Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uciekam jadę po Gabi i na jakieś małe zakupy no i zakupić glukozę bo pisałyście że trzeba samemu kupić a mi ani laborantka ani lekarz nic nie powiedzieli. Dzięki że jesteście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzwoniłam do tego komisu.. ponoć gdzieś na all mają zdjęcia tego wózka robione na dworze... Zaraz poszukam.. ona twierdzi, ze to jest trochę jaśniejszy fiolet niż na zdjęciach i że nie jest zniszczony... kurcze jakby była to prawda, to jest okazja, tym bardziej, ze jest z fotelikiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie do lipca pracuje bo w lipcu już tam się przeprowadzamy i miałabym za długo dojeżdżać, bo teraz to mam 5 min spacerkiem do pracy, choć jak byśmy się uparli to i w czerwcu byśmy zdążyli, mój mąż wszystko w takim tempie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie zrobila ta linia juz dawno temu.....teraz co jakis czas wydaje mi sie ze ciemniej...
Ale sie objadlam jak smok chyba zaraz pekne......I jestem w szoku ze tak malo zaplacialam bo tylko 22zl.
Za obiad z 2 dan i dowoz......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga napisał(a):
http://allegro.pl/wozek-jedo-3-w-1-fioletowy-gwarancja-do-04-2012-i1603034824.html
Jak dla mnie to jest taki jasny metaliczny fiolet 🙂 A skąd ten komis ???

Foga aukcja warta zastanowienia, cena 900zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jolajola mi się zaczęła pojawiac,

A gdzie ponizej pepka?
Ja właśnie jeszcze nie mam, ale ciekawa jestem
Hehe fajnie to zabrzmiało. Już widze jolęjolę81 jak ogląda sobie ciało wokól pępka w poszukiwaniu linii 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi biegnie od pepka w dol do spojenia i od pepka do wysokosci piersi. Jest taka rowniutka jakbys narysowala pionowa kreske dzielaca pionowo brzuch na pol. podobno to zalezy od hormonow nie kazdemu sie robi ale wile osob ma- im ciemniejsza karnacja tym linia ciemniejsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny a pamiętacie karolcia12345i to pracuje czy jest na L4, zastanawiam się jaki może być powód że do tej pory nie daje znaku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolcia chyba na l4, bo w szpitalu była i jakieś problemy miała z infekcją....
Co do linii, to ja nawet milimetra nie mam, ale szczerze mówiąc biała jak córka młynarza jestem, więc pewnie jakby była, to bym jej nie zauważyła 🤪
Marta, komis w Międzyrzeczu, jakieś 110 km ode mnie.... w środę m przyjedzie, więc może się tam wybierzemy zobaczyć na żywo... Powiedziałam do babki, że jak coś to przyjadę. A ta plamka na torbie jest bo ktoś nie wyprał przed sprzedażą, ciekawe czy zejdzie, gorzej jak to z jakieś oliwki lub kremu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny a pamiętacie karolcia12345i to pracuje czy jest na L4, zastanawiam się jaki może być powód że do tej pory nie daje znaku 😞
Niestety nie pamiętam Magda, ale jak się zastanawiam to nie przypominam sobie by pisała cos o pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga ale jeśli to ten wymarzony i za 900zł to najwyżej coś naszyjesz i będzie. Na prawdę obejrzyj i wtedy decyduj, nie zrażaj się plamką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
jolajola81 napisał(a):
aneczkare22 napisał(a):
jolajola mi się zaczęła pojawiac,

A gdzie ponizej pepka?
Ja właśnie jeszcze nie mam, ale ciekawa jestem
Hehe fajnie to zabrzmiało. Już widze jolęjolę81 jak ogląda sobie ciało wokól pępka w poszukiwaniu linii 🤪 🤪 🤪

hehe marta już wcześniej sie oglądałam nic nie widac, ale pośledze wieczrem 🙂 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja linii nie mam na brzuszku, ale blondi jestem 🙂
Co do bólów kręgosłupa to wczoraj wieczorem jak mnie jeden dopadł to myślałam że nie zejde z łóżka pod prysznic bo mnie tak bolalo, ale przeszło na szczęscie, no chyba w ciązy to akurat naturalne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do karolici,to mi sie wydaje że ona jest na l4.Skończyłam jeśc obiadek.
Foga wózek bardzo ładny,mi sie podoboja odcienie fioletu i niebieskiego,ewentualnie zielony,taki jakis seledynek.Chociaz nie mam jeszcze modelu wybranego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...