Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

_Evelina_ napisał(a):
ja pojde za tydzien w poniedzialek na to obciazenie 50 jak wroce od meza. Bo w srode mam wizyte 18 maja wiec bede miala wyniki swieze. Ile sie czeka na wynik?Ze 2 dni?
Dziewczyny juz kiedys o to pytalam macie jakas sprawdzona liste co trzeba zabrac w torbie do szpital? Ile koszul w czym sie najlepiej rodzi itd?


Evelina, wynki są w tym samym dniu, właśnie dopytałam.
Co do zawartości torby szpitalnej to niech się może Marta-lion wypowie. Moja wiedza już niezbyt świeża jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki[color=purple][/color] Ja dopiero wstałam z łóżka, miałam ciężką noc zasnęłam dopiero około 4:00. Tak mnie bolał brzuch że w pewnej chwili myślałam że pojedziemy do szpitala, ale wzięłam nospe i powoli przestawało. Teraz jestem nie do życia, nic mi się nie chce. Mąż pojechał na siłownie a tu trzeba zrobić jakiś obiadek. 🥴 🥴
Siehankova a gdzie ty pracujesz tzn. w jakim mieście? 🙂
Buziaki brzucholki odezwe się jeszcze później 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzelika napisał(a):
Dzień dobry dziewczyny 😎
U mnie dziś piękna pogoda 🤪 🤪 Zaraz się wybieram, gdzieś na miasto 😜
Evelina Ja badania miałam już na następny dzień. Jo-aneczka Ty też jesteś ze Śląska, prawda?

Też, też, mieszkam jakieś 40 km od ciebie 😁 (jeśli dobrze pamiętam co kiedyś pisałaś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
hej brzuchole
mam pytanko wczoraj do Was zajrzałam teraz ciekawa jestem wiadomo co u Karoliny mam nadzieję że nie pomyliłam imienia 🤢


niestety nic nowego nie wiemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jo-aneczka 🙂

Ok wypowiem się, ale bez żadnej listy. Powiem co ja miałam, i co będę zabierać teraz.
1. Koszula do porodu, pytacie w czym się najlepiej rodzi. W czymś co nie jest za krótkie, hehe bo majtek brak, w czyms co nie jest zbyt krepujące, w sensie za ciasne, zbyt przy szyi (ja wtedy nie mam czym oddychać). czasem w szpitalach dają jakieś szpitalne koszule do porodu.
2. Dwie koszule nocne, takie do karmienia.
3. Majtki bawełniane albo jednorazowe (ja miałam takie jednorazowe z siateczki).
4. Podkłady poporodowe (najlepsze są bella takie granatowe opakowanie).
5. Biustonosz (albo dwa) do karmienia.
6. Wkładki laktacyjne.
7. Pampersy dla maluszka oraz chusteczki. Ja miałam pampers newborn, ale możecie sobie kupić takie z wycięciem na pępek.
8. Pieluszki tetrowe moze ze dwie. Ale pilnujcie hehe bo szpital ma szpitalne. ja jednak wolałam wycierać maluszka swoimi.
9. Ubranek nie musiecie zabierać, zazwyczaj szpital daje swoje, ale warto zadzwonić i popytać.
Trzeba jednak wziąć ubranko na wyjscie i jakiś rożek czy kocyk, ale to moze wam przywieźć mąż w dniu wypisu. Możecie wziąć łapki niedrapki. Ja nie dawałam. Moje dziewczynki nie drapały się a i gorąco by im było.
10. Ja miałam herbatke laktacyjną hipp.
11. Oczywiście wodę mineralną, unikajcie na poczatku soków, moga drażnic maluszkowi żoładek. On dopiero przyszedł na świat.
12. Komórkę i aparat fotograficzny. Potem będziecie żałować, ze nie uwieczniłyście pierwszych chwil.
13. Oczywiście ręczniki.
14. Kosmetyki po prysznic, do ciała, krem do twarzy, pomadka do ust (wysychają a to jeszcze będzie lato). Grzebień i takie tam, moze pilniczek do paznokci. Przydaje się, bo nie chcemy zadrapać maluszka.
15. Kapcie, a najlepiej klapki w ktorych można wejsc pod przysznic.
16. Mozecie wziąc witaminy które bierzecie w ciąży one są tez dla kobiet karmiących zazwyczaj.
17. Dobry humor 🙂 Odrobinę cierpliwości 🙂

Zapiąć torbę i do boju 🤪 🤪 🤪


PS. Jak mi się coś jeszcze zapomniało-przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alwo napisał(a):
hej brzuchole
mam pytanko wczoraj do Was zajrzałam teraz ciekawa jestem wiadomo co u Karoliny mam nadzieję że nie pomyliłam imienia 🤢
No właśnie nic. Ani nie pisała ani nic 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
alwo napisał(a):
hej brzuchole
mam pytanko wczoraj do Was zajrzałam teraz ciekawa jestem wiadomo co u Karoliny mam nadzieję że nie pomyliłam imienia 🤢


niestety nic nowego nie wiemy 😞

trzymam za Was kciuki ale teraz w szczególności za Karolcie i maluszka pozwolę sobie póżniej zajrzeć 😉
miłego dnia dwupaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

Ja dorwałam troszke neta w szkole i jestem 🙂 Juz mi sie siedzec nie chce .. tragedia, tutaj zawsze jakos tak zle sie czuje, glowa mnie boli 😞 chce do domu a tu jeszcze 3 h ... jakos musze wytrzymac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane mamusie 🙂

Jakie ja dzisiaj miałam sny. Studia mi się śniły i jakiś egzamin 🙂 Chyba tak mi się na głowę rzuciły te studia, że do końca życia będę mieć koszmary 😁
Pogoda fatalna...leje więc dziś dzień spędzony w domu.

Widzę, że nie ma wieści od Karolci 😞 Miejmy nadzieję, że wszystko jest ok.

Idę zrobić sobie śniadanko i będę podczytywać 🙂

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
a do jakiej szkoly chodzisz?Liceum jakies profilowane technikum?


Jesli chodzi o mnie to Zespół Szkół Ekonomiczno- Ogrodniczych w Tarnowie... Profil - Technik Hotelarstwa... Niby zawod ok duzo mozliwosci w wielu krajach, ale duzo niepotrzebnych rzeczy sie uczymy .. z tego co sie dowiedzialamw Hotelu napraktyce miesiecznej, ide na taka jeszcze na cały Czerwiec i pozniej wakacje.. 🙂 Nastawianie sie na porod, przygotowania duze to przyjecia Niuni na swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właściwie przyszłam do tej szkoly dlatego ze jest blisko mojego miejsca zamieszkania :P a profil byl nowy w tej szkole 🙂 wiec postanowilam ze go sprawdze 🙂 jest ok .. bo nie ma duzo nauki a nauczyciele wyrozumiali i nie do konca wymagajacy 🙂 Moja szkola to Pałac Sanguszków, wejdz i zobacz http://www.zseo-tarnow.neostrada.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja policzylam ze za pare dni bede juz 5 miesiac na zwolnieniu i nie wiem kiedy to zlecialo. Chociaz ciaza juz mi sie dluzy. Wydaje mi sie ze juz od zawsze w niej jestem.Juz bym chciala zeby byl sierpien i zebym mogla przytulic mojego bobasa 🙂Wam tez sie dluzy? Coraz wiecej rzecy sprawia mi trudnosc i mam zadyszke a zawsze bylam niezniszczalna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
jaki stylowy budynek. Wyglada jak jakis palacyk 🙂


Bo to był kiedys pałacyk, wlasciwie dalej jest 🙂 tylko ze teraz jako szkola, a kiedys jako Dom dla Sanguszków :P długa histria :P

Niestety zawsze jest tak ze jak juz jest ladna pogoda to ja musze w szkole siedziec 😞 ... cały tamten tydzien przesiedzialam w domu, bo mialam wolne od szkoly, tu matury tu 3 maj i.t.p.. i była poprostu pogoda do baani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...