się, że mógłby tego nie wytrzymać 😜 jak ja to mówię o nim - "twardy z zewnątrz, miękki w środku...." 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa ja mam do Wałbrzycha jeszcze dalej niż ty. Z Emilką jak jechałam, to o 4:30 byłam pod drzwiami szpitala, a Emilka przyszła na świat o 12:35. Wtedy też rodziłam w wodzie (prawie hihi), ale już o tym pisałam 🙂 🙂 🙂
Powiem Ci że Świdnicę też oglądałam (w necie). Ale Świdnica jakoś bardziej z sądami mi się kojarzy 😉
Mamy czas by pomyśleć. I umówić się na porodówce hihi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Diviana u mnie 3D też 200zł,
ale ten jeden raz na całą ciążę się szarpniemy 🙂
Myślę, że warto w ramach właśnie połówkowego.


u mnie 260zł ale raz można hihi...z Bartkiem też zrobiłam 3D na połówkowym - fajna sprawa i płytka z filmem na pamiątkę - będziemy później oglądać z rozrzewieniem 😜

uciekam bo mały ryczy - trzeba kolacyjkę i lulu hihi....
Spokojnej nocy brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
ja też będę sierpniową mamusią 🙂 Od kilku dni czytam Wasze forum, nie wytrzymałam i postanowiłam się przyłączyć. Żałuję tylko, że tak późno, bo gdybym Was wcześniej znalazła pewnie obyło by się bez kilku stresujących chwil, jak to w pierwszej ciąży 😉 Zaglądałam na różne fora, żeby rozwiać moje obawy i wątpliwości a kończyło się na tym, że jeszcze bardziej się zestresowałam i naczytałam głupot, więc postanowiłam wszelkie fora ciążowe omijać szerokim łukiem....aż tu nagla taaaaaka miła niespodzianka 🙂 Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jakim jesteście dla siebie wsparciem oraz tym, że nie straszycie jedna drugiej i nie przekazujecie wyssanych z palca i mrożących krew w żyłach historii. Jedynie rzetelne i sprawdzone informacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...