Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

justyna_malutka napisał(a):
A i bym zapomniała, musze pochwalić męża za wczoraj bo dostałam bukiet pieknych kwiatów i karteczkę w imieniu Piotrusia dla "najlepszej mamy pod słońcem" 🙂 Jednak nie zapomnial o imieninkach 🙂


jej! ale milo! pewnie wyczul co tu wczoraj pisalysmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien dobry mamusie!

mial byc dzis piekny sloneczny dzien i ...wybuchl wulkan i wszedzie ciemno... 🤢 Tesknie za sloneczkiem.
Odkad maz jest na urlopie to byl tylko jeden dzien cieply i sloneczny - do dupy.

PINACOLADA - a co Ci wczoraj lekarka powiedziala na temat rozszerzania diety?

Wczoraj myslalam o tym jak malo nas juz na forum - GUNIA, TTINKA, JULIA, KTOS WYJATKOWY, MADZIULA [obie sie odezwaly ostatnio 🙂] PAULLEL,
no i AgeB gdzies wcielo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
A i bym zapomniała, musze pochwalić męża za wczoraj bo dostałam bukiet pieknych kwiatów i karteczkę w imieniu Piotrusia dla "najlepszej mamy pod słońcem" 🙂 Jednak nie zapomnial o imieninkach 🙂


jej! ale milo! pewnie wyczul co tu wczoraj pisalysmy 😉


chyba tak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
dzien dobry mamusie!

mial byc dzis piekny sloneczny dzien i ...wybuchl wulkan i wszedzie ciemno... 🤢 Tesknie za sloneczkiem.
Odkad maz jest na urlopie to byl tylko jeden dzien cieply i sloneczny - do dupy.

PINACOLADA - a co Ci wczoraj lekarka powiedziala na temat rozszerzania diety?Wczoraj myslalam o tym jak malo nas juz na forum - GUNIA, TTINKA, JULIA, KTOS WYJATKOWY, MADZIULA [obie sie odezwaly ostatnio 🙂] PAULLEL,
no i AgeB gdzies wcielo 🙂



Ze dopiero po 1 maja i bardzo ostroznie i stopniowo bo mała ma spore zagrozenie alergią 🤢 Zaczniemy od jabłuszka bo juz kupiłam i stoi słoiczek i czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry

Młoda po wczorajszym szczepieniu padła o 20:00 i spała do 7 z jednym jedzonkiem o 3:30 🤪 Już jesteśmy po 1 spanku 1,5 godzinnym 🤪 Spałyśmy razem, a co? 😜

Na polu szaro i buro - spaceru nie bedzie.

Widziałyście zdjęcia katpio na nk? Rewelacja! Byli chyba w jakims studio! Jak tylko zobaczyłam to wykonałam tel do mojej nadwornej fotograf 😉 Przyjdzie w poniedziałek lub środę. Oby ktos do tego czasu nie kupił ubranka na allegro 🤢 bo juz zdążyłam wystawić 🤢

Mam jakies potworne bóle głowy i zawroty od wczoraj. Myslałam ze to po tym drinie ale jednak chyba nie 😜 bo trzyma mnie do teraz 😮 Moze ciśnienie, może wulkan a moze przyjazd KRÓLA na Wawel tak na mnie podziałał 😠

Strzele sobie teraz pyszną kawkę z pianką może mi ulży 😉

Ktoś wyjatkowy! - fajnie że jesteś, napisz jak Lenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, piszę, bo śpi moja lala.

A więc...

Nie zaglądałam, bo jakoś czasu mi brak. Sławek wrócił do roboty ,siedział z nami w domku przez 2,5 miesiąca 🤪, zmieniał pracę i wykorzystywał zaległe urlopy. Od wtorku znów pracuje, a ja jakoś sama nie mogę dojść do ładu 🤨.
Było super, ale się skończyło 😞
No, ale przez ten najcięższy okres był z nami, bo teraz to już jest sielanka 🙂.

Co do facetów - mój robi przy dzieciach wszystko 🙂. Czasami już mi było głupio, bo robił więcej niż ja (łącznie z gotowaniem i sprzątaniem 🤢), ale moim zdaniem facet powinien robić przy dziecku dużo - bo wtedy szybciej i silniej tworzy się między nimi więź.

jagoda i pinacolada - super, że macie chrzciny za sobą! Piękne zdjęcia! Ślicznie wyglądałyście! ( no, dzieci Wasze również 😁).

Ksawciu super chłopak! Nie wiem czemu, ale mój S ciągle nim się zachwyca 🤢,(pewnie solidarność plemników).

Katpio - ja też wracam do pracy i to już na początku czerwca 😞, załamka 😞.

Chciałam Was jeszcze zapytać, czy Wasze dzieci jedzą jeszcze w nocy? Lenka jak idzie spać ok. 21 to do rana już nic nie je, kiedyś jeszcze dawałam jej flachę na śpiąco ok. godz. 01, a teraz już nie chce i nie da sobie wcisnąć. Może już nie potrzebuje tego nocnego karmienia? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam moje kochane mamuśki ;*
Przepraszam za moją nie obecność z góry..
Przedewszytskim jak te wasze dzieciaczki porosły 🙂
Już mówie co tam u mojej Lenki
A więc wsyztsko ok rośnie 🙂

Widze że piszecie o rozszerzeniu diety ;p
Ja mojej Lence pierwszy deserek podałam 02.04 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Nic jej nie było i teraz je oczywiście niec ały na raz 3 razy dziennie czasem 2 ;p
Smakuje jej i nic jej nie jest więc troszeczke jej dietkę poszerzam
Ogólnie jest na Bebiko 1 bo mój pokarm już nie wystarcza
Do tego pije soczki pierwszy wypiła 01.03. ☺️ ☺️ ☺️
Także myśle że możecie po malutku próbować obawy zawsze są ..

A tak to duże postępy dużo gaworzy grucha , podnosi się sama odpycha nie można jej z oka spuścić , wczoraj to pobiła rekord była w wózeczka podniesiona na około 25cm.. i siadła 🤪 🤪 sama siadła ;o myślałam że mi oczy wyjdą ..Wogule bardzo silna jest

Dokuczają jej dziąsełka już chyba od 2 tygoni smarujemy Bobodentem czasem nawet nie chce jeść przez to znaczy jak wsadzam smoczka to płacz bo uraże dziąsełko 😞

Szcepionke miała mieć teraz ale została przełożona na za 2 tygodnie ponieważ Lenka zaciska jeszcze prawego kciuka w piąstce a nie powinna i waży o 100g za mało na swoj wiek ale to po tej chorobie spadła 😞

A tak to wsyztsko super 🙂
A co u waszych dzieciaczków ? opowiadajcie ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście się rozpisały ,że hej....u mnie w domu atmosfera już dobra 🙂
ktoś wyjątkowy a co na to rozszerzenie diety pediatra? ja byłabym bardzo ostrożna.
Moja identycznie podnosi główkę i ramionka jak Ksawciu a sposób na nią miałam taki sam jak Jagoda.Aha dziś na śniadanie zjadła 160ml nie licząc mleka.Dziś ją zważę. 🤪
Przeczytałam już "język niemowląt"i teraz wdrażamy w życie zasypianie w łóżeczku samej ooraz zasypianie po każdym znaku zmęczenia.Mała protestuje jak diabli,ale w końcu zasypia.W nocy śpi tak : zasypia 20.00-01.00 jedzenie ,od 01.30-06.00 jedzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
Witam moje kochane mamuśki ;*
Przepraszam za moją nie obecność z góry..
Przedewszytskim jak te wasze dzieciaczki porosły 🙂
Już mówie co tam u mojej Lenki
A więc wsyztsko ok rośnie 🙂

Widze że piszecie o rozszerzeniu diety ;p
Ja mojej Lence pierwszy deserek podałam 02.04 ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Nic jej nie było i teraz je oczywiście niec ały na raz 3 razy dziennie czasem 2 ;p
Smakuje jej i nic jej nie jest więc troszeczke jej dietkę poszerzam
Ogólnie jest na Bebiko 1 bo mój pokarm już nie wystarcza
Do tego pije soczki pierwszy wypiła 01.03. ☺️ ☺️ ☺️
Także myśle że możecie po malutku próbować obawy zawsze są ..

A tak to duże postępy dużo gaworzy grucha , podnosi się sama odpycha nie można jej z oka spuścić , wczoraj to pobiła rekord była w wózeczka podniesiona na około 25cm.. i siadła 🤪 🤪 sama siadła ;o myślałam że mi oczy wyjdą ..Wogule bardzo silna jest

Dokuczają jej dziąsełka już chyba od 2 tygoni smarujemy Bobodentem czasem nawet nie chce jeść przez to znaczy jak wsadzam smoczka to płacz bo uraże dziąsełko 😞

Szcepionke miała mieć teraz ale została przełożona na za 2 tygodnie ponieważ Lenka zaciska jeszcze prawego kciuka w piąstce a nie powinna i waży o 100g za mało na swoj wiek ale to po tej chorobie spadła 😞

A tak to wsyztsko super 🙂
A co u waszych dzieciaczków ? opowiadajcie ;*



Witaj !
Ale ty odważna jesteś!
Ja lada dzień dam Lence jabłuszko 🙂, muszę tylko kupić gdzieś łyżeczki, chcę kupić takie z gumową końcówką, a nie mogę ich jakoś dostać 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada - ponawiam pytanie 🙂 a co Wam powiedziala lekarka na temat rozszerzania diety?

Ktos wyjatkowy - 🤪 jejku to Ty podawalas soki jak Lenka miala raptem 2 miesiace niecale???? ja wole nie ryzkowac choc tez bardzo chcialabym zeby Ksawciu w koncu jadl cos ze smakiem 🥴

Agab - w koncu wrocilas! 😉 mnie czeka taki szok juz w czw - maz wraca do pracy po 3 tyg urlopu 🤢

MAMUSIE - co podajecie do picia dzieciaczkom? jakiej firmy? nasz absolutnie odmawia i wody, i herbatek hippa - z kopru i na trawienie:/ juz nie wiem co mu podawac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Pinacolada - ponawiam pytanie 🙂 a co Wam powiedziala lekarka na temat rozszerzania diety?

Ktos wyjatkowy - 🤪 jejku to Ty podawalas soki jak Lenka miala raptem 2 miesiace niecale???? ja wole nie ryzkowac choc tez bardzo chcialabym zeby Ksawciu w koncu jadl cos ze smakiem 🥴

Agab - w koncu wrocilas! 😉 mnie czeka taki szok juz w czw - maz wraca do pracy po 3 tyg urlopu 🤢

MAMUSIE - co podajecie do picia dzieciaczkom? jakiej firmy? nasz absolutnie odmawia i wody, i herbatek hippa - z kopru i na trawienie:/ juz nie wiem co mu podawac...


Ja herbatkę podaję bardzo rzadko, może raz na tydzień ☺️, jak mi się przypomni 🤢.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Pinacolada - ponawiam pytanie 🙂 a co Wam powiedziala lekarka na temat rozszerzania diety?

Ktos wyjatkowy - 🤪 jejku to Ty podawalas soki jak Lenka miala raptem 2 miesiace niecale???? ja wole nie ryzkowac choc tez bardzo chcialabym zeby Ksawciu w koncu jadl cos ze smakiem 🥴

Agab - w koncu wrocilas! 😉 mnie czeka taki szok juz w czw - maz wraca do pracy po 3 tyg urlopu 🤢

MAMUSIE - co podajecie do picia dzieciaczkom? jakiej firmy? nasz absolutnie odmawia i wody, i herbatek hippa - z kopru i na trawienie:/ juz nie wiem co mu podawac...




Kobieto!! Już 2 razy Ci odpowiadałam na to pytanie!! Wczoraj i dziś 😉 Szukaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Pinacolada - ponawiam pytanie 🙂 a co Wam powiedziala lekarka na temat rozszerzania diety?

Ktos wyjatkowy - 🤪 jejku to Ty podawalas soki jak Lenka miala raptem 2 miesiace niecale???? ja wole nie ryzkowac choc tez bardzo chcialabym zeby Ksawciu w koncu jadl cos ze smakiem 🥴

Agab - w koncu wrocilas! 😉 mnie czeka taki szok juz w czw - maz wraca do pracy po 3 tyg urlopu 🤢

MAMUSIE - co podajecie do picia dzieciaczkom? jakiej firmy? nasz absolutnie odmawia i wody, i herbatek hippa - z kopru i na trawienie:/ juz nie wiem co mu podawac...




Lena wypija codziennie 100ml herbatki z kopru Hippa ( 100ml na cały dzien)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelka wypija codziennie ok.80-90ml wody przegotowanej.Może zrób taki manewr i podaje wodę przed jedzeniem tak jak ci mówiłam a potem troszke czas na jedzonko się wydłuży może jakieś 20min.Chyba,że też nie chce.Owocowe herbatki są chyba od 5ms.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...