Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jest właśnie chwilka po północy - kolejny dzień stycznia rozpoczęty zobaczymy kogo nam przyniesie czy chłopca czy dziewczynkę czy po prostu dzień oczekiwania na kolejny dzień


dziewczyny co do picia to ja się zastosowałam do rad mojego gina i jak mi się chce w nocy to tylko płuczę usta - po prostu oszukuję organizm, dzięki temu troszku mniej puchnę, choć w dzień pije nadal sporo

życzę dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejkaa 😉 czy to mozliwe zeby skurcze przychodzily mi tylko w pozycji siedzacej badz stojacej.. 😁 jak leze to tyylko boli jak na miesiaczke 😉 kurcze we wtorek bede kazala sie zbadac ciekawe co powiedza na temat szyjki. Ja czuje parcie cialka w dol jak stoje moja niunia ma główke bardzo nisko sporo ponizej bioder.. ale jeszcze sie nigdzie nie wybieram 🙂
Dobrej nocki mamusie 🙂 ja zajmuje termin od 6 do 14:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ja dzis pierwsza 🙂 Pewnie wiekszość z Was smacznie śpi a ja dzis ostatni dzionek pracy! Już nie moge się doczekać kiedy wrócę i będę się wylegiwać!! Jupi!!
Ciekawa tylko jestem kto dzis zostanie mamusią! Życzę tego zwłaszcza Tobie Kajtucha bo już się bidulko naczekałaś 🙂
Do wieczorka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał:
Ha ja dzis pierwsza 🙂 Pewnie wiekszość z Was smacznie śpi a ja dzis ostatni dzionek pracy! Już nie moge się doczekać kiedy wrócę i będę się wylegiwać!! Jupi!!
Ciekawa tylko jestem kto dzis zostanie mamusią! Życzę tego zwłaszcza Tobie Kajtucha bo już się bidulko naczekałaś 🙂
Do wieczorka!


w takim razie miłego ostatniego dnia pracy 🙂już się napracowałaś,najwyższy czas na odpoczynek Justynko,łap oklaska za wytrwałość 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

Mam wieści od kochanej pinacolady,że jutro już wychodzą do domku;-)pomimo ogromnej zgagi Lenka nie ma dużo włosków ah może u mnie będzie inaczej...?

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki tu dzisiaj bezruch...

Idę poprasować bo weszłam w nowy rok ze stertą ciuchów (na szczęscie popranych), a mowią że czego się nie zakończy w starym roku to nowy cały taki będzie 🤪 Więc lepiej niech to szybko zejdzie mi z oczu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie w Weekend 🙂
Cóż za noc - sen za snem o porodzie albo że mi wody odeszły :P
A tu nic się nie dzieje, oprócz tego że skurcze z dnia na dzień są dłuższe.. ;p

Kajutcha ja myśle też jak Syla że zostawią cię na wywołaniu ;p

Zaraz będę nadrabiać zaległości z wczoraj ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy napisał:
dzień dobry słoneczka

oczekiwana wiadomośc z rana 🙂

pinacolada teraz napisała

Urodziłam sn o 2:20 Lena ma 3800 i 54 cm .Bez nacinania mimo że młoda rodziła sie z rączką przy głowie.buziaki 🙂
gratuluje wam kochane dziewczyny witamy pierwsze styczniowe dzieciątko 🙂


1 dzień mnie nie było a tu takie wieści 🙂 Gratulacje PINACOLADA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...