Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
grrry z tymi facetami! kazałam mu spakować prezent w jakąś torebkę ozdobną - to z 20 różnych wyciągnął bożonarodzeniową!!!!


🙃 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃

faceci są zajebiśći! 🤪, bez nich nie było by tak zabawnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Aniołku to jak będziesz podawać pierwszy raz jabłuszko to się po aplikacji Małgosi ulotnij się z domku kupa będzie murowana, a jak ją w przyciasnej pieluszce zostawisz to roboty będzie miał po łokcie 😜 i schowaj ciuszki 😉 żeby troszkę poszukał


koniecznie 😁 tylko znając życie nie będzie czuł w ogóle tej kupy,więc muszę się grubo zastanowić,żeby spisek nie obrócił się przeciw mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Aniołku to jak będziesz podawać pierwszy raz jabłuszko to się po aplikacji Małgosi ulotnij się z domku kupa będzie murowana, a jak ją w przyciasnej pieluszce zostawisz to roboty będzie miał po łokcie 😜 i schowaj ciuszki 😉 żeby troszkę poszukał


koniecznie 😁 tylko znając życie nie będzie czuł w ogóle tej kupy,więc muszę się grubo zastanowić,żeby spisek nie obrócił się przeciw mnie 😜


zostaw Małgosię na rękach...poczuje bulgotanie i na pewno się zorientuje jak mu coś po rękach popłynie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu super ta twoja Vaneska ale te nasze dziewczynki porosły 🙂

aniołku moze dziaselka

Pinacolada zdolna córónia 🙂 a jezeli chodzi o tego kwiatka głupota totalna
sliczna ta twoja Lenusia

Moja je 3 - 4 razy w nocy.. po 100 ml

Dusia nie przejmuj sie czasem trzeba ryknac;p Ja tam sama daje rade choc powiem co 4
rece to nie 2 ;p

Agab no chyba zartujesz 8 zł za bebilon gdzie ;o to ja za bebiko 11 zł
moja tez mi taka kupe naw3alila kiedys az na szyio miała

moja taka kupe po deserku jagodowym zrobila ze szok walilo na maxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia jesteś niemożliwa 😜łap oklaska

Najlepsze jest to,że dzień miałam kompletnie do dupy,powinnam już dawno komara dusić,a mój stary od godziny chrapie obok na kanapie 😠ale uwaga obiecał małą nakarmić 🙂
jest weekend i to on przejmuje niektóre obowiązki-bynajmniej tak ma być,okaże się 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, pisalam Wam wczoraj że Jarek wyszedł pod blok do kolegi no i kazalam mu kupic przy okazji kiełbase i wróciła łajza do domu po kilku godzinach i pytam gdzie kiełbasa a on że kolejka była to nie stał- nie wiedzłam czy smiąc się czy płakać...
tak wiec kiedy znów mi sie wydaję ze zaczynam rozumiec facetów szybko mi udowadnia że jednak dalej jest skomplikowany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE SIE UBAWILAM czytajac ostatnie posty hehehehe 😁
Dusia - z ta torebka bozonarodzeniowa to u facetow norma i tego sie chyba nie zmieni 😉 Moj natomiast notorycznie zaklada Ksawciowi skarpetki frotte notorycznie na lewa strone bo twierdzi ze to jest prawa bo ladniejsza 😉 😁 a dzis do lekarza ubral mu jedna na prawa jedna na lewa strone 😉

Pinacolada - Lenka cudeńko! slicznosci w bieli - aniolek!

My bylismy u tego ordynatora - powiedzial zebysmy sie odczepili od wagi dziecka bo nie musi przybierac co tydzien tyle samo wazne by miesiecznie przybieral min 600 i bedzie ok ale jesli sie fajnie rozwija i jest pogodny i kontaktowy to wskazuje to na prawidlowy rozwoj. Powiedzial ze jest zwolennikiem 25 centyla i jesli Ksawciu jest na nim to super.
AZS ma i trzeba z tym walczyc a jesli chodzi o rozszerzanie diety to mowi ze juz mozna i to nawet zupki, mieska - mowie ze mieska to podobno od piatego miesiaca a on mi na to - ee, ja bym juz zaczal podawac...
Myslalam ze zaczniemy rozszerzanie diety od zageszczania mlekiem zamiast nutritonem to klepikiem ryzowym i myslalam ze to tak jak wszyscy robia - dosypywac do mleka [u nas zamiast nutritonu] ale mi powiedzial ze przy ulewaniu to nutriton trzeba nadal dodawac do wszystkiego bo on ma zupelnie inne dzialanie niz kleik ryzowy i nie zatrzymuje tak dobrze pokarmu w brzuszku:/
Dzwonilam do mojej przyjaciolki pytalam jak ona wprowadzala nowsci Zosi i chyba to wszystko uśrednię i zrobie po swojemu no bo komu mam ufac...

PINACOLADA
- a Tobie mowila cos pediatra na temat kleiku i zamiany nutritonu na kleik???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojemu sie dzis oberwało! Wczoraj wieczór zepsuło nam sie żelazko po 8 latach użytkowania. no i mówię do niego że rano musi kupi bo Kasia przyjdzie i nie bedzie miała czym prasowac. Nie powiedziałam ze ma byc niedrogie bo wydawało mi sie to logiczne skoro zaczynamy budowę i kazda stówka się liczy. no i wpada rano z żelazkiem za 330zł wielce zadowolony .
Kurde ja nie wiem ale wydaje mi sie ze zelazko mozna kupic do 200zł i to całkiem niezłe. No chyba ze jestem w błędzie ? A on mówi ciesz sie ze tego za 750 nie kupiłem bo było i takie 🤪 Ale to za 750 to juz chyba samo prasuje, nie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Mojemu sie dzis oberwało! Wczoraj wieczór zepsuło nam sie żelazko po 8 latach użytkowania. no i mówię do niego że rano musi kupi bo Kasia przyjdzie i nie bedzie miała czym prasowac. Nie powiedziałam ze ma byc niedrogie bo wydawało mi sie to logiczne skoro zaczynamy budowę i kazda stówka się liczy. no i wpada rano z żelazkiem za 330zł wielce zadowolony .
Kurde ja nie wiem ale wydaje mi sie ze zelazko mozna kupic do 200zł i to całkiem niezłe. No chyba ze jestem w błędzie ? A on mówi ciesz sie ze tego za 750 nie kupiłem bo było i takie 🤪 Ale to za 750 to juz chyba samo prasuje, nie? 😉


to i tak dobrze, że od razu kupił mój to by sie z tydzień zastanawiał i milion testów i porównań przeczytał, kupiłby takie które myje, prasuje i krawaty wiąże, a jak bym się go zapytała po co takie to by mi odp, że on bardzo lubi prasować i do świętego nigdy bym czekała żeby zobaczyć jak prasuje tym mega super żelazkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - nie nic nie mówiła. w ogóle to ja rozszerzenie diety bede konsultowac z ta druga nasza lekarka - z ta co chodzimy prywatnie i znamy ja od urodzenia Julki. A wczoraj bylismy w przychodni bo na szczepieniu i jak to w przychodni szybko, sprawnie i dosyc zdawkowo 🤢 Powiedziała tylko tyle co juz (trzykrotnie 😉 😜 ) pisałam czyli (powtórze czwarty raz 😜) ze po 1 maja i stopniowo i bardzo ostroznie ze względu na spore zagrozenie alergią .
Ale moze wybiore sie lada dzien do tej drugiej i porozmawiam o szczegółach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...