Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

moniq1984 napisał(a):
kurcze każda z was piszę o skurczach a mnie jedynie mięśnie bolą żadnych skurczy no i brzuch mam napięty i to tyle 🙂 mam nadz, że przed 1 nie wyląduje na porodówce 🙂 jutro wizyta i chyba ostatnie już usg 😞 cholercia nie mogę sobie pozycji do siedzenia wybrać 😞

moniq, ja jestem w 38 i 3 tyg. ciązy i też żadnych skurczy i innych tego typu rzeczy 😜 może należymy do tej grupy osób, co jak juz cos zaczną czuć, to będzie to oznaczać od razu poród 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez bylam pewna ze aneczkare juz ma maluszka przy sobie 🙂 🙂 🙂 a co do skurczy to ja mialam w czwartek piatek i sobote...z kazdym dniem mocniejsze a dzisiaj jak na razie ani jednego 🙃 🙃

Diviana narobilas mi checi na te szyszki...tylko u nas to z krowek sie je robilo 😁 😁 i jeszcze marzy mi sie blok czekoladowy z mleka w proszku 😜 😜 😜 😜 a jak na zlosc zupelnie nic slodkiego nie mam w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki u mnie też lipa z netem 😞((
Przez burze prawie nie chodzi 😞
Jak tylko mogę czytam a jak dobry przesył piszę 🙂
Trzymam kciuki za Aneczkare .
Ja na razie w dwupaku, ale brzuch opdał , wydzieliny coraz więcej , pojawił się też ból w pachwinach więc chyba coraz bliżej finiszu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałam, że Aneczkare będzie już miała dla nas dobre wieści. No cóż, trzeba jeszcze poczekać.
Oby się u niej jak najszybciej pojawiły te skurcze, bo inaczej to pewnie wywoływać będą.
Tak więc kciuki nadal trzymamy i nie puszczamy 😉
Marta, a co to u ciebie za fałszywy alarm był? A tak w ogóle to co u ciebie? Zmieniło się coś w podwoziu od czasu tej proroczej wizyty u ginki dwa tygodnie temu czy stan bez zmian?
Ja to coraz bardziej zaczynam wierzyć, że dotrzymasz do piątku, he,he.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
Marta, a co to u ciebie za fałszywy alarm był? A tak w ogóle to co u ciebie? Zmieniło się coś w podwoziu od czasu tej proroczej wizyty u ginki dwa tygodnie temu czy stan bez zmian?
Ja to coraz bardziej zaczynam wierzyć, że dotrzymasz do piątku, he,he.
Jo-aneczka trochę by pisać. W sumie nie istotne.
A co się zmieniło, no widzisz tyle że proroctwa okazały się mało prorocze. Pozostałe zmiany znasz, ciągle odchodzi czop no i pojawiło się rozwarcie. Ala sama wiesz, że to nic nie znaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejku aneczkare ale super. To kwestia godzin na pewno bo jak wody odchodza to chyba nie ma na co juz czekac. marta przekaz pozdrowionka i zeby jak najszybciej poszlo. Moze oksy jej dadza po obchodzie i rano bedzie po wszyystkim.

Brzuszki. Nie wiem czy bede jutro wchodzic w internet bo stres mnie zjada powoli. Prosze was dajcie mi znac czasami czy ktoras sie rozpakowala bo w szpitalu na pewno netu przez wi-fi nie bedzie i nie bede miala kontaktu z wami. Ja oczywiscie tez sie odezwe czy mnie biora na porodowke odrazu czy najpierw na patologie na badania pojde. Mam stres bo jak jedno brzydkie ktg wyszlo i pojutrze tez wyjdzie brzydkie to odrazu porodowka,tak sobie teraz pomyslalam ze po co by mnie kladli jak mam wszystkie badania aktualne. Cala sie trzeslam i pewnie polozna chciala mnie uspokoic ze na patologie pojde 🙂 🙂 no nic zobaczymy. Karte przyjecia juz mi zalozyli. Jutro chyba w gacie narobie 🙂 🙂 w razie czego zegnam sie z wami juz dzisiaj. Dzieki za wsparcie kochane! !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia, nie bój żaby, będzie dobrze 😉
Ja też jutro idę do szpitala na ktg i wielce prawdopodobne jest, że już w nim zostanę.
Ale na razie się nie stresuję, co więcej, cieszę się myślą, że być może już we wtorek zostanę drugi raz MAMĄ 🤪 🤪 🤪
Wysyłam do ciebie dobre fluidy z dużą dawką spokoju i optymizmu. Trzymaj się.

P.S. A na esa oczywiście możesz liczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ja tez sie ciesze ze zaraz bede mama i to mi daje sile bo tak bym padla na zawal chyba hehehe. Jednak ten strach przed nieznanym jest duuzy, nie wiem jak to bedzie bolec i chcialabym byc juz po tej akcji calej. Kurcze ze ten maluszek nie moze jakos inaczej wyjsc hehehe. Uciekam bo jeszcze torbe sprawdze po raz chyba setny czy na pewno wszystko jest w niej i jakis filmik na wyluzowanie i spacku. Moze razem we wtorek zostaniemy mamusiami 🙂 🙂 papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!

aneczkare trzymam kciuki za bezbolesne i szybkie rozwiązanie

karolcia, jo-aneczka zazdroszczę Wam, że to już tak blisko, może jutro...może pojutrze 🙂
Ja to się jeszcze naczekam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dzisiaj jest tak duszko, że po prostu się topię 🤢 🤢 🤢
Zjadłam placek po węgiersku i nic tylko się wyłożyć teraz 🙂

Foga mam nadzieję, że w tym czekaniu pogoda będzie nam sprzyjać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jeszcze nie ochlonelam po prezentach przywiezionych dla malej od ciotki a tu wpadl znajomy z kolejnymi rzeczami 🤪 🤪 🤪 i przywiozl drugie nosidelko mate edukacyjna, kubusia puchatka z pozytywka do lozeczka, maskotki grzechotki gryzaczki, worek ciuszkow, kurteczki, cvudny kombinezon z korzuszka i 3 pary najmniejszych skorzanych bucikow jakie w zyciu widzialam 🤪 🤪 🤪 🤪 juz sie nie moge doczekac az wystroje Lilke w te wszystkie cuda ☺️ 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda mogłaby być taka max do 24 stopni i nie więcej, no i oczywiście już bez deszczu, bo po ostatnich ulewach mam go serdecznie dość 😮

Paninka - normalnie szok.... mikołajki za pół roku dopiero a ty już prezenty zgarniasz 🤪

Ciekawe co u aneczki po obchodzie.... nie chcę jej męczyć smsami, ale mam nadzieję, że dadzą jej coś na przyspieszenie, co by się cała noc nie męczyła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
siehankowa, moniq to moja trzecie ciąża a dopiero teraz mam jakieś skurcze, drętwienia i inne atrakcje. W dwóch pierwszych ciążach nie miałam nic. Przychodził dzień porodu i pojawiały się bóle krzyżowe lub regularne (książkowe) skurcze!

Ja już myślałam że aneczka rozpakowana! Ciekawe co u niej! Ja dziś trosiuniu poprasowałam i jakby co to dzidzia do szpitala gotowa. Teraz tylko mamusie spakować a najpierw obkupić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....... założyłam dziś koszulę do karmienia, którą dostałam i miałam zabrać do szpitala ale.......chyba muszę jakieś napy do niej wszyć, bo na wysokości piersi ma takie dziwne nacięcia, że bimboły same wyłażą przez te dziury 🤪 Masakra jakaś..... dobrze, że to przymierzyłam, bo jakbym taką sobie wzięła do porodu, to wyglądałabym jak wariatka z cyckami na wierzchu........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...