Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ziuta napisał(a):
Hej Brzuchatki!

Bardzo mi Was brakowało 🙂 Dzis wyszłam ze szpitala, ale jeszcze "zapakowana". Miałam silne i regularne skurcze w zeszłym tyg. i zero szyjki na wizycie, ale w szpitalu odpoczęłam i się skurcze wyciszyły. mam do nadrobienia ponad 200 stron 🥴 Dziś przesyłamy Was buziaki 😘

No i ten pobyt mnie zmotywował do spakowania jednak szpitalnej torby 😁


Ziuta, a dlaczego tobie powstrzymywali skurcze? Z twojego avatarka wynika, że jesteś już w 39 tygodniu ciąży, więc ciąża jest donoszona mogłabyś bezpiecznie zacząć rodzić.
Jak będziesz miała chwilę to napisz, bo ciekawa jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

nic nie zginelo. Dziewczynki mam prozbe do was,wychodze teraz na poprawiny i nie bede miala dostepu do kompa,jakby aneczka urodzila to dajcie mi znac smskiem 🙂 ☺️ numer jest na stronce 🙂 z ciekawosci bym nie wytrzymala. Pa pa 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki
Ale tu pustki w weekend, a szkoda bo m pojechał do pracy i troszkę się będę nudzić. jak ja nie lubię tych jego drugich zmian brr.
Aneczkare życzę szybkiego i lekkiego porodu
Justynko u nas w okolicach kradzieże domów w czasie wesel są nagminne i zazwyczaj prosi się kogoś ze znajomych o pilnowanie. No ale najważniejsze, że Wam się nic nie stało. Gdybym była na Twoim miejscu to chyba prosto na porodówkę musiałabym jechać 🙂

Miłej niedzieli Wszystkim życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam z zakupów. Zebrałam pranko, drugie się suszy. Teraz jadę jakiś obiadek upichcić 🙂
Też ciekawa jestem jak poszło Aneczce 🙂 no i tak rozmyślam tylko 30dni u mnie do porodu albo i szybciej 😁 😁 😁 a torba dalej nie spakowana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela, nie jesteś sama... ja też nie mam torby spakowanej i znając siebie, będę robić to jak zacznie się poród.... mam nadzieję, że na czas zdążę dojechać do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze mówiąc to chyba dużo nie będę miała do pakowania.... tylko przybory higieniczne i koszule, bo resztę szpital zapewnia... więc wrzucę na szybkiego pastę do zębów, szczoteczkę, kosmetyki, grzebień i chyba tyle.. bo co tam jeszcze pakować??? A ręcznik jeszcze i wodę.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuchy po przerwie 🙂
Tak jak Magda wam pisała miałam awarie netu, przez te deszcze coś pozalewało 😞
Pozatym byłam też w szpitalu, jednak fałszywy alarm 😉
Juleczce się nie spieszy 🙂

Nie doczytałam wszystkiego, wiem że aneczkare pojechała rodzić.
Życzę wszystkiego dobrego i szybkiego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Paninka ja to Ci zazdroszczę 😜 Ciągle ktoś Cię obsypuje ciuszkami. 🙃 🙃


andzeilika ja tez strasznie sie ciesze! dostalam dzisiaj przewijak fotelik do auta wielki worek ciuchow ( od takich na 56 do duzych na oko na dwa latka) spiworek kolejne dwa beciki...juz pranie wstawilam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie, u nas dziś spokojnie 🙂 mąż śpi własnie po obiadku a ja jakoś nie mogłam więc siedze na brzuszku 🙂 Ja też jeszcze nie mam spakowanej torby, choć jak w piątek mnie skurcze dopadły to w sobotę kilka rzeczy wrzuciłam 🙂 a dziś kupiłam wodę mineralną do torby bo normalnie to taką wielką 5 litrową kupujemy 🙂 Wczoraj przeglądając książkę kucharską przypomniały mi się szyszki takie robione z irysów i ryżu prepanowanego, mama takie w dzieciństwie robiła i jutro też postanowiłam zrobić takie 🙂
Aneczka ciekawe jak sobie poradziła, ja chciałabym by poród się u mnie w weekend zaczął jak mąż będzie w domu ale niech maluszek czeka tego 15 bym mogła z nią 2 tyg dłużej posiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzucholki!!!
Widze ze dzis niedziela to troche tu cicho 🙂 🙂 🙂
My jak na razie w dwupaku choc przed chwilka mielismy bol brzucha i myslalm ze nie wyjde z lazienki ale jakos przeszlo pewnie sa to nadchodzace skurcze 😮 🤔 😲
Ciekawe jak tam aneczka22???Ktos cos wie moze znow pojawi sie nastepna dzidzia???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Dzień dobry brzusie, u nas dziś spokojnie 🙂 mąż śpi własnie po obiadku a ja jakoś nie mogłam więc siedze na brzuszku 🙂 Ja też jeszcze nie mam spakowanej torby, choć jak w piątek mnie skurcze dopadły to w sobotę kilka rzeczy wrzuciłam 🙂 a dziś kupiłam wodę mineralną do torby bo normalnie to taką wielką 5 litrową kupujemy 🙂 Wczoraj przeglądając książkę kucharską przypomniały mi się szyszki takie robione z irysów i ryżu prepanowanego, mama takie w dzieciństwie robiła i jutro też postanowiłam zrobić takie 🙂
Aneczka ciekawe jak sobie poradziła, ja chciałabym by poród się u mnie w weekend zaczął jak mąż będzie w domu ale niech maluszek czeka tego 15 bym mogła z nią 2 tyg dłużej posiedzieć 🙂


Diviana ja mam w polowie spakowana torbe heheh wtedy jak mnie skurcze zlapia to zapakuje resztke rzeczy bo w sumie zostaly mi tylko do spakowania same rzeczy toaletowe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze każda z was piszę o skurczach a mnie jedynie mięśnie bolą żadnych skurczy no i brzuch mam napięty i to tyle 🙂 mam nadz, że przed 1 nie wyląduje na porodówce 🙂 jutro wizyta i chyba ostatnie już usg 😞 cholercia nie mogę sobie pozycji do siedzenia wybrać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
kurcze każda z was piszę o skurczach a mnie jedynie mięśnie bolą żadnych skurczy no i brzuch mam napięty i to tyle 🙂 mam nadz, że przed 1 nie wyląduje na porodówce 🙂 jutro wizyta i chyba ostatnie już usg 😞 cholercia nie mogę sobie pozycji do siedzenia wybrać 😞


moniq 1984 widocznie twojemu malenstwu jak na razie nie spieszy sie na swiat ale ciesz sie ze nie masz skurczy jeszcze naprawde to boli szczerze mowiac mnie zlapaly juz pare razy 🙃 ja tez mam nadzieje ze jak cos to zeby zaczelo sie dopiero w sierpniu heheeh a najlepiej by bylo jak moja mala by przyszla na swiat 9 sierpnia w mausi urodzinki byloby podwojne szczescie 🤪 😁 🤪 powodzenia jutro na wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Wiadmomość od Aneczkire22

Jest po kolejnym KTG, skurczy brak, wody nadal się sączą.
Około 19 ma ma być obchód, wtedy podejmą decyzję co dalej.


Powodzenia Aneczko22 zyczymy szybkiego i lekkiego rozwiazanania i czekamy na dalsze wiadomosci o dciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
monika835 dzięki no niby fajne, że nie boli ale z drugiej strony zastanawiam się czy wszystko ok?! 🙂



moniq 1984 nie masz sie czego obawiac napewno jest wszystko ok musisz poprostu uzbroic sie w cierpliwosc 😉 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...