Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mam nadzieje ze to nic zlego...od trzech dni mam takie bole ale z kazdym dniem sa silniejsze...
a nie mam jeszcze majtek i podkladow do szpitala...wiec nie moge zaczac rodzic 😉 😉 😉

u Ciebie 5 dni do porodu....az ciarki mam na plecach z emocji 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wieszz ja już zwątpiłam że urodzę tak szybko. Codziennie mam skurcze tyle tylko, że się nie rozkręcają i z czasem przechodzą. Żadnych dodatkowych objawów nie mam. Wiec wszystko wskazuje na to, że Szymek urodzi się po terminie jak jego starszy braciszek. ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inez napisał(a):
Mi to się wydaje, że jak już jedna się rozpakuje to reszta fruuu ciągiem pójdzie 😁
I zostanę sama...z mapą bo się deklarowała 🙂


Oj tak bym chciała...
Chociaż od dwóch dni Dziduś tak mi wierci w pachwinach, że mam obawy.

Oj Dziewczynki nie przewidzimy kolejności porodów na pewno 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Mamusie a ja mam takie pytanie z ilu tygodniowym dzidziusiem można już jeździć w dłuższe trasy to do ok 3 godzin??


Ja niestety nie wiem. Próbowałam coś na ten temat znaleźć w necie, ale są artykuły tylko o bezpieczeństwie dziecka w samochodzie.
Ale szczerze powiedziawszy to się nawet nad tym nie zastanawiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
no ja właśnie też patrzyłam w necie ale większość jest o typowych długich podróżach i jest dylemat auto czy samolot... dlatego pytam tu 🙂 sporo doświadczonych Was jest i może jeszcze któraś się wypowie 🙂


Ja niedoświadczona ☺️ i też chętnie się dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 mi sie wydaje ze wplyw na to ma tez charakter dziecka...jedno spokojnie wytrzyma 3 godziny drogi a inne bedzie niespokojne albo znudzone...ja mysle ze nie ma okreslonego wieku, raczej na wyczucie musialabys sie decydowac...ale moze rzezczywiscie zapytaj bardziej doswiadczonych mamusiek po weekendzie... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, już wszystkie mamy się żegnają a ja dopiero weszłam was podczytać.
Moniq, z tego co wiem to noworodków nie należy przewozić w foteliku samochodowym dłużej niż 2 godziny. Tak piszą na stronach z testami bezpieczeństwa fotelików dziecięcych.
Przy najbliższej okazji zapytaj o to pediatrę, ale wydaje mi się, że sierpień to nie jest dobra pora na, tak jak piszesz, 3-godzinną podróż.
A jeśli dzidziuś rodzi się jako wcześniak, to neonatolodzy zalecają, żeby przewozić takie maluszki w gondoli, którą można przypiąć pasami do siedzenia. Dzieci urodzone przedwcześnie mogą podobno mieć problem z oddychaniem w pozycji kubełkowej, a taką mają siedząc w foteliku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc.
Karolciakam, co tak skromnie dzisiaj 😉 Ja to już się przyzwyczaiłam, że ty masz wieczorną wenę twórczą do dłuuuuuugaśnych postów. A tu dziś marne dwie linijki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

W końcu Was doczytałam, ale po prawie dwóch dniach powróciłam do cywilizacji 🙂 Niedawno naprawili internet i nawet prąd jest 🤪 To są uroki życia na wsi.... byle burze i deszcze i człowiek staje się odcięty od świata... Ale żeby nie było za dobrze, to po tych wydarzeniach nie mam jeszcze ciepłej wody i nie wiadomo kiedy będzie, więc dziś chyba w jakim kotle będę grzała wodę do kąpieli...

Bardzo dziękuję za wsparcie i gratulacje a Divianie za przekazywanie na bieżąco info z brzuszka ii dla Brzuszków 🙂
Teraz mogę spokojnie czekać na poród - już jako mgr.... karolcia teraz będziemy czekać na Twoją obronę 🙂

Aniołek - gratuluję przybycia Oliwki na "naszą" stronę i życzę Wam jak najwięcej zdrówka... na pewno będzie dobrze... nie ma innej opcji 🙂

Mamusiom tykającym w razie W życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania.. takiego - dosłownie PLUM 🙂
Wszystkim mamusiom życzę spokojnej nocki.....

Dobranoc kochane 🙂 Dobrze że mamy siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My juz wrócilismy z imieninek,mama z ciocia stwierdziły ,że brzusio mi sie opuścił 🙂
aniolek fajnie,ze maleństwo masz juz przy sobie 🙂
Ale tu dzis spokojnie,wszystkie brzuszki poszly spac.
Ja tez mowie DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
aasia napisał(a):
Dzień dobry brzusie, my się dzisiaj tak średnio czujemy także wpadłam żeby sie przywitać i idę dalej leżakować 🤨 buziaczki 😘 😘


Kochana gratulacje z okazji skończenia 36 tygodnia ciąży. Oby tak dalej 🙂


Madalena dziękuje kochana, ja też bardzo się cieszę żę już dotrwałam do końca 36 tygodnia ale jeszcze ten jeden tydzień mój maluszek mógłby posiedziec u mamusi w brzuszku. Chodź powiem Wam że dzisiaj miałam takie skurcze krzyżowe że aż się uginałam i byłam o krok od wyjazdu na porodówkę ale popołudniu jakoś mi przeszło 😮 😮
Czekam tylko do wtorku do wizyty i zobaczymy co dalej.
Aaaaa i muszę się Wam pochwalić, dzisiaj mój m. przywiózł od teściów łóżeczko które teść sam zrobić i wyrzeźbił. Jest ładniejsze niż myślałam. Jaj już będzie złożone to postaram się zrobić fotkę i Wam pokazać.
A teraz idę spać także mówie Wam dobranoc, do jutra :*:*:*:*:**:*:*:*:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie brzuszki
Chciałam was po informować,że jedziemy do szpitala,po zaczęły mi odchodzić wody.Trzymajcie kciuki,bo jestem na maksa scykana.Pozdrawiam was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneczkare22 napisał(a):
witam wszystkie brzuszki
Chciałam was po informować,że jedziemy do szpitala,po zaczęły mi odchodzić wody.Trzymajcie kciuki,bo jestem na maksa scykana.Pozdrawiam was 🙂


WOW!!! Aniu powodzenia szybkiego i lekkiego porodu życzę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...