Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z moim pieczeniem ciast to jest tak, że ja się nie poddaję. Co tydzień robię jakieś ciasto do skutku. Mój mąż się śmieje jak słyszy moje niecenzuralne słowa z kuchni i trzask drzwiczek od śmietnika.
Ale za drugim razem przeważnie wychodzi 😜 Albo zmieniam koncepcję w trakcie. Ostatnio zaczęłam robić tiramisu, ale spód mi nie wyrósł tak jak chciałam, więc wykorzystałam go do ciasta z kremem i galaretką. 😁

No ja też się kładę brzuchole 🙂

DOBRANOC MAMUŚKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie śpiochy 🙂 🙂 🙂
aasia jeszcze nie wszystkie brzuchy poszły spać. A Aniołek?????? 😁 😁 😁 😁
agusiakowalczyk zdjęcia super, śliczny brzusio. Chyba pogodna z ciebie osóbka 😉 😉 😉 😉
Siehankowa jesli chodzi o bzykanko to u Nas ja mam wieksze opory niz Krzysiu. On to by mógł 5 razy dziennie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 A ja zazwyczaj martwię się o dzidzię i bardziej skupiona jestem na brzuszku niz na całej akcji ☺️ ☺️ ☺️
Daniela powodzenia na wizycie 😉 😉 😉 Trzymamy kciuki i czekamy na same dobre wiadomosci 😉 😉 😉
A ciekawe jak tam Patusia po wizycie 🥴 🥴 🥴 🥴 Chyba ze przegapiłam gdzieś jej posta 🥴
Dobranoc Śpiące mamusie i brzusie 😆 😆 😆 Do jutra 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane brzuszki 😞 😞 😞
Za mną ciężka noc!!! Prawie w ogóle nie spałam. Najpierw nie mogłam zasnąć bo pilnowałam synka. A potem jak już zasnęłam to synek ciągle się budził i przy okazji mnie. Kuba się rozchorował. A co najgorsze jego pediatra jest na urlopie. Na razie dajemy z Łukaszem radę. Mały ma stan podgorączkowy 37,5 i temperatura dalej nie rośnie. Niestety z tym jest najmniejszy problem. Najgorsze to lejący katar i gardło do którego spływa mu flegma. Biedaczek nie potrafi sobie z nią poradzić i już 2 razy zwymiotował. Nie mógł przez nią spać, ciągle tylko przełykał ślinę. Ehhh jakie to straszne jak rodzice patrzą na chorobę swojego dziecka. I w sumie po za podawaniem lekarstw nie mogą za bardzo pomóc. Serce się kraje. U nas od dzisiaj do niedzieli rozpoczynają się dni miasta i są występy. Trochę szkoda bo przeważnie stoją też stragany z zabawkami i plac zabaw dla dzieciaków. No ale w tym stanie to nici z tych atrakcji. 😞
Życzę Wam udanego, słonecznego dnia.
Pati czekam z niecierpliwością na wieści z Twojej wizyty u lekarza. Mam nadzieje, że będziesz z radością o niej opowiadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry brzusie
Ja idę na obciążenie glukozą tym razem 75, niestety przekroczyłam limit internetu na ten miesiąc i do końca tygodnia będe sporadycznie na forum, bo strasznie słabo mi chodzi i nie wiem czy uda mi się czytać co napisałyście.
Magda życzę zdrowia dla synka
Pati też czekam na dobre wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzucholki 🙂
u nas piekna pogoda się dzis zapowiada, ale co z tego skoro czeka mnie zaraz podróż do Wrocka - dzis przed ostatni zjazd na studiach 😎
madzia, duzo zdrówka dla synka 😘
pati, poscieli jeszcze nie kupowałam - w przyszłym tygodniu to zrobię 🙂 dam znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien Dobry Brzuszki!!
my juz po sniadanku czekamy teraz na buleczki z truskawkami do kawki 😜 😜
u mnie tez wczoraj byla botwina...na goraco....m pierwszy raz jadl ja w moim wykonaniu ( bo wszystko co z witaminami raczej mu nie podchodzi a tylko dla mnie nie chcialo mi sie gotowac) no ale ze teraz innego obiadu nie mial to zjadl i stwierdzil ze.... takiej dobrej czerwonej zupy jeszcze w zyciu nie jadl 🤪 🤪 🤪 i jeszcze pol gara na dzisiaj zostalo 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mamusie,
Czy ktoś dołączy do porannej kawy?
Ja właśnie doczytuję wczorajsze zaległości.
Diviana, jak to przekroczyłaś limit? przecież dopiero mamy 3 czerwca? I co, teraz przez 27 dni będziesz abstynentka internetu? 😁
Pati, daj znać jak poszło na wizycie.
Madalena, przykro, że Kuba chory. Oj, rzeczywiście ciężko patrzeć (i czytać) jak taki maluszek się męczy.
Siehankowa, pytałaś wczoraj o termometr do wody. Ja osobiście nie będę używała. Jak się urodziła moja pierwsza córka to miałam, ale bardzo sporadycznie go używałam - położna, która przychodziła do mnie po porodzie, nauczyła mnie mierzyć temperaturę wody ręką (wkłada się do wanienki najdelikatniejszą jej część) i to było dla mnie wygodniejsze.
Co prawda wodę robiłam nieco cieplejszą niż "zalecana wg termometru", ale mojemu dziecku to odpowiadało.
Po prostu będziesz musiała zaobserwować w jakiej temperaturze lubi się kąpać twój maluch, niektóre dzieci będą lubiły 37 stopni, a inne 39.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta, a my się na jutro szykujemy na wyjazd. Jeszcze nie zdecydowaliśmy czy przyjedziemy jutro wieczorem czy w niedzielę rano, ale na pewno przyjedziemy.
Będę z tobą w kontakcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
jo-aneczka ja chetnie sie napije ale jak przyjedzie pan z buleczkami 😜 😜 😜 powinien juz byc ale jak akurat czekam to on sie spoznia 😮


Oj, to mam czekać na twojego Pana od bułeczek 😞 A mnie już kubek paruje 😉
No dobra, niech ci będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 😎 znowu piekna pogoda ach!!! jak wspaniale 🤪
właśnie zjadłam śniadanko mmmmmm ciemny chlebek z białym serkiem, na to wędlinka, na to pomidorek i ogoreczek malosolny no i oczywiscie do podgryzania rzodkieweczka mmmmmmmmmm doskonałe! 🤪
zabieram sie zaraz za czytanie 😜
Pati czekamy z niecierpliwością na informacje 😎
miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 😎 znowu piekna pogoda ach!!! jak wspaniale 🤪
właśnie zjadłam śniadanko mmmmmm ciemny chlebek z białym serkiem, na to wędlinka, na to pomidorek i ogoreczek malosolny no i oczywiscie do podgryzania rzodkieweczka mmmmmmmmmm doskonałe! 🤪
zabieram sie zaraz za czytanie 😜
Pati czekamy z niecierpliwością na informacje 😎
miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Dołączam się, dziś jakoś szybciej wstałam. 🙂

Czekam na świeże pieczywo i zmykam zjeść śniadanie, bo ja ledwo oczy otworzę i biegnę od razu do lodówki 😁 😁 A kiedyś to śniadania wcisnąć nie umiałam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane Mamusie 🙂
Po wizycie pojechaliśmy do rodzicówna wieś napalić sobie grila, posiedzieliśmy z nimi i nie chciało nam się już wracać po nocy, więc przespaliśmy się u mamy i wróciłam dopiero dziś nadrobiłam zaległości i piszę 🙂
Aniołek i Madalena, Diviana, Jo-aneczka, K8 on line dziękuję za troskę kochaniutkie 🙂
Madalena mam nadzieję ,że Kubuś szybciorem wróci do zdówka, Trzymam za to mocno kciuki.
Shieankowa jak będziesz kupować weź i mi ten różowy wzór jak będzie oczywiście 🙂A co do reszty to się jakoś na sierpnióweczkach dogadamy 🙂

Co do wizyty u mnie wszystko wydaje się ok przynajmniej na razie szew trzyma, lekarz zmniejszył mi dawki leków ,a niektóre odstawił zupełnie. Dodatkowo mam brać żelazo na wszelki wypadek. Wyniki badań am w porządku. Usg nie miałam, bo 14 czerwca mam się zgłosić do szpitala i tam mi zrobią. Dostałam skierowanie i za półtra tygodnia muszę się położyć na kilka dni. Lekarz powiedział,że chce mnie położyć, zrobić badania, poobserwować ciśnienie bo wie,że pod konie ciąży "lubi sobie skakać", dać zastrzyki na rozwój płucek na wypadek gdyby malutka chciała się wcześniej wydostać.
Poza tym powiedział,że nawet jak na mnie dobrze trzymam wagę i dobrze by bylo ,żebym z moimi tenencjami do tycie nie tyła więcej niż 1,5 kg na miesiąc.2 kg mgą tyć dziewczyny, które są szczupłe i nie mają nadwagi to takie info dla naszych szczuplutkich mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati to fanastycznie 🤪 🤪 cieszymy się że wszystko super!!
a powiedz coż Ci odstawił i powiedz proszę jakie masz dawkowanie Duphastonu...? ja mam chyba brać 3x1 hm.... dzis rozpoczynam zażywanie, a w poniedziałek kontrolnie do szpitala tak jak i Ty niebawem, na kontrolne badania, pewnie 3 dni mnie potrzymają bo inaczej NFZ im nie zapłaci 😮 także pon-czw będę leżakować w obcym łóżku 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
Pati to fanastycznie 🤪 🤪 cieszymy się że wszystko super!!
a powiedz coż Ci odstawił i powiedz proszę jakie masz dawkowanie Duphastonu...? ja mam chyba brać 3x1 hm.... dzis rozpoczynam zażywanie, a w poniedziałek kontrolnie do szpitala tak jak i Ty niebawem, na kontrolne badania, pewnie 3 dni mnie potrzymają bo inaczej NFZ im nie zapłaci 😮 także pon-czw będę leżakować w obcym łóżku 😠 😠

Mapa to odp też do twojego pytanka 🙂
Ja brałam Duphastion 3x1, teraz mam 2x1, odstawił mi No spe, a Fenoterol mam brać do momentu, kiedy pójdę do szpitala a potem ma mi zmienić na kordafen i jak będzie dobrze będę brała nie co 3, a co 4 godziny. Skoro serce mi nie kołacze nie biore Isoptinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Paninka przyzwyczaisz się kochana!!! Pomyśl o adminie, który poświęca swój czas żeby coś ulepszyć a tu ktoś go krytykuje.


ale ja w zadnym wypadku nie krytykuje!!!! tylko jak juz sie do czegos przyzwyczaje to trudno mi to potem zmienic ☺️ i wkurzam sie na siebie ze sie polapac nie moge 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...