Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moje trzecie 😜 🙂 🙃 🙃


PS. Ale jeśli chodzi o ciążę wciąż mnie coś zaskakuje. Teraz wygląda na to, że w tej ciąży to mam wszystko czego nie miałam w pozostałych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja w poprzedniej musiałam leżeć i już mnie dupsko bolało - dobrze chociaż że na forum można było sobie pogawędzić - teraz na razie czuję się dobrze a przy smyku nie można dużo odpocząć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniczek a może ty mi coś podpowiesz. W poniedziałek byłam na kontroli poszpitalnej u swojego ginekologa i miałam usg. Było to już 3 usg w tej ciąży. Na zdjęciu oprócz ślicznej istotki obok był widoczny drugi worek owodniowy (pisałam o tym w innym poście) Jednak na zdjęciu worek wyglądał na pusty. W drugim piękny dzidziuś, serduszko bije (słychać i widać). Co o tym myślisz? Pozdrawiam.

PS. W poniedziałek znów mam wizytę to popytam lekarza, ale może ty coś podpowiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak juz o tym czytałam ale powiem szczerze że pierwsze się z tym spotykam i tak myślę że może organizm się przygotował do ciąży bliźniaczej?? nie wiem,ale na pewno lekarz Ci to wyjaśni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sama nie wiem, może się tylko niepotrzebnie nakręcam. Czytałam o tym na dzidziusiowo.pl piszą tam
"Zadziwiające jest to, że wielu z nas przez pierwsze tygodnie swojego życia płciowego miało jednego lub więcej towarzyszy. Jednakże z czasem płód skurczył się i został wchłonięty przez wyściółkę macicy. Obumarcie i resorpcja płodu zazwyczaj jest wynikiem zaburzeń chromosomów lub przeciążeniami łożyska. Niektóre matki dowiadują się o tym, gdyż podczas USG obok dzidziusia widoczny jest pusty worek owodniowy. Jednakże większość kobiet niczego nie podejrzewa."

Ale ile w tym prawdy, kto wie ?
Zobaczę co będzie widać w poniedziałek i co powie lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki. Troszke mnie tu nie było i widze ze nasze grono sie powiekszylo, więc witam nowe mamusie 😁 W środę byłam u lekarza. Dzidzia pieknie rosnie ma juz 15 mm, serduszko widac ale jeszcze nie slyszałam jak bije. narazie wszystko jest oki i oby tak dalej. Ale powiem wam szczerze ze troszke sie martwie bo mam problem z odstawieniem papierosków, wiem ze większość z was mnie skrytykuje ale to naprawdę nie jest takie proste. 😞 Od tak wielu rzeczy mnie juz odrzucilo a od tego cholerstwa nie. Ja pikole, czy któras z Was meczy sie tak jak ja z tym przekletym nalogiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84, alaa witajcie nowe Mamusie 🙂
Ale fajnie, że jest nas więcej 🙂

lydziaa84 moja też pierwsza ciąża 😉
Także też się cieszę z doświadczenia naszych koleżanek.

alaa ale blisko siebie mamy terminy....ciekawe jak to wyjdzie w praktyce 🙂

A ja dziś po długiej przerwie byłam w pracy...
Pobudka o 5:50...masakra!!!
Ciężko mi było wysiedzieć w pracy i zgłodniałam, że hej!
Nie lubimy z Kruszynką tak rano wstawać!
Dobrze, że już weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołek trzymam kciuki za rzucanie...wiem że to ciężko,ale myśll o maleństwie to Cię na pewno zmotywuje 🙂
mapa współczuję takiego rannego wstawania....ja w poprzedniej ciąży wytrzymałam do 18 tygodnia i wymiękłam ☺️,no a teraz jestem na wychowawczym więc śpię ile da mi smyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 na pewno nie jest to łatwe, ale życzę wytrwałości i zaciskam kciuki 🙂

marta-lion
nasze organizmy najlepiej wiedzą na co nas stać - ciesz się swoją Kruszynką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coraz szybciej przybywa nowych postów.

aniolek82 - też trzymam kciuki!! Ale postaraj się, musisz 🙂

lydziaa84, mapa - ja też pierwszy raz w ciąży... Będziemy więc bacznie słuchać 'starszych' koleżanek.

Co do wstawania, to ja od czasu kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży nie byłam jeszcze w pracy. Dowiedziałam się przed świętami, akurat miałam urlop do nowego roku, a teraz jestem na zwolnieniu bo nie mogę się już od kilku tygodni pozbyć kaszlu.. Ale od poniedziałku niestety nie będę miała wymówki i już się boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleci szybko to prawda. A z tym ostatnim miesiącem to różnie bywa 😜 Ja 28 sierpnia byłam umówiona na kontrolne ktg. A okazało się że urodziłam 20 sierpnia i 25 sierpnia byłam już w domu z córcią 😜

Także nie zdążyłam odczuć ostatniego miesiąca 😜
Ale to prawda czas z brzuszkiem się dłuży. Zastanawiasz się nawet czy zawsze tak będzie 😜.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach jest. Ale ja właśnie o nim staram się nie myśleć. Zwłaszcza że 2 tygodnie temu trafiłam do szpitala z gigantycznym krwawieniem. I od początku mam ciążę zagrożoną. Ale teraz jak wiem, że maluszek jest silny rośnie super, słyszałam i widziałam serduszko myślę pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę się że się udało. Teraz na pewno wszystko będzie dobrze. I trzymam kciuki!
Ja jak zwykle niepotrzebnie się martwię, tak już mam. Np. dopóki nie zobaczyłam na usg bijącego serduszka to byłam pewna że z ciąży nici bo za dobrze się czułam tzn. nie miałam żadnych objawów ciąży, nic nie czułam i poza tym miałam 'na sumieniu' kilka różnych leków na przeziębienie i kaszel. Ale mąż mnie pociesza że nasz maluszek jest silny i tak łatwo się nie da 🙂
Twój na pewno też się nie da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sie boje dziewczynki i kazdego dnia modlę sie zeby bylo wszystko dobrze, tym bardziej że moja przyjaciółka zaszła w ciąze troszke wczesniej ode mnie ale niestety w 11tc ciąża obumarła. Masakra. Chwile po tym jak jej przydazyla sie taka tragedia ja dowiedziałam się o swojej dzidzi. Co za ironia losu. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...