Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam w niedzelne popoludnie jak przystalo na niedzele leniwie 🙂 i spokojnie mija czas. Wczoraj n rekonesansie w sklepie z wozkami i z artykolami dla dzeci ... ogrom do obejrzenia i oczoplonsu mozna sie nabawic jak nic z kolorw i cen 🙃 i rozwojenie jazni mam do tej pory ... naraznie nie podjelismy zadnej decyzni w sprawie zakupu ja nie jestem zdecydowana 😉 nie wiem jakie chce lozeczko przyszlosciowe czy tez "jedno razowe" opcja jest na 3lata i opcja jest na 8-9lat... a wozkow bylo tyle ze umialam sie zdecydowac kilka modeli mi sie podobalo wzasadze tu jest problem z kolorystyka wozkow przewaga jest koloru czarnego a jak juz jest inny to niejest "przyjazny" dla oka (moim zdaniem) a wiec narazie debata w domu i glowa pelna mysli....
poza tym juz dzis przezywam wizyte... boje sie, ciesze sie ...tyle emocji zwiazanych z nia ze hej...

mamamaliszka witaj-cie 🙂 w styczniowkach!

Zycze milego reszyt dnia Mamusie i Waszym Kruszynka rowniez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Halooo Kochane

Ja to bym spała i spała i tak mogę spać do porodu...bo potem będzie kiepsko...

Co sądzicie na temat wózków Deltim Focus???JA chyba się zdecyduje na ten u mnie w rodzinie miała kuzynka i była bardzo zadowolona może nie kosztuje krocie ale za to jest elegancki i praktyczny. Mój synuś daje się we znaki bużkiii dla was mamusie:***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny widzę,że nadal spokój

my po trudnym spacerku nad morzem ludzi co nie miara, nie ma gdzie zaparkować a żeby wyjechać to już inna także trudna bajka 🙂 ale zjedliśmy pyszną rybkę i po weekendzie 🙂

ania23 śpij ile tylko możesz - co ja bym czasami oddała za godzinkę snu...hmmm 😉

Julia nie przejmuj się przecież wszystko jest ok to po co martwić się bez powodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie stycznióweczki 🙂
Mam termin na 4 stycznia :-) 5 dni temu byliśmy z mężem na USG i dowiedzieliśmy się, że będzemy mieli synka, który bardzo dobrze się rozwija :-) Będzie chyba Sebastianek :-) MAm nadzieje, że dużo się dowiem z tego forum i będę mogła się dzielić z wami wątpliwościami i radościami :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA na sekunde wpadam sie przywitac.
Witam nowe mamusie styczniowe (musze uzupelnic tabele:P )
Bylismy dzis ogladac tapety do pokoju Ksawcia - ceny takie ze glowa boli, ale coz... mamy tez juz mniej wiecej wybrane kolorki do calego mieszkania. Jezdzilismy po sklepach caly dzien a potem poszlismy z meżusiem na kolację do restauracji-chcemy wykorzystac teraz czas dla siebie 🙂
Dzis padam na twarz
Spokojnych snow!!!

ps. moja ciezarna przyjaciolka wczoraj sie przeterminowala i jej córcia wcale a wcale nie chce przyjsc na ten swiat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23- co do tego wozeczka co pisałaś. http://allegro.pl/item712688688_wozek_deltim_focus_fotelik.html

taki znalazlam uzywany ale ma wszystko czego chcialam hehe i nawet fotelik mozna spokojnie równiez na stelaz dac 😉 myślę że fajny tylko ma plstikowe koła a kiedys dziewczyny juz wspominaly ze pompowane sa najlepsze 😉 chcoaz ja same nie wiem z jakimi kołami bedzie nasz wózek 😁

Witam Cię megi85 😉 i gratulacje synka 😉

tutaj połowa juz wieee a druga nie a bylam ostatnio na profilu grudniówek to tylko dwie dziewczyny wiedzialy co urodzą:P więc prześigamy 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elooo Kochane...
Mój synek się troszkę juz powiercił a ja za chwilę lecę na miasto muszę popłacić rachunki i zakupy zrobić


Syla tu podaje ci stronki DEltim Fokus mają pompowane koła na inne bym nie patrzyła 🙂))

http://www.wozki.alefajne.pl/product_info.php/pName/wozek-deltim-fokus-kolor-2/cName/wozki-wielofunkcyjne-deltim-fokus?osCsid=40796f10f038e1d7325ffe89dcb15e17

I na tej samej stronce są różne kolory tych wózków tu jest także model wózków Deltim Puma tez są super

http://www.wozki.alefajne.pl/index.php/cName/wozki-dzieciece-deltim-puma?osCsid=40796f10f038e1d7325ffe89dcb15e17
I oczywiście do oby dwóch można dokupić fotelik

Dusia_p TAK śpie tylko jak tak dalej pójdzie to prześpie życie do porodu bynajmniej:P


Witam wszystkie mamusie styczniowe jak dobrze że jest nas coraz więcej 🙂)))Fajnie że jesteście 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cichutko i spokojnie tutaj 😉
ja mam dzis jakis kiepski dzionek wszystkko mnie przerasta co do tego ślubu ehh jeszcze 2m a ja nadal nie mam sukienki, niby wybrana mam i ma mi ja szyć. Ale nie jestem pewna. Bo jak źle sie pomierze sama to co 😞 eh w ogole ciężko załatwiac z za granicy. Już w zyciu bym sie na to nie pisala. No ale teraz nie ma co, trzeba sie wziasc i załatwic ale dobrze nie jest ehh 😞 począwszy od gości po sale i ubranie 😞 nawet nie ma kto mi obrączek iść załatwić.. ehh się wkopałam.

ania23- bardzo fajny i ładny ten wózek;D podoba mi się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w końcu się udało!!!!!!!!!!!!!
Od południa jestem zalogowana i stęskniona rozmowy ze "starymi " i "nowymi" mamuśkami (witam te "nowe" serdecznie), ale miałam jakieś problemy techniczne.
Nie miałam możliwości zrobić wpisu na forum ani dodać zdjęcia. W tym momencie się odblokowało, z wrażenia zapomniałam co chciałam pisać 😉 😉 😉
No nic, pewnie bedzie mi się przypominało stopniowo.
A w ogóle to strasznie pusto dziś na naszym forum - podejrzewam ,że nie tylko ja miałam kłopoty tego typu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie 🙂 te nowe i stare:laugh:

Syla- nie denerwuj się ślubem, dasz rade. Napewno nie jest łatwo ale wierze w Ciebie 🙂

Madziula- brzuszek coś rośnie ale bardzo powoli 🙂

Ania23- wózkek rewelacja, jade w weekend poogladać je na żywo 🙂 dzis znów zakupiłam kilka ciuszków dla Maleństwa 🙂
są takie cudne ze trudno sie oprzeć 🙂))


A Julcia chyba dzis ma USG???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam,

Pierwszy raz wzięła mnie ochota na śledzie 😉brzuch rośnie powoli,ale jak założę obcisłą bluzkę i dobrze się najem to wypięta jestem na maxa.Smaruję się już kremem na rozstępy na brzuchu i piersiach.Podobno brzuch najbardziej zaczyna rosnąć po 20 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...