Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ja juz wykapana, ubieram sie i lece do lekarza...licze na Wasze kciuki!!!! papapa 😘 😘

trzymamy 🙂 🙂 🙂 🙂 może ty będziesz miała lepsze wieści jeżeli chodzi o akcje 🙂 🙂 🙂 🙂


dziekuje! my juz po wizycie...wg lekarza spokojnie donosze do terminu...a jeszcze powiedzial ze ten termin to umowny jest czym dal mi do zrozumienia ze nawet dluzej z brzuszkiem bedzie dane mi chodzic...i mam duzo wiecej lezec i odpoczywac bo puchne a tak wszystko super krew i mocz tez 🙃

to wychodzi na to, że może razem urodzimy i to w terminie niestety albo i po 😞
GRUNT ABYŚMY ZDROWE DZIECI URODZIŁY 🙂
a jj jak mamie powiedziałam, że lekarka nie przewiduje porodu w tym tyg to powiedziała, że nie wydaje się jej i że raczej urodzę w tym tyg 🙂 zobaczymy kto ma racje 🙂 🙂 🙂
ALE DOBRZE, ŻE WSZYSTKO OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana to rzeczywiście lepiej taxi,
ale trzymam kciuki żeby Niunia się zebrała jak Tatauś będzie w domu 🙂
Mój Mąż teraz jeździ samochodem także max w pół godziny powinien być...

Paninka gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY 🙂
Ja również melduję się w dwupaku 🙂
Wszystkim mamom wizytowym życzę powodzenia, a Tosi dużo zdrówka 🙂
U nas ciężka nocka - bolał mnie brzuch w dole, plecy i krocze. W takich chwilach chciałabym już urodzić, ale potem gdy dolegliwości mijają zaciskam nogi do 15-tego 🙂
Moje samopoczucie emocjonalne jest zależne od fizycznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczek nie ma co sobie nerwow konowalem psuc...najwazniejsze ze Tosia dochodzi do siebie!!! 😘 😘

mapa ja tez umowiona jestem z m. ze dzwonie i jedzie po mnie...on pracuje u mojego taty wiec nie bedzie problemu nawet w razie falszywego alarmu 😉 😉 😜 😜 bo mam jeszcze tesciowa ze skuterem, ale to najwyzej Divianie ja zarezerwuje w razie czego 😉 😉 😉

i lekarz powiedzial mi ze mala opiera juz glowke na wyjsciu ale wszystko pieknie trzyma 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka i Moniq gratuluję udanych wizyt 🙂 Tak to już chyba jest, że te, które chciałyby już urodzić nie mają żadnych objawów, a takie jak ja, które wolałyby poczekać mają rozwarcia i skurcze.
Moniczek a tego twojego lekarza to rzeczywiście należałoby zdrowo potrząść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie rozpakowane i w dwupaku 🙂
Ja też nadal w dwupaku, a miałam intensywny weekend, w soote praktycznie cały dzionek na nogach, byliśmy od rana do 16 w mieście na zakupach chodzonych, a potem pojechaliśmy na wieczór na ognisko i wróciliśmy w nocy, no cóż ostatnie nasze ognisko, a wczoraj spacerki, ale wczoraj nogi i rece mi spuchły, masakra, dzisiaj juz troche mi zeszło, ale wczoraj sie przeraziłam, a dzisiaj następna część czopa mi odeszła, ale bielusieńko przezroczysty wiec jeszcze nie chce panikowac, ale jak bedzie podbarwiony to mam leciec do szpitala na ta cesarke, szkoda ze nie mam naturalnego porodu mniej bym sie stresowała czy juz jechac czy jeszcze czekac do skurczy.
Moniczek biedulka z tej Tosi, też bym miała odruch zabicia wieśniaka lekarza.
Paninka Moniq gratuluje udanych wizyt, to widze że Wasze maluszki coś sie nie spieszą na ten świat, no nie dziwie się, u mamusi zawsze najlepiej 😉
Diviana ja też mam stresa, z tym ze jestem sama, niby mieszkam w Szczecinie ale na obrzeżach a mój m pracuje na drugim końcu miasta i zanim dojedzie tymi autobusami to ja urodze, wiec tez bede musiała wziąść taksówkę, w sumie to muszę sobie kasę przygotować bo oczywiście majątek na nia wydam.
Mapa a Tobie odchodzi czop? Jeśli tak to partiami? I od kiedy? Bo mi dwa tyg temu pierwsza partia- trochę, a dzisiaj juz trochę wiecej niz wtedy. Zawsze w poniedziałek, bo u mnie poniedziałki to chyba dni z czopem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 a moze to jest sposob? od dzisiaj zaczne mala przekonywac zeby siedziala jak najdluzej i moze mala przekornie szybciutko wyskoczy? 😁 😁 😁

milium ja mojej tlumacze podobnie jak moniq ze ciasno juz tam i w lozeczku bedzie jej duuuuuzo wygodniej i w wozeczku na spacerek pojedziemy i nie bedzie musiala sie gniezdzic w ciasnym ( mimo 129 cm w obwodzie) brzuchu...wczoraj tak sie wypiela ze z jednej strony brzucha pusto bylo a z drugiej myslalam ze mi skore rozerwie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann a Ty jak się teraz czujesz?

milium ja właśnie nie umiem powiedzieć czy to czop...
Mam dużo więcej wydzieliny, no i w piątek była podbarwiona krwią,
ale to chyba po badaniu ginekologicznym...
Choć ja już sama nie wiem 🙂
Poza tym, że czuję, że poród blisko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
Wizytowym mamusiom życzę powodzenia!!!!!!!!
moniczek dużo zdróweczka dla Tosi, życzę by szybko doszła do siebie i wróciła do domku!!!!
Ciekawe co u Crazzzyyy i Karolci12345i obie dawno nie zaglądały! Mam nadzieję że wszystko dobrze!
Ja zaczęłam z Bartoliną negocjacje że może jednak poczeka do 15 😉 Co prawda już padam bo brzuszek nisko i ciężko mi, poza tym czuję się bardzo niezdarna i słaba. Dochodzę do wniosku że gdybać to ja sobie mogę a ona zrobi co będzie i kiedy będzie chciała!!!!!!!!

MIŁEGO DNIA WAM ŻYCZĘ!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
mapa ja w zeszlym tygodniu tez czulam ze porod tuz tuz...ale juz mi przeszlo jeszcze dzisiaj lekarz utwierdzil mnie w tym przekonaniu...az mnie nawet plecy przestaly rwac 😁 😁


Hehe 🙂
Ja właśnie chciałabym wytrwać do tego 15,
ale i tak już jest dobrze, jutro 38tc skończony 🙂
Zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka to rzeczywiście może być sposób 😁 Bo te nasze dzieciaczki to jakieś przekorne 🙂
Mapa jest ok, ale dopóki leże lub siedzę. Teraz na razie nie jest źle, bo jestem po nocce wypoczęta, ale jak tylko troszkę pochodzę to zaraz bolą mnie plecy i dół brzucha. Więc zaraz muszę się położyć. W takich chwilach mam dość i chciałabym urodzić, ale jak mijają dolegliwości to trzymam nogami do 15-tego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to mam takie szczęście że 14 o 23 urodzę, no ale to niedziela przynajmniej to mąż byłby ze mną 🙂
ale tak sobie po oststnim usg myśle że skoro mała o tydzien młodsza jest i taka maleńka to jej tam wygodnie i fika sobie zadowolona i ani myśli wychodzić 😉 no ale jabłecznik Fogi po 15 może ją zmobilizuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana ostatnio w szpitalu mówili mi, że wiek dziecka z USG najbardziej miarodajny
jest ten z pierwszego genetycznego - między 11 a 13 tc
i w ogóle mi w kartę termin porodu wpisali na podstawie tego pierwszego pomiaru USG.
Ewentualnie, ale już ciut mniej liczy się z połówkowego,
a na tym etapie podobno to już w ogóle nie ma znaczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana ostatnio w szpitalu mówili mi, że wiek dziecka z USG najbardziej miarodajny
jest ten z pierwszego genetycznego - między 11 a 13 tc
i w ogóle mi w kartę termin porodu wpisali na podstawie tego pierwszego pomiaru USG.
Ewentualnie, ale już ciut mniej liczy się z połówkowego,
a na tym etapie podobno to już w ogóle nie ma znaczenia 😉


Ojejku to w takim razie termin miałabym na 12, oj to już za 4 dni?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Ja to mam takie szczęście że 14 o 23 urodzę, no ale to niedziela przynajmniej to mąż byłby ze mną 🙂
ale tak sobie po oststnim usg myśle że skoro mała o tydzien młodsza jest i taka maleńka to jej tam wygodnie i fika sobie zadowolona i ani myśli wychodzić 😉 no ale jabłecznik Fogi po 15 może ją zmobilizuje 😁

Diviana tylko nie w niedzele, bo twoja córeczka będzie leniwa 😜 😜 😜 jak to w niedziele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jolajola81 Twoje suwaczki wyglądają imponująco 🤪


potwierdzam!!!! 🤪 🤪 🤪

ja mialam wziac sie za sprzatanie ale zjadlam mega slodka i soczysta gruszke i teraz mala nie daje mi spokoju tak skacze zeciezko mi ustac 🤪 🤪 strasznie bedzie mi tegi brakowac 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...