Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

cześć brzuszki
U nas nocka przespana,Filipek ładnie przespał 🙂
A dzis wybieramy sie na spacerek,oby pogoda dopisała.

Paninka i Moniq gratuluję udanych wizyt 🙂
Zyczę udanego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki na początek chciałam wam bardzo podziękować za sms-y były bardzo miłe. No i życzenia prędkiego porodu poskutkowały (chyba mnie zaczarowałyście )
Co do porodu to życzę takiego jak mój o 13 miałam badanie i nic się nie działo rozwarcie na 1 palec, potem zaczęły się bóle ok 14 już nie mogłam wytrzymać i wołam położną- ona bez przekonania woła mnie na kozetkę, zagląda między nogi i robi 🤪 takie oczy. Pani już rodzi niech pani dzwoni do męża tylko nie wiem czy zdąży przyjechać. Na szczęście Rafał był już na miejscu i za chwilę był przy mnie. Parę minut parcia i o 14:30 wielkie zdziwienie rodem z "seksmisji" tam są jajka. 😁 Wychodzi na to, że nasze pierwsze przeczucia były lepsze niż sprzęt lekarski 🙂
Bardzo się cieszę, że mamy synka jest przesłodki i bardzo grzeczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje suwaczki jakoś stoją w miejscu 🙂 8 miesiąc albo 8/9 miesiąc 🙂 Do METY daleko hehehehe
Zmartwiły mnie tylko te rozstępy... 😞 Miałam nadzieję, że ich uniknę... 😞

Też słyszałam, ze termin z pierwszego usg jest bardzo prawdopodobny. To u mnie byłby 20.08., czyli nie taka duża różnica... Ciekawe, jak to będzie! I jaki będzie duży nasz Szymon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam was tylko z grubsza

Diviana- wózek mam fioletowy 🙂 nie jestem miłośniczką różu więc to co kupiłam jest uniwersalne gorzej z tym co dostałam 🙂
moniq- co do łożyska to u mnie szybko poszło(ale wyglądało dramatycznie) lekarz delikatnie nacisnął na brzuch i jak chlustło to cała sala była zalana krwią 🙂 tylko niestety musiałam być czyszczona :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może być leniwa by była szczęśliwa 😜
Ja się urodziłam w piątek to ponoć pracowici ludzie się rodzą 🙂
Mapa aż sprawdziłam jak to u mnie było w tym 13-14 tygodniu i mała byla o jeden dzień starsza niż normalnie, więc uznajmy że jednak ten 24 to jej czas, ale może będzie chętna tak po 15 już wyjść 😉 a w piątek byłam na szmateksie i stwierdziłam że skoro taka jest kruszynka to kupię jeszcze body maleńkie może dłużej ponosi za 1 zł niezniszczone różowe w serduszka, no nie mogłam się opanować i jeszcze sukienusie, ach ten zakupoholizm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):


Też słyszałam, ze termin z pierwszego usg jest bardzo prawdopodobny. To u mnie byłby 20.08., czyli nie taka duża różnica... Ciekawe, jak to będzie! I jaki będzie duży nasz Szymon...



Agusia
to obydwa terminy mamy identyczne 🤪
ciekawe jak w praktyce wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lydziaa no to świetnie że tak szybko i sprawnie i że maluch grzeczny 🙂 ja pierwsze przeczucie mialam że chłopiec, tylko ja mam wszystko różowe dosłownie 🤪 no najwyżej by się różowym wozem woził w różowym body 😉 A najważniejsze że zdrowy, mąż pewnie z niespodzianki całkiem zadowolony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

My już od rana na nogach, drugie pranie się pierze, chatka ogarnięta, pościel się wietrzy....dopiero 11.30 a mi się wydaje jakbym już z 8godzin na nogach była 😁 😁 Oj siły już nie te ale radzić sobie jakoś trzeba 🙂
Nocka w miarę tylko często na siusiu latałam 🤢
Moniczek dużo dużo zdrówka dla Tosi. Oby już na dniach wyszła ze szpitala.
Co do porodu to ja coś czuję że przenoszę, nie wiem czemu jakieś takie myślenie mnie dopadło.
Gratuluje udanych wizyt tym dziewczynom co miały reszcie życzę powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia Szczerze zazdroszczę! 😁 😁 😁
I niesamowita niespodzianka! 😁 A ja myślałam, ze w dzisiejszych czasach to już takie niespodzianki się nie zdarzają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lydzia jeszcze raz gratulacja, ale mieliście niespodziankę 🙂
Ja miałam pierwsze przeczucie ze to chłopiec no i jest chłopiec, no chyba ze między nózkami miał pępowinkę 😮 no ale to sie okaże, mojego m siostra tez miała byc chłopcem, tylko ze to było 16 lat temu wiec i usg nie było zbyt dokładne, ale moja tesciowa była nastawiona na chłopca ze tez sie zdziwiła jak jej powiedzieli ze piekna córeczka wiadomo, haha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
agusiakowalczyk napisał(a):


Też słyszałam, ze termin z pierwszego usg jest bardzo prawdopodobny. To u mnie byłby 20.08., czyli nie taka duża różnica... Ciekawe, jak to będzie! I jaki będzie duży nasz Szymon...



Agusia
to obydwa terminy mamy identyczne 🤪
ciekawe jak w praktyce wyjdzie 🙂


Naprawdę?! 😁 ...ale super! 😁
No to ciekawe, ciekawe! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
tu macie takie szybkie zdjęcie- jak będe miała więcej czasu wstawie nowsze 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/zdjcie0176s.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4556/zdjcie0176s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

SUPER!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ALE CI ZAZDROSZCZĘ TEGO MALUSZKA JUŻ W RAMIONACH 🙂 🙂 🙂 🙂 A PORÓD NA PRAWDĘ EXPRES 🙂 OBY KAŻDA Z NAS MIAŁA TAKIE PORODY 🙂 🙂
ja moją małą też na jakiś czas będę tulić 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
tu macie takie szybkie zdjęcie- jak będe miała więcej czasu wstawie nowsze 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/zdjcie0176s.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/4556/zdjcie0176s.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Słodziak 🙂 Śliczny chłopczyk 🙂 A poród rzeczywiście ekspresowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydziaa śliczny synuś. Napisz w którym tygodniu zostało stwierdzone że będzie dziewczynka?? i czy tylko 1lekarz ci to mówił czy jeszcze konsultowałaś?? bo ja miałam płeć stwierdzoną tylko w 20tyg i tak się zastanawiam......... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...