Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Autko sprzedane...troszkę mi się sentymentalnie zrobiło, bo dużo z nim wspomnień mieliśmy... 🙂


Paninka
zazdroszczę tylu "darów" 🙂
Mnie cieszą nawet najdrobniejsze 🙂

moniq1984 witaj w gronie Brzuszków na L4-ja się pomału przyzwyczajam 🙂

malstep fajnie, że dobrze znosisz słoneczko 🙂
Ja nigdy nie znosiłam się opalać...za gorąco mi, a teraz to już w ogóle 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o rety... 😮 😮 😞 😞 byłam u lekarza i skierował mnie od jutra do szpitala... a ja to jestem taki cykor że mało mu w gabinecie nie zemdlałam tak mnie przeraził....
czuję się świetnie, ale powiedział że coś tam z szyjką jest nie tak i że założą mi szwy... 😞 że to taki zwykły zabieg w pełnej narkozie... na samą myśl już się trzęsę... o rety...
trzymajcie kciuki... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k8_online ojej można się przestraszyć...
A co dokładnie z szyjką? Powiedział Ci?
Trzymam mocno kciuki-dobrze, że w odpowiednim momencie lekarz to wykrył 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Dziewczyny 😘 😘 wierzę w to że będzie dobrze, ale ja tak nie lubię takich miejsc... a jak pomyślę o welflonie... ehh.... a na dodatek urodziny spędzę sobie w szpitalu, bo powiedział że wyjdę to może w poniedziałek... łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
waże żeby z Maleństwem było wszystko dobrze, boję się tylko tej narkozy... jak to Dzidzia zniesie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co się z Wami dzieje dziewczyny. Nie straszcie mnie bo ja osiwieje i sama w szpitalu wyląduje od tych stresów. k8_online kochana weź głęboki oddech i pomyśl sobie że to wszystko co teraz Cię czeka to dla Twojej kruszynki. Ona Ci to wszystko wynagrodzi jak się urodzi. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Buziole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co się z Wami dzieje dziewczyny. Nie straszcie mnie bo ja osiwieje i sama w szpitalu wyląduje od tych stresów. k8_online kochana weź głęboki oddech i pomyśl sobie że to wszystko co teraz Cię czeka to dla Twojej kruszynki. Ona Ci to wszystko wynagrodzi jak się urodzi. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Buziole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
kochana weź głęboki oddech i pomyśl sobie że to wszystko co teraz Cię czeka to dla Twojej kruszynki. Ona Ci to wszystko wynagrodzi jak się urodzi. Zobaczysz wszystko będzie dobrze. Buziole.

dzięki Madziu ☺️ właśnie ta myśl jest dla mnie teraz tą najoptymistyczniejszą ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony będziesz mogła poznać szpital jeszcze przed porodem zawsze to się nastawisz. Mi to pomogło jak po terminie lekarz dał mi skierowanie do szpitala i 5 dni w nim leżałam przed porodem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online będzie dobrze. I fajnie, że masz takiego lekarza, który wykrył, że coś jest nie tak. Lepiej zapobiegać niż potem miałoby się coś stać.
Trzymaj się i myśl o maleństwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Z drugiej strony będziesz mogła poznać szpital jeszcze przed porodem zawsze to się nastawisz. Mi to pomogło jak po terminie lekarz dał mi skierowanie do szpitala i 5 dni w nim leżałam przed porodem.


K8 - ja się dołączam rękami i nogami do madaleny. Wierzę, że teraz wizja szpitala wydaje ci się makabrą, ale zobaczysz - będą też dobre strony.
Ja też uważam, że poznanie szpitala (i jego personelu i zwyczajów) przed porodem to nieoceniona rzecz.
A szew na szyjce, no cóż, pewnie zabieg nie należy do zbyt przyjemnych, ale jest bezpieczny i chyba dość standardowy - ja często słyszę o kobietach po takim zabiegu.
Tylko spakuj się do tego szpitala z głową, żeby ci niczego nie zabrakło. Oprócz standardowego wyposażenia (koszule nocne, klapki, ręcznik itd) zabierz, jeśli masz, chusteczki do odświeżenia twarzy albo wodę termalną.
Być może przez parę godzin będziesz musiała leżeć a jest bardzo ciepło, więc przyda cie się na pewno.
A z rzeczy bardziej przyziemnych to zabierz ze sobą papier toaletowy - słyszałam, że w wielu szpitalach to problem nr 1.
Trzymaj się mocno, będziemy duchem z tobą. A kompka możesz zabrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...