Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEŃ DOBRY w ten piekny słoneczny piątek 🙂
Oficjalnie na brzuszek net zaczełam dziś 20 tydzień 🙂 ZOSTAŁO DRUGIE TYLE :P i Ksawciu będzie z nami! 🙂

Co do niespodzianki - potrzebuje więcej danych 🙂
SYLA, DOMKA, JUSTYNKA MALA, BASIA - napiszcie mi prosze kiedy macie USG nastepne 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂

MADZIULA - Gratuluję Syna!!!!

Miałam wczoraj wstawić fotki ale skończyło się na tym że całe popołudnie i wieczór spędziłam na zakupach z siostrą.
Musiałam troszkę wymienic garderobę bo już wszystko powoli robiło się jakies ciasne 😉
Polecam getry długie i krótkie takie do kolan, straszna wygoda 🙂 Poza tym biustonosz kupiłam sobie taki mało usztywniany bo już zaczynaja mnie bardzo boleć piersi nie wspominając o sutkach 😞
Mała się wierci każdego dnia więcej, najczęściej jak kładę się spać.

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim, boziu ile wy tego znowu naskrobałyście 🙂 więc tak dzięki wszystkim za wsparcie od wczoraj cały czas leże, dzis rano jak sie obudziłam znowu poczulam ale delikatniejsze niż dotychczas, nie wiem zobaczymy co reszte dnia przyniesie.

Madziula- gratulacje 🙂 super że synek też bym chciala. Co do tej Twojej tablei pewnie kolejny zabobon hehe a i wsumie wychodzi mi kwiecien maj chłopak tylkoo że to na 20lat a ja w maju miałam urodziny 21 😁 a wtedy już na 21 latek jest dziewczynka i dziewczynka hehe więc ja wiem ze 30kwietnia doszlo do wiecie a zaplodnienie chyba juz w maju wiec moze bedzie dziewczynka aaj zobaczymy byle było zdrowe i zeby donosiła. Madziu ładne zdjecia bobaskaa 😉 jesio raz gratulujee 😉

justyna-malutka-
wiesz co ja myslalam bardziej nad szpitalem bo babka mowila ze jak bedzie cos bolec czy cos to mam sie zglosic od razu a w medicusie trzeba sie zapisac i nawet jakbym umierala pewnie by mnie nie przyjeli za duzo sie naczytalam opinii dziewczyn innych na ich temat ogolnie żałuje ze wybralam polskiego GP bo jak same widzicie nawet nie mam do kogo zadzwonic dowiedziec sie czy ze mna wszystko dobrze. Ehhh cóż.

Jagoda-
nie przejmuj się tym terminem taak:P obejrz sobie jeszce raz Usg co masz nagrane i moze pisze gdzie zawsze na tych aparaturach wszystko pisze na bokach wiec poogladaj jeszcze raz a jak nie to zadzwon powinni to chyba miec tam gdzies wpisane w dokumenatcje.
Co do USG to nie mam pojecia myslalam ze teraz na wizycie 9września ale ponoć nie 😞 bo znowu jakieś chory wywiat przeprowadzą i coo ehh postaram sie wymusić na nich USG zobaczymy. Pewnie dopiero Usg zrobie jak bede w Polsce zanim oni się pokwapią mendy jedne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek ja sie witam juz prawie weekendowo HURA!!!

ciesze sie, ze Sylwia juz znacznie lepiej zaczynasz dzien ...w kolejnych godzinach bedzie znacznie lepiej! duzo zdroweczka Kochnie

ja juz prawie odliczam dni do mojego usg jeziu to juz w poniedzalek a ja juz sie denerwuje i martwie ...

UDANEGO SLONECZNEGO RADOSNEGO DNIA WAM ZYCZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KATARINA napisał:
...i zaczynają mi się straszne skurcze w łydkach 😞 😞 😞
Boli jak cholera jak tak złapie 😞

Cześć dziewczynki 😁 ja wprawdzie na końcówce ale weszłam poczytać jak się czujecie 😉 Katarina jak mogę Ci doradzić to mi lekarz przepisał Aspargin-naprawdę rewelacja 😁 też miałam z tym problemy, ale jeżeli chcesz je stosować to najpierw skonsultuj się z lekarzem bo on coś mi wyliczał z wagi ciała (chyba dawkowanie) już tego nie biorę od miesiąca lub półtora i naprawdę mam zero skurczy 😁 Więc Kochane życzę Wam wszystkim dużo zdrówka i bezproblemowego przebiegu ciąży:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLA- juz wiem o co Ci chodzilo!!! 🙂 tylko ja sie tym w ogole nie przejmuje 😉 Sprawdzilam EDD - przyblizony termin porodu mam wg ostatniego badania na 6.01. - i z tego bym sie cieszyla bo absolutnie nie chce rodzic w grudniu!!!! 😆





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😎 ja od rana na zakupach bo później by korki były a jutro przecież święto :P dziękuje za gratulacje 😘
Julia trzymam kciuki za SYNA 🤪 bo chyba dobrze pamiętam że chciałaś synusia 🙃
z tego co słyszałam na USG pisze kiedy jest termin porodu bo wyliczają z pomiarów dzitka ten termin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a niee doczytałam a juz wiesz Jagódka o co chodziło 😉 szybciutko będziesz rodzić 🙂 zobaczymy jak to sie nam wszystko rozwiąże bedziemy się"sypać" datami czy bedziemy się wymieniać hehe 🙂

Julcia- humorek lepszy cały czas leże i nic dziś nie robie tylko w kuchni ogarnęłam no ale śniadanie też trzeba było zjeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie i Dzieciątka 🙂
SyLa co do Medicusa to masz racje. Szkoda mi słów na tą przychodnie ale co zrobić. Nie wiem czy bym się z irolem dogadała;/ Mam nadzieje że już Ci dziś lepiej. Nie przemęczaj się kochana tylko leż.
Jagoda ja na usg to dopiero kolo 18 września albo później. Wiec jeszcze dużo czasu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam piatkowo!

Madziula fajniusi brzuszek
Syla odpoczywaj ile tylko mozna!

Dziewczyny nie nadazam za Wami jak tylko siade do kompa to mam zawsze tyle do nadrobienia :P a moge wskoczyc tylko jak cora spi bo inaczej to ona by do Was pisala a nie ja 🙂

wracam do gotowania obiadku buziaki dla Was i pewnie dopiero wieczorkiem sie odezwe!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia to dobrze 🙂 ciesze sie ...a porzadkami to sie wcale nie przejmuj odrazu "brudem nie zarosniece" 😉

Basu ale 🤪 bozi sie nie boisz :laugh: dawno poludnie minelo a Ty jeszcze w wyrku 🤪 olabozia 🙃 ale co tam ciaza swoje prawa ma!!! i juz trzeba kozystac poki mozna!!! 😁

wiecie co tak czytam dziewczyny o tym jak Wy sie tam w tej Irlandii macie, tzn ze nie macie dostepu do tlumacza? jak jest potrzeba? sluchajce normalnie mozecie zarzadac tlumacza (on jest zaprzysierzony) ponad to rozumiem ze sa slowa medyczne ktore mozna nie zrozumiec( ja jak szlam do poloznej to dostalam tlumacza-kobiete) ale ona mnie/nam nie byla potrzebna bo swobodnie porozumiewalismy sie z polozna a na usg-babok tylko mowila co i jak ale mowila jezykiem dla nas zrozumialym. (chociasz z jednym mielismy problem ale doczytalismy i przetlumaczylismy sobie na opisie z wizyty) troche to dziwne cholerka no.... szkoda ze macie Tyle stresu dziewczyny z tego powodu. A co do lekarza rodzinnego ktory rowniez moze wsadzic spirle (przpraszam za takia obrazowosc) ale taki od wszystkiego najpierw leczym mnie nieskutecznie na zapalenie pluc (nie chcac mi dac skierowania na przeswietlenie)wrezultacie obustrone zapalenie pluc w konsekwencji lecznei dwu i polmiesieczne a teraz on mi prowadzi ciaze koszmar.... naszczescie nic sie zemna zlego niedzeje i niemusze sie zglaszac do tego "konowola"
Ale jak co to bym okupowala ostry dyzur...
czy ja to co piszecie dobrze odebralam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...