Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agab - sliczna ta Twoja Leneczka!!! Zresztą wszystkie Lenki są śliczne :P


Moja wykąpciana i najedzona smacznie śpi. Agab powiedz mi kochanan czy Twoja tez płacze przy kąpieli i czy w ciągu dnia zakładasz jej czapeczkę na głowkę? Bo ja mam wrażenie że mojej jest zimno w tą "łysinkę" i zakładam jej a moja mama twierdzi ze przesadzam. Julce nie zakładałam ale to był lipiec a poza tym Julka miała gąszcz włosow na głowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj gwarno się zrobiło na polskich porodówkach. I dobrze trzeba luki w dniach zapełnić 🙂
PINACOLADA- Lenka cudowna
Agab-Twoja Lentka też sliczna
Jaaaaa, ja tez tak chce a tu jeszcze tyle czekania. Raczej dzidzia nie bedzie wczesniej na swiecie moze byc nawet poźniej 😞
Idę sie położyć bo kiepsko sie czuje. Trzymajcie sie mamusie i zycze szybkich porodów, zwłaszcza Tobie Kajtucha, bo Ty sie bidulko juz wyczekałas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
i jeszcze raz:P [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/HPIM3825.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />


Piekna Ksiezniczka jeszcze raz wielkie gratulacje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
Tak oglądam wasze zdjęcia Pinacolady Lenka i Agab naprawdę są słodkie małe księżniczki.
JA pół popołudnia przespałam 🙂
czujemy się tak byle jak... 🤨 jak rano ☺️ ☺️ 🤢

Syla to super że mała już za tydzień z Tobą będzie.ALe kochana w tabelce jest przewidywana data porodu i data narodzin więc spokojnie 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał:
pinacolada - czapki nie zakładam, przy kąpieli wręcz wrzeszczy:laugh: , wogóle to jest straszna krzykaczka:laugh: . Pokażesz swoją Lenkę?



Wklejam jeszcze raz dumnego tatusia z Lenką [img size=373]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_0089a-51084a3c84397ae264955cd4770be0d5.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinacolada Lenka nio i cała rodzinka super 🙂 ja mojej Agacie zakładałam czapkę na łysinkę choć był maj i ciepło bo jakoś się obawiałam, ale podobno coraz więcej położnych mówi żeby hartować i nie wiem chyba ja będę zakładać 😉

Agab Twoja Lenka też śliczności 🙂
Syla jak Ci fajnie, że znasz datę! ja też bym chciała znać bo mnie już trochę siły opuszczają...

Dziewczyny pisał ktoś do Celki? bo ona zostawiła nr, jak nie to ja zaraz naskrobię

No nasze dziewczyny dzielnie walczą - życzę im żeby przed północą miały już swoje skarby!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj nie dałam jeszcze nikomu oklaska, także teraz leci do Dusi, na poprawę samopoczucia, bo coś nam koleżanka opada z sił 😎

Czapeczka dla dziecka - ja będę zakładać, może nie tak w ciagu dnia (zobaczę czy będzie się karczek pocić), ale po kapieli na pewno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm...Tak czytam o naszych
DZIELNYCH MAMUSIACH KTORE DZIS WYRUSZYLY W OSTATNI ETAP PODROZY KTORY BEDZIE UWIENCZONY USCISKIEM SWOICH POCIECH W RAMIONACH!
I tak mysle, ze Aniol-ek Olenka pojechala do szpitala z 1-cm rozwarciem i zostawiono ja na oddziale i zaczento akcje porodowa...
hm... to ja do szpital nie mam (tutaj) po co jechac bo odesla mnie spowrotem ja moge jechac gdy bede miala bole w odstepach 6-min. to mniej wiecej rozwarcie jest na 4-5cm to w tedy mnie przyjmuja do porodu. (ale tak nawiasem mowiac to skad ja bede wiedzala ze rozwarcie jest na tyle?? co mam sobie zmierzyc "suwmiarka" za przeproszeniem?! ☺️ bo nie zawsze przeciez 6min. jest rownoznaczne 4-5cm-mi) PRAWDA i wlasnie sie tego bardzo boje!!!A no i za nim wyrusze to musze zawiadomic szpital ze jade! bo inaczej beda "niezadowoleni" ah... i jeszcze ta anemia przeciez strace troche krwi w trakcie i po ... moze zatrzymac sie laktacja... ajajaj!!!! zaduzo tych przemyslen na sama noc.

Ide na seans filmowy...
Dobranoc!!!!

P.S.

GUNIA - Kochana no tak jak nie trzeba bylo to sie Junior "prwal" na swiat teraz klamra sciagnieta a On ani rusz!!! Polozna zartowal mowiec ... cyt.: "czeka kiedy sniegi stopnieja i slonce wyjdze ..."(bo u nas obecnie "mrozy" i sniezyce)no tak dzieli nas tylko krok od bycia osobna a za razem, razem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...