Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

nam na szkole rodzenia polozna odradzila na poczatek OILATUM - bo wydelikarnia skore. to jest drogi kosmetyk i bardzo specjalistyczny dla mega wrazliwych i alergicznych dzieci i nam radzila na poczatek kupic cos innego a oilatum zostawic na ewentualnosc gdyby sie okazalo sie mamy malego alergika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud ta mustella to prawie brzmi jak nutella 🙂 nie nie ja zostaje przy nivea kosmetyki dostepne wszedzie a jakoś wydaje mi sie że skoro mnie nivea nie uczula tz że bedzie dobra dla mojej małej
a z ta cukiernią to ci sie żart udał 🙂 ale kochana po porodzie to sie odchudzamy koniec z obżarstwem 🙂!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 piszesz tu o jakis kłotniach ktore teraz to niby ja rozpoczynam ale ty sama prowokujesz mnie do tego bym sie nadal wypowiadała bo piszesz bzdury ze tak powiem.po drugie ja sie nie wypowiedziałam o was jako o mamach bo wierze ze wszystkiego bedziecie wspaniałymi mamami tylko ten temat w ogole odbiega od tematow tego forum tutaj przyszłe mamy dziela sie szczesciem i tym ci teraz przechodza a nie jakies smieszne oklaski ja tylko zwrociłam uwage a wy naskoczyłyscie na mnie "prawie " wszystkie. A P. Jagoda to widze ze tutaj najbardziej sie udziela i najbardziej rzuca teksty nie na miejscu. tak jak juz napisałam i napisała takze inna kolezanka te forum jest dla wszystkim jesli bede chciała bede sobie tutaj siedziała i tez sie wypowiadała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z makaronem też może być ale z ryżem pycha 🙂 teraz mam ochote na kawe. wiecie co ja normalnie mam dziś zachcianki pierwszy raz w ciązy 🙂 kawy napiłabym sie z mlekiem a nie moge do tego zjadłabym tort czekoladowy ale nie taki zwykły tylko z kremem takim jak nutella i kawałkami czekolady i z polewa z mlecznej czekolady i troche chisów i ogórka kiszonego ale takiego lodowatego z lodówki mmm mniam a tu herbatka z miodem sie szykuje i jogurcik bo nutelle juz zjadłam 😞 i kicha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku, poprasowalam 2 godzinki i jestem tak spocona jak po godzinnym joggingu 🤢 / a sterta ubran i pieluch jakby sie w ogole nie zmieszyla a kolejna pralka wlasnie skonczyla swoje dzielo...

No i kurcze dopiero po 15stej a tu juz ciemno, trzeba lampke zaswiecic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
jejku, poprasowalam 2 godzinki i jestem tak spocona jak po godzinnym joggingu 🤢 / a sterta ubran i pieluch jakby sie w ogole nie zmieszyla a kolejna pralka wlasnie skonczyla swoje dzielo...

No i kurcze dopiero po 15stej a tu juz ciemno, trzeba lampke zaswiecic 🤢



Niby tak ,ale jak wstawałam o 6.30 budzić Julkę to dzięki zmianie czasu już jasno na zewnątrz było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

wpadlam tylko na moment żeby nie narobic sobie zaległości i się z wami przywitać poniedziałkowo 🙂

Odpoczywam sobie u mamusi, nastrój super się poprawił.

A na forum widzę jakieś zgrzyty dzisiaj, grrr bez komentarza.

Misiamamy w Twoich postach nieustannie pojawia się nutella , mniam 🙂

Jesli chodzi o kosmetyki to ja zdecydowałam się na Nivea, a jak małej nie przypadną do gustu to potem pomyslę co dalej.

Pozdrowienia z Gdyni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 i po wizycie - no mycloud chyba dołączam do Twojej dietki bez cukru, wyniki glukozy były w normie ale mój lekarz przestraszył sie jak mu powiedziałam, że od rana (a była 14) wypiłam już ok 4l płynów i nadal mi się chce pić....mam tak od kilku dni,wysłał mnie do internisty i kazał zrobić 75g glukozy i po 2h badanie, bo niestety to też może wskazywać na cukrzycę 😞
poza tym na plusie kolejne 3kg wiec już jestem 8 do przodu 🙂
i dostałam nystatyne (tak mi się wydaje bo recepty nie mogę rozczytać) zapobiegawczo do końca ciąży tydzień aplikować tydzień nie, no i następna wizyta za miesiąc tylko wcześniej mam zadzwonić i powiedzieć co rodzinny mi powiedział....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Cloud wyzywasz Nas od dzieci to mam do Ciebie PROSTE pytanie...
Gdzie sa moje okalski co???????????????????
Skoro uwazasz ze to dziecinne ze ja wchodze i zabiertam Tobie oklaski to nie wiem po co wchodzisz na moj profil i je zabierasz?????? Wychodzi na to ze sama jestes dziecinna a do tej zabawy wciagasz reszte...
Poza tym na logike dodac czy odjac mozna jednego oklaska na 6godzin wiec fizycznie byloby to niemozliwe zebym ja Wam wszystkim kradla oklaski!!!Czy to jest az tak skomplikowane aby to pojac???
Jest wiele osob ktora nie dazy Cie sympatia i nie pytaj mnie dlaczego...moze powinnas zapytac siebie sama dlaczego ktos zabiera Tobie oklaski!!!I otworzcie w koncu oczy i zrozumcie ze to jest forum i kazdy ma prawo robic co chce z zachowaniem kultury... I jesli az tak Cie bola te oklaski to przestan w koncu krasc je Nam i przestan obgadywac Nas na watku to moze w koncu wiele osob przestanie sie interesowac Twoim profilem!!!I prosze Cie nie zwlajaj tutaj winy na mnie bo ja jestem w jednej osobie i nie namawiam nikogo bo kazdy ma swoj rozum...
Wyluzuj w koncu i daj sobie spokoj bo piszesz o dziecinadzie ale wyglada na to ze to Ty jestes jej zalozycielka...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...