Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Diviana napisał(a):
Foga napisał(a):
Przeżyłam wizytę 🤪 🤪 🤪 Skończyło się na zjedzeniu zająca z czekolady i roztarciu jego resztek na sofie, ścianie i podłodze. Powoli plamy schodzą 🙂 A i jeszcze mama chłopców się popłakała bo starszy siedmiolatek zaczął ja szarpać i drzeć się, że dość tych plot i że chce do domu 😮 😮 😮 Ogólnie spokojnie wszystko zniosłam 🙂

Marta.. a kiedy ci pasuje, bo najchętniej do Paninki to wyjechałabym już dziś 🙂 Nawet noga mi tak sie do kopniaków podrywa dziwnie..... A z Łodzi to już tylko rzut beretem do Warszawy więc i o Divianę byśmy zahaczyły i jej by się oberwało za pracoholizm 🤪



Tak myślałam że i mi się oberwie 🙂 ale mnie najpierw z pracy będziecie musiały wyciągnąć 🙂 Ale jakby co to zapraszam, mama nam taką wałówkę dała że ugoszczę Was wszystkie 🙂 nawet kiełbasa z dzika własnej roboty by się znalazła 🙂
Hehe żadne fundacje nam nie straszne 🤪 🤪 🤪


Tylko nie 5 maja bo przyjeżdża królowa szwedzka i prezydentowa będzie i panowie ochroniarze nas będą przeszukiwać i na pesel do roboty będziemy wchodzić, cuda na kiju normalnie 😮 😮 😮 ale taki nalot ciążóweczek byłby niezły he he 🤪 🤪 🤪

Foga znakomity pomysł z tym spotkaniem ja się piszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dobry wieczór,
ja właśnie wróciłam od lekarza i wiecie co, muszę powtórzyć tą przebrzydłą, ohydną glukozę. Wyszedł mi za wysoki poziom (150). Teraz oczywiście ma być 75g. Bleeee
I jeszcze mi gin powiedział, że mam się dobrze do tego badania przygotować tzn. trzy dni wcześniej nie żałować sobie słodyczy i innych węglowodanów.
Podobno ma być jak najbardziej słodko, a nie jak na diecie cukrzycowej, bo mogą wyjść zafałszowane w dół wyniki.
A jeśli miałaby to być cukrzyca to lepiej żeby ją wykryto podczas tego badania, bo wtedy trzeba wdrożyć leczenie.
To tak a propos tego, co ostatnio pisałyście na forum. Że niby dzień wcześniej należy powstrzymać się od jedzenia słodkości.
Mnie mój gin przekonał, wsunę jakieś czekoladki, lody i winogrona przed tym badaniem, chociaż jak już kiedyś wspominałam, ja to bardziej śledziowa jestem niż cukierkowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana.......... bo ja to takie stadne zwierze jestem 🙂 Lubię się spotykać z ludźmi (nawet jeżeli jest to rodzinka Bundych 🤪 ) A z Wami to pewnie już polazłabym konie kraść.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też , ja też chce sie z Wami spotkać 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Wyobrażacie sobie jakbysmy tak wpadły wszystkie do tego ośrodka razem z naszymi maluchami i facetami. Ojjjj by się działo. Coś mi się wydaje że nasi mężczyźni też by się zakumplowali podczas zabaw z maluchami na placu zabaw. Bo przecież my byśmy plotkowały, plotkowały i plotkowały i może juz by sie udało jakies piwko razem wypić hehehe 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomysł ze zlotem jest bardzo interesujący. Można by wtedy wdrożyć naszą terapię alkoholowo- antycellulitisową.
A mężowie niech zażywają jodu z naszymi pociechami na plaży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ten mój bez coraz intensywniej zaczyna pachnieć...........chyba jednak pójdzie na noc na balkon, bo będzie mnie drażnił w nocy ten zapach 🤢 🤢 🤢 A nie mam zamiaru dziś wymiotować 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczynki
nadrobiłam zaległości 🙂Dzis troszke po leniuchowałam,zgaga przeszła,jestem ciekawa na jak długo.
karolciakam wracaj do zdrówka
Inez fajnie,że z dzidzia wszystko ok.
aasia kuruj sie.
Foga to ty chyba pisałas że po winogronie masz zgage,i ja chyba tez.Rano to miałam sptkanie z kibelkiem.
Dziewczynki jak sie wybieracie do paninki w odwiedziny to zapraszam do mnie,hihihi 🙂
A mój maly babel dzioś bardzo aktywny,czuje go coraz częściej 🙂Pewnie za mna bedzie taki aktywny,hehheh
No i witam nowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jo-aneczka napisał(a):
A pomysł ze zlotem jest bardzo interesujący. Można by wtedy wdrożyć naszą terapię alkoholowo- antycellulitisową.
A mężowie niech zażywają jodu z naszymi pociechami na plaży 😁


jestem jak najbardziej za 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jutro wybieram się na glukozę. Hehe dziś próbowałam sie powstrzymywać od słodkiego, ale w sumie było normalnie. Ze słodyczy zrezygnowałam ostatnio, bo za duzo tyję 🙂 No ale faktem jest że zjadałam ich okropnie dużo ostatnimi czasy.

PS. Ja pamiętam tylko, ze ten ośrodek był w Łebie 🙂 Kiedyś nawet k8_online wstawiała link, ale kto go teraz znajdzie 🙂 Hehe tylko czy tam było tyle miejsc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy Daniela znajdzie dla nas odpowiednią ilość miejsc noclegowych. My przecież potrzebujemy wielkiego hotelu. Jest nas ze 40, każda z małżem i dzieckiem/dziećmi.
A kto ie ile nas będzie w sierpniu. Niemal z każdym dniem ktoś nowy dochodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od wczoraj jakiś poligon mają gdzieś blisko mojego domu bo teraz co chwila bardzo nisko przelatują strasznie głośne samoloty......... kij ich znajet co oni znowu kombinują...... Jak nie mój stary przynosił mi swojego czasu nieuzbrojone granaty, co bym się "rozerwała" to teraz te samoloty 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo-aneczka ja niestety nad morzem nie mieszkam 😞 To k8_online ma ośrodek gdzieś niedaleko Łeby ale cosik się ona nie odzywa. I te,z pamiętam , że link wstawiała ale to daaawno temu było.
I chyba Eleeza coś o Kołobrzegu mówiła o jakimś pensjonacie ale może się mylę.
Fajnie by było się spotkać na żywo 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !!! Niestety dopiero weszłam i znowu full nadrabiania !1!
Foga U nas też się wiąże czerwona wsążeczkę, szczególnie jak wszyscy mówią ze dzidzia ładna itp to trzeba od razu zawiązać do wózka i łóżeczka bo się za moment rozchoruje 🙂 🙂 🙂 niby zabobony ale wierze w to. Już kiedyś pisałam że mój dziadek z Litwy dodatkowo jakieś czary nade mną odprawiał jak ludzie się schodzili i mnie chwalili i jakoś nigdy nie bylam bardzo chora, no raz zapalenie opon mozgowych prawdopodobnie mialam ale co dziwne samo po miesiacu przeszlo 🙂 🙂 🙂 🙂
Lece dalej nadrabiac!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...