Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pati123 teraz to w bialy dzien strach zostawic auto bo Ty zlodzieja nie upilnujesz a on zawsze. paranoja co sie dzieje... mojemu ojcu ostatnio z pod bloku zawineli samochod. ja poszedl na policje to mu powiedzieli tylko ze to musieli byc profesjonalisci bo to pierwsze auto tej marki ktore w wojewodztwie ukradli... oczywiscie sie nie znalazlo.... i zlodzieje czuja sie bezkarni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
A u nas dziś zupka węgierska 🙂 Mój mężulek właśnie debiutuje z węgierską 🙂
Wymyślam sobie różne i pytam czy umie zrobić, a on mówi,że nigdy nie robił, ale wie,że ummie i bierze się za gotowanko 🙂
A teraz z innej beczki. Słuchajcie miałam dziś nie lada historię. Mąż wrócił od rodziców i z zakupów. zdążył wszystkie produkty poznosić do domku i wzięliśmy się w kuchni ja do krojenia a on do rozpakowywania. Nasze kuchenne okno wychodzi na nasz parking, patrzymy, a tam jakiś dwóch kolesi ok 20 lat kręci się przy naszym aucie, które mąż zdążył odebrać, od mechanika po generalnym remoncie...
ja w sypialni w oknie mąż w kuchni obserwujemy rozwój sytuacji... Nagle jeden z kolesi podchodzi do naszego auta i przymierzakluczykiem do zamka 😮 😮 😮
Zamarłam, mój mąż też, wyszedł na klatkę i obserwuje co się dzieje... koleś odszedł od drzwi auta, ale stanął z tyłu samochodu i z drugm dyskusje prowaadzą i zaglądają przez okno do wnętrza auta. ... za naszym autem postawili swój skuter niestety tak,że nie wie=działam jaka rejstraja 😞
W końcu nie wytrzymałam ich kręcenia... Wyszłam przed klatjkę z długopisem i notesem i na ich oczach na bezczela spisałam ich rejstracje i rzuciłam groźnym tonem słowa "lepiej dla was,żeby z tym autem nic się nie stało!" odwróciłam się i wróciłam do domu. Postali jeszcze moment i odjechali.
Długo dyskutowaliśmy z mężem na ten temat i doszliśmy do wniosku,że gówniarstwo zobaczyło obcą rejstarcję (wcześniej mieszkaliśmy w woj mazowiekim i tam auto zarejstrowane, )myśleli,że może w odwiedziny przyjechaliśmy do kogoś i chcieli albo radio ur=kraść, albo nie wiem co bo po jaką cholerę się do czyjegoś auta przymierza???
Za jakąś godzinę panowie wrócili i okazało się,że jeden to najprawdopodobniej syn mojej sąsiadki z góry. Zgłupiałam totalnie i zastanawiam się czy można być na tyle bezczelnym ,żeby kraść sąsiada??? Może on nawet nie wie,że my tu mieszkamy? Bo niemożliwe,żebyśmy mąż i ja mieli przewidzenie i wymyślili sobie omam,że on podchodzi z kluczykami do naszego auta 😞
Matko z jednej srony się uspokoiłam,że to sąsiad mam nadzieje,że nie posuie się do aktu kradzieży, a z drugiej strony kwas bo to syn sąsiadki 😞
Kiedyś jak go spotkam najpierw zapytam c szukał przy moim aucie....
Choć nie wiem czy jest po co do tematu wracać...


Pati faktycznie dziwna sytuacja na początku pomyślałam że może Wasz samochód się im podobal i oglądali po prostu, no ale z kluczykiem to już przesada, dobrze, że wyszłaś i powiedziałaś bo będą się bali wiedząc że masz na nich namiary, a syn sąsiadki może faktycznie nie wiedział że tam mieszkacie 😮 dziwne to faktycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana moje koty po kąpaniu wyglądają jak szczury 😁 😁 😁

Pati faktycznie dziwna historia...

Ja na obiad robiłam rybę i ryż curry. Chora jestem-tak bym chciała żeby to mi ktoś ugotował i porozpieszczał.....a tu niestety nie ma kto 😞
Wybiorę się jutro do lekarza wydaje mi się że z moją krtanią jest coś nie tak. Drapie mnie w środku i się duszę przy kaszlu. Masakra 😞

A dzisiejszy dzień jakiś nie dla mnie non stop spać mi się chce. Chyba coś z ciśnieniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Diviana moje koty po kąpaniu wyglądają jak szczury 😁 😁 😁

Pati faktycznie dziwna historia...

Ja na obiad robiłam rybę i ryż curry. Chora jestem-tak bym chciała żeby to mi ktoś ugotował i porozpieszczał.....a tu niestety nie ma kto 😞
Wybiorę się jutro do lekarza wydaje mi się że z moją krtanią jest coś nie tak. Drapie mnie w środku i się duszę przy kaszlu. Masakra 😞

A dzisiejszy dzień jakiś nie dla mnie non stop spać mi się chce. Chyba coś z ciśnieniem


Daniela koniecznie idź do lekarza, a najwidoczniej Twój organizm potrzebuje snu by się zregenerować i mieć siłę na walkę z choróbskiem, więc wypoczywaj jak najwięcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koleżanki ale ja mam apetyt!!!! Jem za dwóch. Chyba faktycznie mam tego synka w brzuszku 😁

No ale w pierwszej ciąży takiego apetyty nie miałam to nie wiem może gdzieś tam w brzuszku dwójka dzieci siedzi hihihih 🤪 🤪
Boję się tylko tych kilogramów, które mi tak szybko przybierają. A porównując wyniki usg synka i obecnej dzidzi to to dziecko jest mniejsze rozmiarowo od Kuby. Dziwne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi Madalena z kilogramami to lecimy chyba równo 🙂 🙂 🙂
A co do wielkości maluszka to się nie martw. Przecież dzieci raczej rzadko rodzą się jednakowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to każdy mi mówi, że dobrze by było jak by zostało mi trochę tych kilogramów po ciąży. Bo jak urodziłam Kubę to tak szybko zgubiłam, że aż bałam się że w anemię wpadnę. 43 kg to zdecydowanie mało. Liczę, że chociaż 48 kg zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena no powinno ci zostać. Z wagą 43kg to ty z dwójką dzieci się przewrócisz 🙂 🙂 🙂
Ja to bym chciała by mi zostało tu i ówdzie, normalnie ważę 48kg. W ciąży tyję +20kg, ale już 3 miesiace po porodzie mam swoją wagę. Nie stosuję żadnych diet, jem normalnie bo przecież karmiłam piersią, ale i tak spada. Jakby mi taki biust został 😉 😉 😉 Hmmm....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
madalena20 zazdroszcze Ci!!! ja zeby zrzucic kazdy kilogram to musze sie duzo napocic, ale moze przy maluszku bedzie tyle pracy ze latwiej mi bedzie zgubic. niestety mam straszna tendencje do tycia 🤨


Paninka ja mam taki metabolizm po tacie. Całe życie jest szczupły i nawet picie piwka nie idzie mu w brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Wiem, że nie piszę za często, ale nie mam stałego dostępu do internetu.

W piątek byłam u lekarza i miałam robione USG. Niestety maleńkie się dupką odwróciło i nie chciało pokazać co tam ma 🙂 🙂 🙂
Ale miało założone nóżka na nóżkę więc stwierdziliśmy, że na bank będzie prezes (lub Pani prezes) 😁
Lekarz wszystko wymierzył i z dzidzią wszystko w porządku, serduszko wali jak oszalałe i jest dobrze zbudowane 😁
Dla mnie to najważniejsze. Wzruszyłam się bardzo i po wyjściu popłakałam ze szczęścia.
Tyle już przeżyłam w tej ciąży więc jak usłyszałam, że wszystko super to całe napięcie ze mnie zeszło.
Od kilku dni już codziennie czuję dzidziusia i wiem jak się położyć żeby dało znać 🙂 🙂 🙂

Pozdrawiam Was dziewczyny i miłego tygodnia bo nie wiem kiedy znowu napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana a my mamy takie same daty porodu 🙂

Inez super wieści ja się zastanawiam czy mój dzidziuś się ujawni. Na połówkowe wybieram się na pocz. kwietnia między 6-8.04 jeszcze nie wiem bo z mężem muszę ustalić i sprawdzić czy lekarz przyjmuje w tych dniach.

Ja już po wczesnej kolacji, staram się na noc nie jeść. Teraz wcinam jabłuszka.
Wydaje mi się też że dzisiaj jakoś brzuch mi wywaliło....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Daniela a jak tam u Ciebie z temperaturą? Ten stan podgorączkowy Ci się dalej utrzymuje ??


Nie mam miałam tylko jeden dzień. Za to w krtani mnie okropnie drapie i jak kaszle to się dusze. Ide jutro do lekarza zobaczę co powie. Bo jeszcze mi się co gorszego przypląta 🤢 🤢

Marta wiem wiem 🙂 ale dzisiaj jakoś szczególnie wielki mi się wydaje 😁 😁 😁
I dzidzia dawała o sobie znać wczoraj dłuższą chwilę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniela to polecam Ci picie herbatki, którą moja mama przyniosła mi z apteki nazywa się ZŁOCISTA!!!! jest z lipy, która działa na potnie i zalecana jest w przeziębieniach. Odkąd ją pije to zawsze pomaga mi przezwyciężyć każdy kryzys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny witam po długiej przerwie 🙂 od czwartku napłodziłyście ponad 80 str 🙂
U mnie weekend super- jak to u rodziców, najadłam się baaaardzo i wcinałam pyszny tort mmmm
Dla chorujących dużo zdrówka 🙂
Ale mój maluch się w ten weekend rozbrykał kopie i kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe co z tych wrozb wyjdzie u mnie narazie pani doktor przepowiedziala dziewczynke ale na polowkowym to juz napewno sie doweim 🙂 Ja bylam dzis na dlugim spacerku wydawalo sie cieplo ale zmarzlam. Po drodze spotkalismy mojego kolege ktory jest lekarzem i pyta mnie czy to 7 czy 8 mieiac. Zalamal mnie. Myslalam ze sie troche zna. Rzeczywiscie brzuszek mam spry nawet pani doktor stwierdzila ze duzy ale bez przesady zrobilo mi sie przykro jak pomysle ile jeszcze do konca.... A tendencje do tycia tez mam. Poki co + 5.
Dziewczyny kurujcie sie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...