Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

ale dzis wieje!!!! niby cieplo ale tak lodowaty wiatr ze szok! chyba dlatego mlodemu sie tak dobrze spalo - ja zmarzlam i wrocilismy do domu i pierwszy raz udalo mi sie wyniesc wozek, zabrac sie ze wszystkim i mlodego nie budzac wniesc i polozyc do lozeczka!!!! 😎 😎 🤪
spi dalej a ja lece ogarniac dom bo moi rodzice dzis przyjezdzaja...zebym znowu nie uslyszala ze mam kurz na melbach 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześc dziewczyny
ja tylko na chwile byłyśmy z /nadia dziś u lekarza niestety nie zeszły te guzki z piersiątek 😞 mamy skierowanie do chirurga dzieciecego 😞pewnie bedzie usg płacze od kilku dni non stop nie potrafie sie powstrzymać wrócił horror przeszłości w moich myślach tylko jedno ale to boli tym bardziej że dotyczy to mojej gwiazdeczki tak strasznie sie o nią boje mam nadzieje że to rzeczywiscie tylko zmiany hormonalne bo jakby jej sie coś stało to ja na 100% ide do piachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy kochana nie martw się wszystko będzie dobrze z Nadusią! To na pewno są zmiany hormonalne! Trzymaj się kochana. Buziaczki dla Was
Jagódka Ksawciu to superaśno facet 🙂 Normalnie aż miło się go ogląda. Znalazłam puzle na allegro mozesz sobie zobaczyć.http://allegro.pl/item1120634303_puzle_edukacyjne_piankowe_przesylka_gratis.html całkiem przystępna cena 😉
A ta zupka to nie była z torebki, sama ugotowałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justyna_malutka napisał(a):
Misiamamy kochana nie martw się wszystko będzie dobrze z Nadusią! To na pewno są zmiany hormonalne! Trzymaj się kochana. Buziaczki dla Was
Jagódka Ksawciu to superaśno facet 🙂 Normalnie aż miło się go ogląda. Znalazłam puzle na allegro mozesz sobie zobaczyć.http://allegro.pl/item1120634303_puzle_edukacyjne_piankowe_przesylka_gratis.html całkiem przystępna cena 😉
A ta zupka to nie była z torebki, sama ugotowałam 😉


☺️ ☺️ ☺️ ☺️ zawstydzilas mnie 😜 u nas z torebki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Misiamamy kochana nie martw się wszystko będzie dobrze z Nadusią! To na pewno są zmiany hormonalne! Trzymaj się kochana. Buziaczki dla Was
Jagódka Ksawciu to superaśno facet 🙂 Normalnie aż miło się go ogląda. Znalazłam puzle na allegro mozesz sobie zobaczyć.http://allegro.pl/item1120634303_puzle_edukacyjne_piankowe_przesylka_gratis.html całkiem przystępna cena 😉
A ta zupka to nie była z torebki, sama ugotowałam 😉


☺️ ☺️ ☺️ ☺️ zawstydzilas mnie 😜 u nas z torebki 😁 😁 😁



a widzisz;p jedyny przepis co mam od teściowej i jest pycha!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
KAROLINA - widzialam ze Wy macie taka mate z puzzli dla córci - sprawdza sie? bo przeczytalam u zawitkowskiego ze ta mata jest idealnym podlozem do nauki raczkowania i wszystkiego 🙂

haha też wyczytałam to u niego i dlatego ją kupiłam 🙂 🙂 🙂 🙂 jest supeer poza tym nie mam dylematu co rozłożyć na podłogę jak kładę tam Majulkę Niunia się na niej nie ślizga więc łatwiej jest jej unieść dupcię jak chce się przesunąć to ma się jak odepchnąć więc myślę że to był dobry zakup Jagódko 🙂

a gdzie to kupilas? i ile kosztowalo? pamietasz 🙂? duze to jest? no i chyba kolejny plus ze mozna to myc a nie ma kudelkow jak kocyki, prawda? 🙂 bo ja mojemu musze co chwile lapki myc. no i kocyki sie zwijaja...

Jagódko w realu w promocji za 20 zł bez kosztuje 29 mam jedną ale chcę jeszcze jedną to jest 10 puzzli łącznie 1m/1m i fakt nie ma kudełków ani nic takiego łatwo utrzymuje się w czystości no i jak Majula na nią pluje to tylko przecieram i sucho ale jest jeden minus długo wietrzy się zapach nowości nawet po myciu


http://allegro.pl/item1093193481_puzzle_piankowe_podlogowe_baby_mix_hit_2_wzory.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Znalazłam puzle na allegro mozesz sobie zobaczyć.http://allegro.pl/item1120634303_puzle_edukacyjne_piankowe_przesylka_gratis.html całkiem przystępna cena 😉


może i tak Justynka ale są malutkie a te puzzle łatwo się wyciąga więc lepiej te duże kupić

misiamamy współczuję mam nadzieję że z Nadunią będzie wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
KAROLINA - widzialam ze Wy macie taka mate z puzzli dla córci - sprawdza sie? bo przeczytalam u zawitkowskiego ze ta mata jest idealnym podlozem do nauki raczkowania i wszystkiego 🙂


kurcze nie udalo mi sie rano nadrobic musialam przerwac i teraz probuje 🙂
Mialam sie wlasnie o to samo zapytac Karolinka. Bo chcialabym cos na czym moglaby sie Julka polozyc i szalec ze tak powiem, bo tak nie ma jak. Tylko zatsnawiam sie czy jak sie przeraca na boli, brzuszek i pelza to czy ona jest na tyle miekka zeby nie uderzyla w razie co glowka czy buzia podczas pelzania.
a w ogole to musze wam powiedziec ze Ona pelza tak szybko ze szok. Jak polozymy Ja na naszym lozku. A spore ono dosc, dwuosobowe ale takie wieksze to w ciagu minuty potrafi kilka kolek zrobic 😉

agab ja tez mysle zeby sie nie martwila, jesli Niunka je i wesola i zdrowa to nie ma co sie martwic. Jesli spadlaby bardzo ze ponad norme to wtedy zaczniesz. A cora jest na piersi czy butla?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
KTORA OGLADALA WCZORAJ UWAGA.. MASAKRA 400 PARE FOTELIKOW DOPUSZCZONYCH DO OBROTTU A WIEKSZA POŁOWA JEST NIEZDATNA!!!! I NIE CHRONI NASZEGO DZIECKA! NAJABARDZIEJ ZASKOCZYŁA MNIE FIRMA CHICCO!! SZOK!! ALE TERAZ PRZYNAJMNIEJ WIEM JAKI FOTELIK KUPIC ZEBY BYL BEZPIECZNY 😉 NA CO ZWROCIC UWAGE 🙂


aco mowili o maxi cosi?
my go mamy a slyszalama opinioe ze jeden zlepszych dlatwgo kupilismy tez mieszy innymi 🙂


monisss z isofixem tym dokładanym to maxi cosi jest na pierwszym miejscu w rankingu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
KAROLINA - widzialam ze Wy macie taka mate z puzzli dla córci - sprawdza sie? bo przeczytalam u zawitkowskiego ze ta mata jest idealnym podlozem do nauki raczkowania i wszystkiego 🙂


kurcze nie udalo mi sie rano nadrobic musialam przerwac i teraz probuje 🙂
Mialam sie wlasnie o to samo zapytac Karolinka. Bo chcialabym cos na czym moglaby sie Julka polozyc i szalec ze tak powiem, bo tak nie ma jak. Tylko zatsnawiam sie czy jak sie przeraca na boli, brzuszek i pelza to czy ona jest na tyle miekka zeby nie uderzyla w razie co glowka czy buzia podczas pelzania.
a w ogole to musze wam powiedziec ze Ona pelza tak szybko ze szok. Jak polozymy Ja na naszym lozku. A spore ono dosc, dwuosobowe ale takie wieksze to w ciagu minuty potrafi kilka kolek zrobic 😉

agab ja tez mysle zeby sie nie martwila, jesli Niunka je i wesola i zdrowa to nie ma co sie martwic. Jesli spadlaby bardzo ze ponad norme to wtedy zaczniesz. A cora jest na piersi czy butla?

wiesz Monis to jest takie dyskusyjne trochę niby Majunia jak uderzy główką to nic jej nie jest ale znowu obciera sobie rączki i nóżki bo mata jest jakby chropowata ale znowu koleżanka moja jak przychodzi z córą to jej nie jest nic także może Majula jest delikatniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczęta,
ja ostatnio nie za bardzo mam czas dla Was ;(
po łebkach poczytałam ostatnie strony, ale tyle piszecie że nie zdołałam wszystkiego zapamiętać.
co do oklasków to ciężko mi powiedzieć czy mi zginęły bo przyznam że mało ich dostawałam i dlatego nie zwracałam na nie uwagi, ale od dziś postaram się zaobserwować. podaje też swoje gg:8536273
bo też jestem ciekawa jak wytropić złodzieja. niech któraś mi przekaże 😉
co do przewracania na boczki, to Weronika fika skubana, ledwo zdążę ją obrócić na brzuszek odwracam się a ona już na pleckach cała zadowolona że mama nie musie jej już męczyć.
za to z siedzeniem się nie śpieszy, jak tylko próbuję ją posadzić za chwilę cała sztywnieje bo chce wstawać, a jeszcze siedzieć się nie nauczyła. kolejna rzecz która mnie martwi to że jak ją posadzę to ciągle sięgarbi tak że dotyka nosem swoich nóżek i na siłę muszę ją prostować.
agab Weronika tez ma paluszki cały czas podkurczone jak u baletnicy i nigdy nie słyszałam ąby był to powód do zamartwiania ;0
justynka gratuluję powrotu do pracy, ja rozpoczynam za 3 tygodnie ;( ale u mnie nie przyjdzie to tak łatwo, już teraz nocami mam takie nerwy, że ląduję w toalecie z odruchami wymiotnymi, to podobno na tle nerwowym ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katpio napisał(a):
hej dziewczęta,
ja ostatnio nie za bardzo mam czas dla Was ;(
po łebkach poczytałam ostatnie strony, ale tyle piszecie że nie zdołałam wszystkiego zapamiętać.
co do oklasków to ciężko mi powiedzieć czy mi zginęły bo przyznam że mało ich dostawałam i dlatego nie zwracałam na nie uwagi, ale od dziś postaram się zaobserwować. podaje też swoje gg:8536273
bo też jestem ciekawa jak wytropić złodzieja. niech któraś mi przekaże 😉
co do przewracania na boczki, to Weronika fika skubana, ledwo zdążę ją obrócić na brzuszek odwracam się a ona już na pleckach cała zadowolona że mama nie musie jej już męczyć.
za to z siedzeniem się nie śpieszy, jak tylko próbuję ją posadzić za chwilę cała sztywnieje bo chce wstawać, a jeszcze siedzieć się nie nauczyła. kolejna rzecz która mnie martwi to że jak ją posadzę to ciągle sięgarbi tak że dotyka nosem swoich nóżek i na siłę muszę ją prostować.
agab Weronika tez ma paluszki cały czas podkurczone jak u baletnicy i nigdy nie słyszałam ąby był to powód do zamartwiania ;0
justynka gratuluję powrotu do pracy, ja rozpoczynam za 3 tygodnie ;( ale u mnie nie przyjdzie to tak łatwo, już teraz nocami mam takie nerwy, że ląduję w toalecie z odruchami wymiotnymi, to podobno na tle nerwowym ;(


jezu Kasia, a nie mozesz zostac dluzej z Weronisia???? moze to byloby lesze i dla Ciebie i dla niej co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byli u nas moi rodzice, bylo bardzo milo... 🙂
Przywiezli wałówe 🤪 🤪 zydowskie danie czulent z sosem czosnkowym yyhhhh yummie 😜 🙂

hyhy idziemy jesc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku jak ja wam zazdroszczę tego siedzenia no i ząbka oczywiście 😉 podeślę do ciebie Weronikę cobyś ją szybko nauczyła siedzieć.
misiamamy rozumiem jaki strach musisz przeżywać, ale póki nie jest ostatecznie znane z jakiego to powodu to nie zamartwiaj się na zapas, na pewno się chirurg was miło zaskoczy, najgorszym jest wyobrażać sobie to co złe.
i nie wiem co jeszcze o do kogo chciałam pisać,
dziewczęta czekam na wieści na gg, jeśli się któraś odezwie to się podpiszcie bo jak podawałyście wcześniej swoje nr to nie zapisywałam ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
hej dziewczęta,
ja ostatnio nie za bardzo mam czas dla Was ;(
po łebkach poczytałam ostatnie strony, ale tyle piszecie że nie zdołałam wszystkiego zapamiętać.
co do oklasków to ciężko mi powiedzieć czy mi zginęły bo przyznam że mało ich dostawałam i dlatego nie zwracałam na nie uwagi, ale od dziś postaram się zaobserwować. podaje też swoje gg:8536273
bo też jestem ciekawa jak wytropić złodzieja. niech któraś mi przekaże 😉
co do przewracania na boczki, to Weronika fika skubana, ledwo zdążę ją obrócić na brzuszek odwracam się a ona już na pleckach cała zadowolona że mama nie musie jej już męczyć.
za to z siedzeniem się nie śpieszy, jak tylko próbuję ją posadzić za chwilę cała sztywnieje bo chce wstawać, a jeszcze siedzieć się nie nauczyła. kolejna rzecz która mnie martwi to że jak ją posadzę to ciągle sięgarbi tak że dotyka nosem swoich nóżek i na siłę muszę ją prostować.
agab Weronika tez ma paluszki cały czas podkurczone jak u baletnicy i nigdy nie słyszałam ąby był to powód do zamartwiania ;0
justynka gratuluję powrotu do pracy, ja rozpoczynam za 3 tygodnie ;( ale u mnie nie przyjdzie to tak łatwo, już teraz nocami mam takie nerwy, że ląduję w toalecie z odruchami wymiotnymi, to podobno na tle nerwowym ;(

doskonale Cię rozumiem bo też nie chciałabym Majuli zostawiać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Dziewczyny dzięki za troskę i za pomoc 😘.
MYCLOUD - Lenka je tak: ok. 6.00 mleko 150ml, o 11.00 mleko 150-120ml, ok.14.30 obiadek - 1słoik, więcej nie chce, ok.17- 18- deserek (teraz na jogurcie czy twarożku), kaszki na noc nie pije chętnie, robię jej do flachy na 120ml 5 łyżek kaszki, jak nie zje to dajemy jej w nocy na śpiocha ok. godz. 23-24.
Widzę też że nie chce jeść już co 3h tylko co 3,5 - 4h.


Agab- moja o 3 zjadła 110 mleka, o 9 kasze z deserem o 13 na siłe 90 ml mleka,17 obiadek ale tylko 60 ml , i teraz 90 ml kaszy. Vaneska ostatnio wogóle nie chce jesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najgorsze jest to ze nie mam wsparcia w nikim, bo najbliżsi twierdzą, że sami oddawali nas do żłobka, nianiek i przeżyliśmy, nikt nie wpadł na pomysł żeby pomagać nam finansowo bo sami jak zawsze nie mają kasy, ab poza tym to dla nich taka kolej rzeczy, żłobek, przedszkole, szkoła... i się żyje... m. in. dlatego też przeżywam wielkie rozczarowanie co do ich podejścia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a najgorsze jest to ze nie mam wsparcia w nikim, bo najbliżsi twierdzą, że sami oddawali nas do żłobka, nianiek i przeżyliśmy, nikt nie wpadł na pomysł żeby pomagać nam finansowo bo sami jak zawsze nie mają kasy, ab poza tym to dla nich taka kolej rzeczy, żłobek, przedszkole, szkoła... i się żyje... m. in. dlatego też przeżywam wielkie rozczarowanie co do ich podejścia.


współczuję ale u nas to samo tylko ja się uparłam poza tym ja byłam oddawana do żłobka i dzięki Bogu moja mama nie uważa że to dobrze więc chociaż ona jest po mojej str ciekawe tylko jak poradzimy sobie finansowo skoro za wypłatę Małża opłacamy rachunki i na tym się kończy 😞 zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wcześniej zaczęłam nadrabiać ale moje panny nie dały mi skończyć...
Aniołku buziaczki dla Małgoni od 'cioci' Klaudii i 'kuzynek' Majaki i Agatki oklask upolowany jak dla większości dziewczyn 😁
Małgonia cudowna!!!a jaki ma fajny łancuszek do smoka!
Agab wszystkiego naj naj dla Maksa 🙂 mamusia Ty już masz mężczyznę w domku a nie chłopca 😜
Jagódka KSAWCIU REWELKA - A JAKIE SMACZNE PALUSZKI 🙂 a tak sie zapytam na jakim poziomie kręcone były filmiki tj na podłodze czy łózku?bo jak na podłodze to mamusia szukaj miejsca na segregatory i książki 😜
Misiamamy kochana trzymamy za Was kciuki! Na pewnoe wszystko będzie dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina, Katpio - a myslicie ze u nas jest inaczej...? u nas tez zyjemy co miesiac rowniez z mojej pensji...ale za 3 tyg konczy mi sie caly zalegly urlop za 2010 i koniec kasy...i ciagle mnie to przeraza tymbardziej ze chyba maz bedzie musial szukac innego zajecia i jeszcze auto nam sie psuje non stop i caly czas ladujemy kase w tego grata a kredyt jeszcze nie splacony...
U nas moja mama jest wielka przeciwniczka zlobkow, nian, przedszkoli od 3 r zycia bo odchorowala moje chodzenie do przedszkola ale nie moze nam pomoc bo sama jeszcze pracuje...pomagaja nam, cos tam dorzuca ze niby na nowe letnie ubranka dla Ksawcia ale stalej umowy nie ma. Moja przyjaciolka ma - jedni rodzice splacaja im kredyt, drudzy robia oplaty, malo tego kupili samochod i mieszkanie no i ona siedzi z dzieckiem ...ale nie kazdy tak ma i ja tez bardzo sie boje ale wiem ze jesli oddalabym dziecko pod opieke komus obcemu - wykonczylabym sie. moja psycha by tego nei zniosla a po co dziecku matka wariatka zwiazana kaftanem 😉 [tak zarny humor] - nie wiem co bedzie dalej...mam nadzieje ze jakos sie ulozy. Najgorsze jest to ze dawniej zylismy sobie jak chcielismy a teraz ciezko. juz nie jezdzimy co tydzien na ciuchowe zakupy a potrafilismy wydac wiele 😉 teraz tylko Ksawciu chodzi w nowych ciuchach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...