Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzień dobry kochane brzuszki 🤪 😘 🤪

u nas wszystko w porządku i oddaję się błogiemu lenistwu ☺️...wczoraj pozwoliłam sobie na ... podróż 😜 - odwieźliśmy dzieciaki na obóz "do buszu",a że to około 200km w obie strony więc wróciłam umęczona i ze spuchniętymi nogami uff....
no a jeśli chodzi o akcję porodową to u mnie wszystko sie wyciszyło 😞 ... skurcze gdzieś zniknęły,brzuszek zrobił się miękki nawet nospy wczoraj nie brałam 🙂 najważniejsze że malutka rozciąga sie w brzuszku
Ciekawe jak akcja u aneczkare - trzymam kciuki za szybki poród i za jo-aneczkę

buziaki dla wszystkich brzusiów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka 🙂 Pewnie się powtórzę ale cóż, Twoja córeczka będzie miała piękne imię 🙂
Jeszcze do tego po mojej śp. babci 🙂


mi tez bardzo sie podoba...i nawet m. juz zapamietal...bo ostatnio bylam z nim u dentystki i ona sie pytala jakie imie wybralismy...to zaczal krecic ze jeszcze nie do konca pewne i wogole...i nagle wykrzyknal LILKA!!!!! bo mu sie przypomnialo 😮 😮 😁 😁 😁

a jak tesciowej w pracy pytali jakie imie to powiedziala Juliana 😮 😮 bo Liliana jeszcze nie slyszala i tez zapamietac nie mogla...teraz w notesie ma zapisane 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blee a mi niedobrze coś... zjadłam płatki z mlekiem i mnie zmuliło 🤢 🤢 🤢

Żeby już była połowa sierpnia..... Już nie pamiętam jak to jest czuć się dobrze.... bez zgagi i nudności...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki Kurde bez tego netu jak bez ręki 😞 chociaż dzięki Madzi trochę jestem na bieżąco 🙂
U mnie wszystko dobrze 🙂 Ktg wyszło ok. Nast wizytę mam 5.08
Nie przemęczam się bo w domu już z grubsza poukładane. Mąż łóżeczko będzie skręcał i ubierał 😮 😲 jak będę już w szpitalu.....brakuje mi tylko komody bo Antoninki ciuszków nie mam gdzie upchnąć 🥴
Diviana ślicznie wyglądasz w ciąży a brzusio masz maleńki.
Ja ogólnie dzisiaj mam wielkiego lenia nic mi się nie chce, obiadu tez nie mam i pomysłu też.

Życzę Wam miłego dzionka i trzymam kciuki za Aneczke bo coś jej długo "idzie".....
Zajrzę może wieczorkiem do Was. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Paninka bo to śliczne imię jest i mi się zdrobnienie Lili podoba bardzo 🙂 takie delikatne i romantyczne 🙂 A ja zrobiłam właśnie szyszki 🙂


zapraszasz czy tylko sie chwalisz? 😜 😜 😜 😜 😉 😉 😉 u mnie sosik sie gotuje dzisiaj bedzie z kasza i kiszonymi ogorkami mojej mamy...bo ostatnio wszystko kasza gryczana mi pachnie...nawet kwaiatki doniczkowe tesciowej 😮 teraz ide pranie powiesic i mam zamiar poprasowac reszte ubanek malej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.

Diviana fajne foteczki zrobiłaś 🙂 🤪
Mi też mąż zrobił w sobote w kuchni jak robie szarlotkę 😜 i wczoraj też kilka mi fajnych zrobił mzoże zaraz coś wrzucę.

Widze, że anaczkare w szpitalu, no też jestem ciekawa i czekam na wiadomość razem z wami.
jo- aneczka też na wizycie ciekawe czy wróci do domu czy ją zostawią.

Muszę powiedzieć meżowi na ktorą stronę ma położyc materac 😉

A ja nocy nie przespałam drętwiały mi pośladki i uda na zmiane 🥴 zależy na której stronie spałam. Masakra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka zapraszam oczywiście 🙂 Ale są takie w smaku jak te z dzieciństwa z jarmarku już chyba z 2 tyg takie za mną chodziły.
U mnie na obiad zupa pomidorowa (z soboty) Pulpety, młoda kartofelka i albo ogórki małosolne albo sałata ze śmietaną i rzodkiewką albo i z tym i z tym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Wiecie co....... założyłam dziś koszulę do karmienia, którą dostałam i miałam zabrać do szpitala ale.......chyba muszę jakieś napy do niej wszyć, bo na wysokości piersi ma takie dziwne nacięcia, że bimboły same wyłażą przez te dziury 🤪 Masakra jakaś..... dobrze, że to przymierzyłam, bo jakbym taką sobie wzięła do porodu, to wyglądałabym jak wariatka z cyckami na wierzchu........

Foga, ale mnie tym rozśmieszyłaś nie moge hehehe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajola81 napisał(a):
Foga napisał(a):
Wiecie co....... założyłam dziś koszulę do karmienia, którą dostałam i miałam zabrać do szpitala ale.......chyba muszę jakieś napy do niej wszyć, bo na wysokości piersi ma takie dziwne nacięcia, że bimboły same wyłażą przez te dziury 🤪 Masakra jakaś..... dobrze, że to przymierzyłam, bo jakbym taką sobie wzięła do porodu, to wyglądałabym jak wariatka z cyckami na wierzchu........

Foga, ale mnie tym rozśmieszyłaś nie moge hehehe 😁 😁 😁


Ja chyba tez przymierzę by nie mieć niespodzianki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola...... ale to było straszne a nie śmieszne, zupełnie, jakby te klapki nad nacięciami do karmienia były za małe........ chyba ktoś źle tę koszulę uszył........ nie wyobrażam sobie, że tak ma być....... wszyję dziś po trzy zatrzaski w te nacięcia i powinno być ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
moniczek gratuluję skończenia 37 tygodnia ciąży!!! 🙂 😁 🤪 🤪

Foga gratuluję skończenia 35 tygodnia ciąży!!! 🙂 😁 🤪 🤪


o czujne Twoje oko Madziu hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana przymierzaj, co by nie było... no nie dość, że wszyscy nasze podwozia będą oglądać, to jeszcze i nadwozie by im się trafiło 😮

Dobrze, że drugą koszule mam normalną z guzikami.... Tylko dla mnie to w ogóle tragedia w koszulach chodzić.. nienawidzę takich ubranek do spania... A jeszcze jak pomyślę o szlafroku, to już w ogóle kosmos.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga napisał(a):
Jola...... ale to było straszne a nie śmieszne, zupełnie, jakby te klapki nad nacięciami do karmienia były za małe........ chyba ktoś źle tę koszulę uszył........ nie wyobrażam sobie, że tak ma być....... wszyję dziś po trzy zatrzaski w te nacięcia i powinno być ok 🙂


Ja zmierzyłam i u mnie bez niespodzianek, ale jakbyś nie napisała to pewnie nawet bym nie zmierzyła tylko do torby wrzuciła i też mogłoby być wesoło 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczek napisał(a):
madalena20 napisał(a):
moniczek gratuluję skończenia 37 tygodnia ciąży!!! 🙂 😁 🤪 🤪

Foga gratuluję skończenia 35 tygodnia ciąży!!! 🙂 😁 🤪 🤪


o czujne Twoje oko Madziu hihih


no wlaśnie... bardzo czujne 🙂 Dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
dziewczynki w jakiej temperaturze pralyscie rozki? ja wlasnie wrzucilam na 40 stopni i zastanawiam sie vzy nie za malo....ale bede je prasowac...


ja też prałam w 40 stopniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...