Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ktos wyjątkowy czy twoja Lenka nie ma już problemów z brzuszkiem? mówiłaś lekarzowi ,że już podajesz takie rzeczy? z tego co się orientuję trzeba to wprowadzać pod ścisłą kontrolą lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIE MA JUZ DAWNO 🙂
własciwie jak zaczelam podawac soczki to wszystko ustapilo 🙂

Lekarzowi nie mowiłam bo po co to moja indywidualna sprawa..Nie jestem za ksiazkowym wychowywaniem nic małej nie jest dobrze sie rozwija 🙂

Gdy bym widziała jakies nie prawidłowosci to bym jej nie dawała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
NIE MA JUZ DAWNO 🙂
własciwie jak zaczelam podawac soczki to wszystko ustapilo 🙂

Lekarzowi nie mowiłam bo po co to moja indywidualna sprawa..Nie jestem za ksiazkowym wychowywaniem nic małej nie jest dobrze sie rozwija 🙂

Gdy bym widziała jakies nie prawidłowosci to bym jej nie dawała..



masz rację, jestem za 😉
Jeśli nic się nie dzieje, to czemu nie!

A jeśli o lekarzy chodzi, to wiemy już wszystkie jak to z nimi bywa 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
ktos__wyjatkowy_ napisał(a):
NIE MA JUZ DAWNO 🙂
własciwie jak zaczelam podawac soczki to wszystko ustapilo 🙂

Lekarzowi nie mowiłam bo po co to moja indywidualna sprawa..Nie jestem za ksiazkowym wychowywaniem nic małej nie jest dobrze sie rozwija 🙂

Gdy bym widziała jakies nie prawidłowosci to bym jej nie dawała..



masz rację, jestem za 😉
Jeśli nic się nie dzieje, to czemu nie!

A jeśli o lekarzy chodzi, to wiemy już wszystkie jak to z nimi bywa 🙂.



i ja sie powoli zaczynam z tym zgadzac...co lekarz to inna gadka a NIKT tak nie zna dziecka jak rodzice.
Owszem lekarz mzoe cos podpowiedziec ale tak naprawde to my jestesmy odpowiedzialni za wszystko i ja nawet jak mi lekarze beda wszyscy odradzac rozszerzanie diety to i tak zaczne ja mlodemu rozszerzac bo licze na to ze w koncu cos mu posmakuje i zacznie jesc z ochota a nie dla zabicia glodu...
MYCLOUD - tak jak pisalam, jesli podawalabym wode przed jedzeniem to potem nawet polowy mleka nie wypije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
no to fuks ,ze nic jej nie jest,dobra kit z lekarzem,ale skoro tam jest napisane po 4ms to czemu wcześniej? a gdyby jej coś było? ja bym sobie nie darowała.


Mycloud - 30-20 lat temu nasi rodzice nam podawali sok z marchwi juz po miesiacu a zupki w drugim czy jakos tak i zyjemy 😉
Teraz jest inna moda. Poza tym producenci uzywaja zabezpieczen i dlatego wola dac cos po 5 czy 4rtym mies w razie W.
Na wszystkich lekach tez jest napisane ze moze spowodowac zgon - zeby potem nie bylo ze producent nie ostrzegal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to fakt że przed jedzeniem nie dawać picia

Ja jak idę z małą na spacer to biore do termosika soczek i jak sie obudzi to dam jej i sie nasyci a dla mnie to znak ze musimy wracac do domku na jedzonko ale wytrzyma na tym soczku nawet do godziny..

Jak jej dam soczek zamiast mleka to juz nie chce dopiero z ajakis czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku vanesska połknąc chce swoje rączki- przebieram ją kilka razy dziennie bo ciągle mokro koło brody, ząbek coraz bardziej kłujący myśle ze lada dzień się wkońcu wybije bo żal mi jej ze tak się meczy. jak nie chce jesc to odstawiam- pomemla swoje rączki i za chwile jej daje butle i wcina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie dzis trafia...
Mialo byc piekne slonce. Lalo od rana.
Polozylam spac Mlodego w porze spacerowej bo mi zasnal po butli i..oczywiscie nie spal tyle co zawsze tylko pospal niecala godzine i ryk.
W miedzyczasie wyszlo slonko wiec mowie - idziemy na spacerek - to bylo godzine temu...stwierdzilam ze mu zmienie pieluszke zeby mial swieza [choc nie byla zbyt mokra i zmieniana 2 godz. wczesniej] jak tylko go wymylam i podlozylam swieza pieluszke - kupsztal po pachy - usrane wszystko. Wymylam, smaruje linomagiem - kupsztal 2!, potem zasikal lozeczko i siebie, wymylam i jeszcze raz zasikal przewijak tak ze na plecach powyskakiwaly mu bable od sikow. W koncu jak opanowalismy to wszystko to zbiera sie na deszcz i pora karmiania za 30 min ...... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do rozszeżenia diiety to moja ma podawaną raz dziennie miarkę kaszy do mleka. Za cholere nie wypije wodu, herbatek z kopru itp. no i był problem z kupą woec lekarka pozwolila podac jej sok jabłkowy rozcienczony z wodą ale kurde nie bardzo chciąla pić ale jak głodna to wypija i kupka robiona bez napinania się- wkońcu

a i od wczoraj do soczku z jabłka mogę jej trzeć marchewkę.Więc rano starłam marchewkę i jabłko, przecedziłam przez gaze- dodalam wody i rewelacja pije i za zabranie butelki chce zabić 🙂
oczywiście rozciencznego z wodą łącznie 30 ml dostaje, nie szaleje z mega dawka i jest to ustalane z lekarką. Mogę jej wprowadzac bo nie ma alergii, sama robie soczki a owoce mam z pewnego źródła więc te 2 tugodnie wcześniej moze wcinac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - nie moge tego znalezc ☺️ ☺️ ☺️ chyba mi sie na oczy rzucilo...



ZNALAZLAM W KONCU! a nie mowila nic o wprowadzaniu kaszki ryzowej czy kleiku ryzowego zamiast zageszczania nutritonem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas 25stopni 😁zaraz lecimy na spacer czekam jak młoda się obudzi.Stelaz już sobie zniosłam.Dziś lula po każdym jedzonku ,jak widzę,że ziewa ociera się o mnie kładę ją oczywiście marudzi,ale zasypia 😉szok szok...mam nadzieję ,że dojdziemy do perfekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie! My właśnie wrócilismy ze spacerku, Piotrus nadal spi w wózku, mówię Wam jaka piekna pogoda w Irlandii, ciekawe co zastane w Polsce 🙂
Ktos wyjatkowy powiem Ci że odważna jestes, Twoja Lenka urodziła się tego samego dnia co Piotrus a ja się nie odważyłam mu dać nic innego jak cycuś, może jak bede w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...