Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEŃ DOBRY MAMUSIE 🙂


ALICE - dzieki 🙂 nie bede sie klocic bo uwazam ze moj psiak jest absolutnie przesliczny i cudny i kocham go strasznie 🙂 🙂


Mamusie - jak widac na suwaczku - teraz bardzo wazny jest wapń w naszej diecie - ile mleka dziennie i pod jakimi postaciami go spożywacie..?









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w deszczową sobotę!
dziewczyny macie cudne psiaki 🙂 my tez chcieliśmy pieska ale jak sobie pomyśle nasz zabiegany styl życia i dwie księżniczki to narazie zakup psiaka odsuwamy w przyszłość ;D

co do mleka to w pierwszej ciąży jadłam masakra dużo nabiału a teraz wogóle mnie nie ciągnie...to źle ale nie potrafię w siebie wciskać, jem od czasu do czasu biały serek więcej żółtego i mleko ale w małych ilościach 😞 muszę się poprawić!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam styczniówki!
Jagódka jaka śliczna psinka 🙂 Ja też bym chciała ale opiekowalam sie 3 miesiące szczeniaczkiem labradorka i myślałam że zwariuje 🙂 A tu jeszcze mój synuś w brzusiu 🙂
A co do tego białka to u mnie z tym kiepsko ☺️ Jem co prawda kanapki z żółtym serkiem ale nic wiecej. Mleka nie lubie za białym serkiem tez nie przepadam. Czasem zjem sobie jogurcika ale to chyba za mało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Jagodka psiak slodki szczegolnie mnie rozczulilo to pierwsze zdjecie .... ja mam mieszanca takie maly wilczorek na krotkich lapach ale tez fajny i pamietam ze jak byl malutki to miescil mi sie w kieszeni od kurtki 🙂

co do bialka to tak czytam i czytam i zaczynam miec wyrzuty sumienia .... mleko pije a raczej jem z platkami raz na ruski rok, czesciej jakis jogurcik ale to pewnie tez malo no i zolty serek .... chyba musze sie poprawic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusiu...
klamra trzyma, tabletki ktore jem i lezenie pomaga... wiec jest dobrze,lekarz powiedzal ze jak bedzie tak jak teraz to donosimy ciaze do 5 stycznia.

Jak sie czuje dobrze Dziewczyny to znaczy teraz mam te skorcze, teraz sa czesciej bolesne...

Jonathan od zyl i harcuje...

A co do ilisci wypitego mleka to 1-2szklanki(330ml.) dziennie badz co drugi dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki.

Jagoda - śliczny psiak, poszukam zdjęć z okresu szczenięcego i też załącze bo wtedy były najsłodsze. Co do płci psa to z naszego chyba gej bo przyszedł kiedyś do nas gość z propozycją pokrycia suczki ale Hektuś nie był nią w ogóle zainteresowany 😉 Facet zrobił 3 podejścia i odpuścił:laugh:

Jeśli chodzi o mleko to piję 1-2 szklanki dziennie ale to ze względu na zgagę, ktora mnie męczy. a poza tym to serek żółty na kanapkę i jogurt ale nie za często bo ja alergik na mleko i jak pojem więcej to mam wysypkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry dziewczynki 🙂
jak fajnie sobie poogladać te cudne psiaczki my mieliśmy kupić labladora ale tydzień przed zakupem okazało sie że jestem w ciąży i zrezygnowaliśmy narazie ale ja tam cały czas marze o psiaku
Jagódka aleś wypaliła z tym gejem 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 może jest biseksualny 🙂 i nie bedzie tak żle 🙂
ja mleczka nie moge tylko jem jogurt i żółtu ser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - psiaki są cudne! i my go traktujemy jak członka rodziny jest ta kochany że szkoda gadać...
ale to jest OGROMNIASTY obowiązek! my z naszym jedziemy po roznych klinikach teraz bo ma uczulenia wszelakiego rodzaju, ciagle cos mu sie dzieje, albo oczka czerwone, albo wysypka na brzusiu, albo zaczerwienione jego cudne fafle...to zastrzyk, to tabletki, to antybiotyk...
jak z dzieckiem. Malo tego moj pies akurat jest z rasy ktora bardzo zle znosi samotnosc (genetycznie zakodowane zycie w sforze) i moi rodzice z siostra robia dyzury zeby nie byl sam dłuzej niz 3 godziny...
ja tez bym bardzo chciala psa, ale wiem ze nie moge bo nie sprostam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna jaki spacerek?u nas pada 😞 ja troszku sprzątam i chciałam zrobić ciasteczka francuskie ale zapomniałam, że nasza zamrażarka mega mocno mrozi i teraz czekam 🙂
co do psów to Agata je uwielbia jak jesteśmy na spacerze i jakis przejdzie to tylko hau hau a psa szwagierki to tak kocha, że z tej miłości by go podnosiła a on taki duży jak ona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

Ale dzisiaj pogoda...grrrr psa żal wypuścić na podwórze, a ja się w dodatku od trzech dni tak dziwacznie czuję. Niby chora nie jestem, bo żadnych dolegliwości nie mam, poza jedną: okropne zawroty głowy, zaczynają się zaraz po przebudzeniu, jak jeszcze w łóżku jestem i w ciągu dnia nasilaja sie kilkakrotnie, jak trochę więcej obrotów nabieram 😞

Pamiętacie jak pisałam, że wybieram się w rodzinne strony na parę dni, tylko jakos jechac samochodem sama sie boję? Problem się rozwiazał, jutro po mnie przyjadą! Ale się cieszę, jak dziecko :laugh:

Misiamamy ja też miałam mieć labladora (maść biszkoptowa), już było wszystko nagrane, szczeniaczek na mnie czekał, ale kiedy dowiedzialam się że jestem w ciąży to odpuściłam go sobie. Ale tylko na jakiś czas!!! To jedno z moich małych marzeń i na pewno kiedyś będę go mieć 🙂


Nabiał
hmmm grubsza sprawa i różnie to bywa bo nie przepadam za nim. Mleka wcale nie piję, sporadycznie budyń, płatki corn flakes, ale za to codziennie jakis jogurcik owocowy i serek waniliowy danio. Często piję też czekoladę na gorąco, którą robie na mleku. Także chyba nie jest tak źle.
A na poczatku ciaży tak jak Dusia miałam napady na biały serek. Przez pierwsze dwa miesiące codziennie wcinałam kanapki z twarozkiem i pomidorem ( praktycznie jadłam tylko z tym :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia my bardzo podobne jestesmy do siebie 🙂
mój też był biszkoptowy golden retriwer tak sie cieszyłam że go kupujemy już nawet miałam dla niej imię no ale jak sie dowiedziałam żę jestem w ciąży to daliśmy na razie spokój 🙂 ale temat powróci bo marze o niej bardzo
Jaki spacerek kochane ja leże plackiem Izunia szaleje w brzuchu a ja kaszlę i popijam herbate z malinami i miodem
Nuda sięgnęła zenitu włśnie oglądam powtórki brzyduli z całego tygodnia 🙂ło matko powiem wam dano sie tak nie nudziłam nawet czytać mi sie nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙃 🙃
u nas tez mega nuda...
nigdzie w koncu nie pojechalismy, pogoda do d...ciemno szaro, mokro...
calusienki dzien przelezelismy... 🙂Powtorki na wspolnej, brzyduli..
Teraz MAM TALENT...
Pobawilismy sie z Ksawciem - matko jaki on słodziak! jak wypycha te nózki zeby go łaskotać!!!oj, Kochaniutki nasz! 😆 😆









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciliśmy od mojej siostry.

Jula właśnie sobie przypomniała, że na poniedziałek ma się nauczyć tekstu piosenki "my heart will go on" Celine Dion więc "wyje" za ścianą :laugh:
Ja już wykąpana i mega zmęczona mimo, że ucięłam sobie drzemkę w ciągu dnia.

Zerkam na wybory miss polonia, na te ich zgrabne i jędrne ciałka i wzdycham cichutko 😉

Lena znów ma czkawkę. A właśnie , czy Wasze pociechy też ją mają nawet kilka razy na dobę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...