Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mapa napisał(a):
aasia trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Ale jak masz tak często twardy brzusio i do tego bolący
to chyba no-spa nie wystarczy. Popytaj dokładnie lekarza 😉


hehe lydziaa84, siehankowa - mi też noga skakała, na szczęście tylko na łuku 😉

Mi na łuku stary dupek (bo miałam takie egzaminatora) otworzył drzwi, jak ruszyła, kontrolka się zapaliła i mu mówię, że drzwi są otwarte to kazał mi zamknąć, więc stanęłam. 😁 A on do mnie, że straciłam płynność jazdy i że mam wysiąść, ale na szczęście do łuku są 2 podejścia. 😜 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiaa-- odpoczywaj a wrazie czego jedz .. trzymam za was kciuczki !!

Mi noga na szczescie nie skakala ale biegi bylo ciezko wrzucic bo mi sie rece trzesly 😜

Wlasnie mi tata naprawil migacze bo od kilku tygodni cos szwankowały ale juz jest git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
mapa napisał(a):
aasia trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
Ale jak masz tak często twardy brzusio i do tego bolący
to chyba no-spa nie wystarczy. Popytaj dokładnie lekarza 😉


hehe lydziaa84, siehankowa - mi też noga skakała, na szczęście tylko na łuku 😉

Mi na łuku stary dupek (bo miałam takie egzaminatora) otworzył drzwi, jak ruszyła, kontrolka się zapaliła i mu mówię, że drzwi są otwarte to kazał mi zamknąć, więc stanęłam. 😁 A on do mnie, że straciłam płynność jazdy i że mam wysiąść, ale na szczęście do łuku są 2 podejścia. 😜 😜 🙂


Taz powtarzałam łuk bo mi sie za linie wyjechalo z tego zdenerwowania nie wiedzialam w ktora strone kierownica skrecic zeby wyprostowac haha 😜

A co do wyprawki to ja jakas mam ale chyba nie ta o ktora tobie chodzi 😜 taka z neta mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
wpadam znów na chwilę 🙂
A miałyście coś takiego przy zdawaniu prawka, że wam noga na sprzęgle skakała i nie umiałyście jej uspokoić? Jedynie to mi z egzaminu w pamięci zostało, ale zdawałam 9 lat temu więc już trochę czasu minęło.


He he ja tak miałam i też zdawałam dokładnie 9 lat temu prawko 😁
Jestem ten sam rocznik co Ty 😎

aasia trzymaj się. Na pewno będzie lepiej. Jeżeli no-spa nie pomoże, to pewnie lekarz da Ci coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
Oj to ja tego wogole nie widzialam ... 😞 musialam przegapić ..a dawno to było ?

Oj nie pamiętam, może z tydzień czasu, może więcej. Zaraz poszukam tego, jak znajdę to Ci poślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
wpadam znów na chwilę 🙂
A miałyście coś takiego przy zdawaniu prawka, że wam noga na sprzęgle skakała i nie umiałyście jej uspokoić? Jedynie to mi z egzaminu w pamięci zostało, ale zdawałam 9 lat temu więc już trochę czasu minęło. Co do jeżdżenia to wszędzie wybywam- tylko na skrzyżowaniach brzusio zaczyna mi przeszkadzać, coraz ciężej się wychylać żeby coś zobaczyć 😁
A mnie naszło na ciasteczka maślane- znalazłam jakiś mega szybki przepis i już pałaszuję. Tylko nie są tak dobre jak myślałam 🤨 macie może jakieś sprawdzone przepisy na ciasteczka maślane??

Ja tak miałam z ta nogą na sprzęgle, że pamietam do tej pory... u mnie to było 10 lat temu 🙂
Mi jeszcze nie przeszkadza jak jeżdzę, zobaczymy pozniej... 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziś nie nadrobie zaległości 😞 jestem padnięta 12h w pracy to lekka przesada ale jak szef prosi to ciężko odmówić 🤢 pociesza mnie fakt że jutro zobaczę mojego skarba 🤪
idę się położyć jutro się odezwę 🙂
miłego wieczorku i spokojnej nocki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zapisałam także proszę bardzo 😉

Andzelika napisał(a):
pOxia z neta właśnie też mam, ale Marta tam fajnie to rozpisała.. Będę zmuszona poszukać wstecz 😜 😜



Ok wypowiem się, ale bez żadnej listy. Powiem co ja miałam, i co będę zabierać teraz.
1. Koszula do porodu, pytacie w czym się najlepiej rodzi. W czymś co nie jest za krótkie, hehe bo majtek brak, w czyms co nie jest zbyt krepujące, w sensie za ciasne, zbyt przy szyi (ja wtedy nie mam czym oddychać). czasem w szpitalach dają jakieś szpitalne koszule do porodu.
2. Dwie koszule nocne, takie do karmienia.
3. Majtki bawełniane albo jednorazowe (ja miałam takie jednorazowe z siateczki).
4. Podkłady poporodowe (najlepsze są bella takie granatowe opakowanie).
5. Biustonosz (albo dwa) do karmienia.
6. Wkładki laktacyjne.
7. Pampersy dla maluszka oraz chusteczki. Ja miałam pampers newborn, ale możecie sobie kupić takie z wycięciem na pępek.
8. Pieluszki tetrowe moze ze dwie. Ale pilnujcie hehe bo szpital ma szpitalne. ja jednak wolałam wycierać maluszka swoimi.
9. Ubranek nie musiecie zabierać, zazwyczaj szpital daje swoje, ale warto zadzwonić i popytać.
Trzeba jednak wziąć ubranko na wyjscie i jakiś rożek czy kocyk, ale to moze wam przywieźć mąż w dniu wypisu. Możecie wziąć łapki niedrapki. Ja nie dawałam. Moje dziewczynki nie drapały się a i gorąco by im było.
10. Ja miałam herbatke laktacyjną hipp.
11. Oczywiście wodę mineralną, unikajcie na poczatku soków, moga drażnic maluszkowi żoładek. On dopiero przyszedł na świat.
12. Komórkę i aparat fotograficzny. Potem będziecie żałować, ze nie uwieczniłyście pierwszych chwil.
13. Oczywiście ręczniki.
14. Kosmetyki po prysznic, do ciała, krem do twarzy, pomadka do ust (wysychają a to jeszcze będzie lato). Grzebień i takie tam, moze pilniczek do paznokci. Przydaje się, bo nie chcemy zadrapać maluszka.
15. Kapcie, a najlepiej klapki w ktorych można wejsc pod przysznic.
16. Mozecie wziąc witaminy które bierzecie w ciąży one są tez dla kobiet karmiących zazwyczaj.
17. Dobry humor Odrobinę cierpliwości

Zapiąć torbę i do boju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziewczyny nie napisałam tam szlafroka, ale ja go nie używałam. W szpitalu było tak gorąco, że nie był mi potrzebny. Ale oczywiście mozecie go wpakowac do torby 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama mi właśnie mówiła, że na sierpień z szlafrokiem za gorąco, chyba że cieniutki taki żeby narzucić na odwiedziny, ja taki właśnie mam 😜
pOxia No się rozpędziłam hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku 40 stron przeczytałam.... ale się rozpisałyście 😁

Co do imion mi dla chłopca podobał się Ksawery, Leonard i Gustaw dla dziewczynki Kalina, Malwina, Jadwiga a będzie Antonina chociaż mąż na początku się zgodził a później zaczął coś marudzić że jednak nie.... Ja i Gabrysia już się przyzwyczaiłyśmy do Antoninki i tak zostanie 🙂
Mała sprzedała mi dzisiaj takiego kopa że aż mnie zabolało 😮 🤢

Marta ślicznie wyglądałyście 🙂

Ja swoje prawko zdawałam ponad rok temu. U mnie to długa historia z prawkiem bo robiłam je chyba z 6lat 🤨 za duże przerwy robiłam ale to wynikało z różnych powodów. Ogólnie zdałam za 6razem.....dlatego oklaski dla super Paninki i P0xi 🙂

Aasia trzymam kciuki za Was,

Na dzisiaj mówię Wam dobranoc, śpijcie dobrze Brzuchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wpadam na chwilkę życzyć wszystkim dobrej nocki. Oj, popołudnie mnie zmęczyło, plecki bolą, brzusio twardy. Nie dam rady już z wami poplotkować.
Do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siehankowa Ja zamawiam jedną z Medeli właśnie, a następną taką jedną http://allegro.pl/tommee-tippee-butelka-antykolkowa-150-ml-0-i1599752861.html i drugą taką http://allegro.pl/butelka-260-ml-tommee-tippee-niebieska-rozowa-i1595520496.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...