Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agusia śliczny brzusio i śliczna buzia 🙂
Co do zakupów to ja póki co kupiłam żyrandol 🙂 zielony w fioletowe motylki 🙂 ale moja mama poszalała i kupiła troszkę ciuszków, wiec mam no i pierwszą rzeczą jaką moja mama kupiła była książka "Babcia bajki opowiada-zwierzęta na wsi" bo moja mama mieszka na wsi ha ha. A co do książek to ja też już z chęcią bym maleństwu jakieś kupiła a mój mąż zwózł swoje 4 sterty komiksów by dzidziuś mógł czytać he he he coś mi się wydaje że nasze maleństwo najpierw się czytać nauczy a potem chodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Agusia śliczny brzusio i śliczna buzia 🙂
Co do zakupów to ja póki co kupiłam żyrandol 🙂 zielony w fioletowe motylki 🙂 ale moja mama poszalała i kupiła troszkę ciuszków, wiec mam no i pierwszą rzeczą jaką moja mama kupiła była książka "Babcia bajki opowiada-zwierzęta na wsi" bo moja mama mieszka na wsi ha ha. A co do książek to ja też już z chęcią bym maleństwu jakieś kupiła a mój mąż zwózł swoje 4 sterty komiksów by dzidziuś mógł czytać he he he coś mi się wydaje że nasze maleństwo najpierw się czytać nauczy a potem chodzić 🤪

A to dobre! A mój czyta na wieczór prawie codziennie brzuszkowi Władcę Pierścieni!! 🤪 🤪 🤪
Ja tego nie lubię i zaraz usypiam, ale może maluch słucha... 😁 Także nasz chłopak to zaczyna od poważnych lektur! 😮
A ta książka "Babcia bajki..." to musi być super - chyba poszukam i mojej mamie sprezentuję! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madalena, a ja właśnie weszłam na nasza stronkę i widzę, że mojego brzucha brak 😞
To znaczy jest w trzech odsłonach, ale z resztą szacownego ciała, a wysłałam również fotkę samego brzuszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki ładny brzusio 🙂
Co do tych przesądów to jesteście świetne 🙂
Jak mamy, babci chcą zabobony to my im je damy :P
U mnie też łóżeczka stoją i czekają na rozłożenie, mam już wanienkę wózek też niedługo będziemy kupować a dziś znalazłam śliczne kocyki allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem czy to przez pogodę czy coś innego, ale jestem dzisiaj jakaś nijaka 🤢
Spać mi się chce okrooopnie i właśnie przebudziłam się z drzemki.
Muszę w końcu zrobić jakiś obiad, bo mąż wróci głodny, zrobi maślane oczka, język wywali i powie ''jeeeeść''. Trochę mnie poniosło, bo robię pierogi z kapustą i grzybami 😜 Nie lubię robić pierogów, bo to czasochłonne, ale naszła mnie ochota na typowo polskie danie 🙂

Pisałyście o biustach, ja przed ciążą miałam 80D i dziś wyrzuciłam stanik w kąt bo strasznie mnie ciśnie. Wolę chodzić ''wolna'' 😜 Próbowałam znaleźć większy stanik, ale strasznie ciężko. No ale muszę w końcu jakiś kupić, bo faktycznie będę miała ''naleśniki'' 😞

Co do łóżeczka to mam białe, ale bardzo podobają mi się również brązowe, najlepiej ciemno-brązowe.

Co do przesądów to z większości kpię, ale zakupów jako takich jeszcze nie robię. Chcę zacząć robić jak zacznę 7 miesiąc. Moja mama ma na odwrót niż ja, bo już wykupiłaby pół sklepu, ale na razie kupiła zestaw baśni, bo będzie czytać wnusiowi 🙂 Moja siostra kupiła słodkie buciki, maskotkę łosia, baldachim i inne. Dostałam już kilka rzeczy, ale sama jeszcze nic nie kupiłam.

Lecę do moich pierogów.

A i może taki nowy przesąd:
Jeśli oglądasz i czytasz wiadomości, Twoje dziecko będzie prezydentem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wracajac do tych trumien to ostatnio przejazdalam kolo szyldu zakladu pogrzebowego a tam:
PROMOCJA posezonowa wyprzedaz 🤪 🤪 😮 😮 to kiedy jest sezon?

ja juz mam 2 butelki 4 zapasowe smoczki dwa kartony ubranek 56-68 3 rozki,spiworek lozeczko ( w remoncie 😉 )czapeczki kilkanascie par skarpetek, wozek wanienke nawet termometr do wanienki, karuzele itp. a sama jeszcze nic nie kupilam ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu, teraz leniuchuję na balkonie 😁 😁 Trochę się zmęczyłam tym chodzeniem. 🤢
Paninka Nie mogę z Ciebie normalnie 🤪 🤪 Też ciekawi mnie kiedy jest sezon 😁 😁 😁
Co do zabobonów to ja się tyle nasłuchałam, że szok, ale jakoś nie wierzę w żaden. Nie no może w jeden, że nie odmawia się kobiecie w ciąży bo kogoś czy coś myszy zjedzą. Moja kuzynka powiedziała, że jej siostra chowała przed nią cukierki i miała myszy 2 w pokoju.. No, ale czy to prawda hehe 😁

Łóżeczko moje też nie jest jeszcze rozłożone, wszystko leży zapakowane w pudełeczku.

A te nowe przesądy są świetne.. 😎

Co do zakupów ja też niestety muszę wszytko kupić, mam już 20 pieluch tetrowych, 10 flanelowych, nawet trochę ciuszków już kupiłam, ale większość to body. Wózek też mam i łóżeczko już ze wszystkim. Jak nie zdążę to mogę na mamę liczyć, ma dobry gust i wiem, że nie kupi nic obciachowego. Bo mój Kuba, to całkowicie odbiega od mojego. Jakoś w sklepie się nie zgadzamy. Ale pocieszam się, że te najbardziej wydatne rzeczy już mam. Teraz to już duperelki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez sie bardzo ciesze z tego wszystkiego co dostalam bo ceny powalaja...a jeszcze wszyscy pytaja co kupic dla malenstwa... tesciowa posciel i ochraniacze na lozeczko uszyje...nawet szlafrok do szpitala na urodziny dostalam... 😁 😁 koniec tego przechwalania sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ja tez sie bardzo ciesze z tego wszystkiego co dostalam bo ceny powalaja...a jeszcze wszyscy pytaja co kupic dla malenstwa... tesciowa posciel i ochraniacze na lozeczko uszyje...nawet szlafrok do szpitala na urodziny dostalam... 😁 😁 koniec tego przechwalania sie...


Hehe ja na urodziny w lutym też szlafrok z koszulą dostałam od teściowej. Jeszcze większy niż mój rozmiar, żebym chyba miała dobry na sierpień. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej MAMUSIE 🙂
Co tam u Was słychać ?? Ja od wczoraj wróciłam na L4 🙂 ale dzieki tej pogodzie cały dzień jestem poza domem- spaceruje i siedze po chałpkach 🙂
od o 18 miałam zacząć chodzic do szkoły rodzenia przy szpitalnej tylko, że dziś sie okazało, że bedzie płatne ok 150 zł i chyba nic z tego nie bedzie 😞 a tak sie cieszyłam 🙂
w czerwcu wybieram sie na ponowne badanie dzidziusia takie dokładne 🙂 mam nadz, że też bedzie wszystko ok 🙂
chciałam sie Was o coś zapytać ale już zapomniałam 😉
Andzelika ja też na urodziny mam dostać od teściowej koszule do szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z zakupami czekam jeszcze choc już bym chciała wszystko miec w domu. Mam tylko body 2x, dwa kaftaniki, skarpetki i zielony sweterek 🙂 Też sami wszystko musimy skompletowac. Dziewczynki gdyby mnie do wieczora nie było to mówię dobranoc, żeby nie było nieładnie. Jak mąż wraca to już muszę się troche nim zając a i komputer jemu tez jest potrzebny więc jakby co to właśnie dlatego tak czasem znikam bez dobranoc.
agusiakowalczyk jaki masz fajny i jeszcze malutki brzuszek i buzka ładniutka 🙂
W ubiegłą środę zamówiłam leginsy i miałam nadzieję, że dziś już może je dostanę ale niestety 😞 Dobra kobitki idę do zlewu 😞 Trzymajcie kciuki żebym dała radę na raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
Andzelika ja dostalam w marcu specjalnie xl zeby dobry byl do szpitala niestety kuzynka nie obejrzala koszuli do niego i ona jest w rozmiarze s...taki komplet nie do kompletu 😉 😉 😉

Oj to niefartownie. Ale w moją koszulę też chyba nie wejdę w sierpniu. Bynajmniej szlafrok mamy z głowy. Zawsze coś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem.
Właśnie zeszłam ze słonka,cieplusio było 🙂 opaliłam trochę dekolt,buzie i nogi, i nie sądzę żeby słonko w rozsądnych ilościach miałoby mi jakoś zaszkodzić.A w cieniu nie lubię siedzieć 🥴 🥴
Zawsze lubiłam się opalać 🙂 🙂 🙂
Co do zakupów to sama kupiłam dopiero 2x body, bo 2 torby ubranek dostałam od siostry, która ma małego chłopca,od niej też mam łóżeczko,wanienkę do kąpieli,fotelik samochodowy.Wózek już wybrany,a kasę na niego dają rodzice.A resztę bez specjalnego pośpiechu mamy zamiar kupować niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kompletujecie już wszystko widze... no my też z meżem zaczełam ale poki co bardzo malutko mamy 😞 jeden rożek, 5 pieluszek tetrowych, nożyczki, termometr do wody, 2 butelki, 2 smoczki, grzebyk i szczotka i w zasadzie tyle a i jeszcze wczoraj w Bied.. kupiłam 3 body 62 rozmiar . a co do wózka,fotelika, łóżeczka to dopiero w lipcu kupimy 🙂 bo nie ma za specjalnie miejsca gdzie to trzymać 🙂 a poza tym wózek i łóżeczko teście kupują my tylko mamy wybrać co chcemy choć niestety teściowa sie w trąca w wybór 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milium gratuluje synka 🙂 Mąż pewnie z dumy pęka 🙂
Agusiakowalczyk śliczny brzusio i taki maleńki, jesteśmy chyba na tym samym etapie a mój to taka piłka 😁 😁 😁
Paninka Ty to mnie potrafisz rozśmieszyć chodzi o posezonową wyprzedaż 😁 😁 😁 też się zastanawiam kiedy to?

Co do kupowania kupiliśmy wózek, pościel do łóżeczka i nowy materac. łóżeczko mam jeszcze po starszej córci. Ciuszków mam bardzo mało. I niestety nikt nie pyta co kupić a dostać tez nie mam od kogo 😞 😞 No a ceny mnie powalają.....

U nas dziś taki upał był że szok! Zastanawiam się co to będzie latem, w samochodzie sauna..... słabo mi się robiło....a tu brzuś jeszcze pewnie sporo urośnie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...