Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
bierz 🙂 lekarz da ci pewnie do dnia terminu a przecież z dniem porodu l4 zostaje przerwane 🙂


mi lekarz nie daje...stempel tylko stawia reszta go nie obchodzi 😉a pielegniarki wypisuja...i mnie sie pytaja do kiedy 😮 🙃 i bardziej chodzi mi o to ze jak dostane do terminu a urodze po a lekarz jest tylko raz w miesiacu to co wtedy zrobie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Brzuszki, Mamuśki i Maluszki! 🙂
Ja dziś mam wizytę na 15:30 i nie mogę się doczekać... 🙂
Ja to z jednej strony już bym chciała, by Szymon był z nami, bo już ma bardzo ciasno i mi też trochę niewygodnie już... Do tego cały czas się obawiam, że jednak coś przegapię... Jakiś brak ruchów albo skurcze...
A z drugiej strony lubię ten stan ciąży 🙂 I jak maluszek jest tak blisko mnie 🙂 I jeszcze nie muszę wstawać na karmienia i się glowić, co jest potrzebne tej kruszynce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
bierz 🙂 lekarz da ci pewnie do dnia terminu a przecież z dniem porodu l4 zostaje przerwane 🙂


mi lekarz nie daje...stempel tylko stawia reszta go nie obchodzi 😉a pielegniarki wypisuja...i mnie sie pytaja do kiedy 😮 🙃 i bardziej chodzi mi o to ze jak dostane do terminu a urodze po a lekarz jest tylko raz w miesiacu to co wtedy zrobie 🥴


No właśnie mnie też to zastanawia! Mam zwolnienie do terminu porodu. A co jak urodzę po terminie? 😮 Mam lecieć do lekarza do dalsze zwolnienie? 🥴 trochę to dziwne by było... i stresujące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusiakowalczyk napisał(a):
Paninka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
bierz 🙂 lekarz da ci pewnie do dnia terminu a przecież z dniem porodu l4 zostaje przerwane 🙂


mi lekarz nie daje...stempel tylko stawia reszta go nie obchodzi 😉a pielegniarki wypisuja...i mnie sie pytaja do kiedy 😮 🙃 i bardziej chodzi mi o to ze jak dostane do terminu a urodze po a lekarz jest tylko raz w miesiacu to co wtedy zrobie 🥴


No właśnie mnie też to zastanawia! Mam zwolnienie do terminu porodu. A co jak urodzę po terminie? 😮 Mam lecieć do lekarza do dalsze zwolnienie? 🥴 trochę to dziwne by było... i stresujące...

z tego co nam położna mówiła to jeżeli minie termin to do 8doby od danego dnia trzeba się zgłosić do szpitala!!więc l4 wypiszcie data porodu +8 dni !! w szpitalu jak się ląduje to l4 też się chyba przerywa z tego co kojarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 😘
mam dzisiaj KTG i wizyte u gina o 17.Trzymajcie kciuki ☺️ za dobre wiadomosci.Oby to byla ost wizyta 🤢 bo jak narazie to tylko mnie male skurcze lapia ale bardzo nie regularne a wiec nic 🥴
moniq jak ja cie dobrze rozumiem...eh...do pozniej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jednak w dwupaku. To chyba przez odchodzący czop wydawało mi się, że się wody sączą. Dziś też mam wieczorkiem wizytę, to może się dowiem, że się akcja zaczyna, albo że wkrótce się zacznie.

Życzę wszystkim miłego dnia i powodzenia mamom wizytowym.

A co do L4, ja ostatnio dostałam do terminu porodu. Lekarz powiedział, że jak do tego dnia nic nie będzie, to następnego dnia mam już się zgłosić w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂

moniq najważniejsze, że Dzidzius ma się dobrze 😉

I mam pytanie do Brzuszkow, którym odchodzi/ odchodził czop na raty,
był wtedy podbarwiony krwią czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paloma21 napisał(a):
witam wszystkich,
a mi lekarz ostatnio też wystawił tylko do dnia planowanego porodu i powiedział że później to już się z macierzyńskiego korzysta....


Paloma to nie daj się tak, niektórzy lekarze rzeczywiście namawiają
do rozpoczęcie macierzyńskiego przed porodem...ale to bzdura!
Szkoda macierzyńskiego.
Także jeśli będziesz potrzebowała dłużej to proś mimo wszystko o zwolnienie
albo idź do innego lekarza, choćby internisty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka słodka Twoja Córcia 🙂

Andzelika czemu koszmarny dzień? Źle się czułaś?

I jeszcze mam pytanie do naszych już Mamuś 🙂
Rzeczywiście oczyścił Wam się organizm przed porodem - w sensie jelitowym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam zwolnienie do daty porodu bo lekarz mówił, że przenoszenie ciąży nie jest klasyfikowane jako choroba i że na macierzyński trzeba iść, ale faktycznie mapa dobry pomysł jakby co z tym internistą.
Doczytałam Was w końcu mapa i k8 mój brzuszek ma 102 cm i chyba już od lipca tak stoi w miejscu choć jem dużo i kilogramów mi przybywa ale niestety w innych miejscach ☺️ dodam że ja mam 170 cm wzrozstu więc do najmiższych nie należę więc ten mój brzusio wydaje się być niewielki i tez każdy się dziwi że to już 9 miesiąc.
A wszystkim wizytowym mamusiom życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂 🙂

Wy tak z rana o tej akcji 😜 🙂 🙂 A ja jak chciałam rodzić jak najwcześniej, to teraz jak to Jo-aneczka powiada "zaciskam nogi" żeby wytrzymać do 15. 😁 😁 Z racji tego, że Kuba będzie dopiero 15 i mamy się już wtedy przeprowadzić na mieszkanie, bo chcąc nie chcąc, ja tam jeszcze nie mam żadnych ciuchów, a jakby nie daj Boże mnie teraz złapało to po wyjściu ze szpitala wszystko na wariackich papierach by było. Liczę na wyrozumiałość mojego dziecka i spokojnie czekam 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa pomijając moje delikatne bóle brzucha to ok 😜 Po prostu jakaś niesamowicie kłótliwa wczoraj byłam, wszystko mi przeszkadzało. No, ale dziś już chyba lepiej 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tak czekałam do tego 15 by być dłużej z maluchem, ale już tak zmęczona tym brzucholem jestem że nie pogardziłabym szybciej, liczę że może w sobotę na imieniny mamusi mała wyjdzie, bardzo bym chciała by mąż był w domu jak się akcja zacznie bo póki co sama jestem i bym musiała taksówkę brać i sama tam jechać bo nikogo tu nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika myślałam, że coś się zaczęło dziać...
A kłótliwość usprawiedliwiona na tym etapie 😉

Diviana może Cię na noc weźmie i Mąż będzie w domu 😉
Ja jestem z moim umówiona, że dzwonię jak tylko zacznie się coś dziać
i on rzuca wszystko i przyjeżdża...
ale wolałabym żeby jednak był w domu, zawsze to jedne stres mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry 🤪
widzę że dziś dzień obfitujący w wizyty 😜 - wszystkim "wizytowym" mamusiom życzę powodzenia
mapa mi odchodził czop w częściach...najpierw biały a potem był już podbarwiony krwią,a organizm również sam się oczyścił 🙃 więc ominęły mnie przyjemności typu lewatywa hihi...
Tosia jeszcze jest w szpitalu...podczas rentgena płuc wyszło że złamała obojczyk przy porodzie i teraz czekamy aż sie zrośnie,ale lekarze mówią że w tym tygodniu powinna wyjść już do domku.
Tak wiec co 3 godz. odciągam pokarm,potem jadę do szpitala gdzie karmię piersią - dobrze że ruszyła mi laktacja,trzy doby "ciągnęłam" puste piersi - ale się nie poddałam
Dwupaczkom życzę rychłych rozwiązań 🙂 a mamusiom i maluszkom miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczek trzymam kciuki by Tosia szybko wróciła do Ciebie
Mapa tylko mój mąż do pracy jedzie 1,5 godziny a jak mu pociąg ucieknie to musi godzinę na kolejny czekać 😞 a skoro ja mam rodzić w Warszawie to chyba lepiej bym wzięła stąd tą taksówkę która zawiezie mnie do szpitala a mąż z pracy od razu do szpitala do mnie przyjedzie, bo inaczej to bez sensu niestety 🤨 tak to jest jak się na takiej wsi mieszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mapa 🤪
Tosia to "silna baba" hihi,lekarze sie dziwią że tak szybko dochodzi do siebie zważywszy że jak mówią urodziła się w ciężkim stanie....
byłam taka nabuzowana że chciałam po wyjściu ze szpitala gnać do mojego lekarza i mu wygarnąc ,ale mi przeszło 🤨 teraz najważniejsza jest Tosia...ale mam zamiar zmienic lekarza i na pewno nikomu go nie polecę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Paninka napisał(a):
ja juz wykapana, ubieram sie i lece do lekarza...licze na Wasze kciuki!!!! papapa 😘 😘

trzymamy 🙂 🙂 🙂 🙂 może ty będziesz miała lepsze wieści jeżeli chodzi o akcje 🙂 🙂 🙂 🙂


dziekuje! my juz po wizycie...wg lekarza spokojnie donosze do terminu...a jeszcze powiedzial ze ten termin to umowny jest czym dal mi do zrozumienia ze nawet dluzej z brzuszkiem bedzie dane mi chodzic...i mam duzo wiecej lezec i odpoczywac bo puchne a tak wszystko super krew i mocz tez 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...