Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda wiesz co nie wiem poprostu zapisalam sie na 3d/4d ale ide do tego samego lekarza co z corcia i wtedy wszystko pomierzyl potlumaczyl wiec chyba jest to wliczone, place 200zl o 50zl wiecej niz 1,5roku temu z cora. zaczelam sie juz denerwowac ale jestem mysli ze wsyztsko musi byc ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi własnie dzwoniła do mnie moja ginekolog i o tydzien wczsniej przeniosła się moja wizyta 🙂czyli na tą środę 🙂 ale się ciesze...mam nadzieję, że moje maleństwo będzie zdrowiutkie 🥴 bo teraz czekają mnie dokładne badania maluszka 🙂
No i chciałam Wam pokazac mój brzuszek ... wreszcie zaczyna rosnąć,


[img size=450]http://img84.imageshack.us/img84/6586/brzus20tyg.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pocieszyłaś mnie Paullel ,jak się porównywałam do Jagody to zaczynałam się poważnie martwić,ale jak widzę nie tylko ja nie mam dużego brzuszka,mam trochę większy od Ciebie ,ale jesteśmy innej budowy ciała.W każdym razie mamy jeszcze takie brzuchy ,że jakby chciał to można je jeszcze nieźle ukryć.Ale ja nie chce!!!!!!!!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel- no no...jest brzusio jest 🙂

Dziewczyny te ktore weszly na polmetek lapcie oklaski ..ale pojedynczo ....co 6 godzin jak pitole co za ograniczenie no!

Sylwia wlasnie a jakimy liniami lecisz/latasz z Wysp do PL? ja lece nie jakimi WIZZ AIR z Malmö-Gdansk bo z Kopenhaga-Gdansk norwegian nie bierze odpowiedzialnosci za ciezarne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam pytanie...

ból brzucha taki jak na miesiączke... ? to coś groźnego ?

od początku ciązy mam co ok. 40 dni jedno dniowe krawienie... ( niby taka miesiaczka jeszcze) no ale wczesniej przed tymi krwawieniami nie mialam takich boli jak przedmiesiaczka :P? 😞 no i w koncu 4 miesiac to chyab tez juz powinno ustac takie krawienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paullel !!! jezu jaki brzusio malusi! 🙂 🙂 🙂Ja to taki przed ciążą miałam jak szklanke wody wypiłam hehehe 🙃 🤪 🤪

Co do krwawień - ja na pewno bym nie bagatelizowała i dzwoniła do lekarza. Krwawienie jest zawsze sygnałem, że coś może być nie tak i zawsze zalecają kontakt z lekarzem!
Tutaj żadna z nam nie jest po medycynie więc możemy Ci tylko radzić, a lekarz prowadzący powie Ci najlepiej co i jak.

Jedziemy do Krakowa 🙂))))
Jeszcze wstapimy do m1 wywołać kilka setek zdjęć z naszego slubu dla nas i rodzicow bo jakos nie moglismy sie wczesniej zebrac 🙃 ☺️

papapapa Milego wieczoru!








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasne wiem wiem 🙂 ginekolog mowila, że wszystko jest w porządkui to krwawienia miesiaczkowe,dzieje sie tak jak maluch nie wypełnia całej maicicy jeszcze. No ale nigdy wczesniej nie bolal mnie brzuch. 🤢

I chcialam zapytac o ten ból brzucha identyczny jak przed miesiączka... czy któras z Was tak miała ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel jaki śliczny malusi brzuszek, a co do bóli to cały czas boli?lepiej się skonsultować z lekarzem jak to mówiaą chuchać na zimne!

monis77 ja też tak lubię spać 🙂 w pierwszej ciąży tak spałam i córci nic nie było, Teraz często kręcę się ok 10min żeby znaleźć odpowiednią pozycje i przeważnie jest taka jaką opisujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję za oklaski, sama nie mogę uwierzyć że to już półmetek. ja też mam problem z wybraniem odpowiedniej pozycji i też częściej zasypiam prawie na brzuszku, nic mnie nie uciska, nie boli, więc mam nadzieje, że nic strasznego. ja mam usg 3d/4d 10.09.09 mam nadzieje, że będzie wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...