Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

MY TEZ mamy remoncik ale nie mały ale REMONT GIGANT 🙂
I jak zawsze kochalam zakupy i marzylam o dniu kiedy zaczniemy sie urzadzac...ale teraz brak sil i juz mnie telepie jak setny razwchodzimy do LEROY czy CASTORAMY 🥴

Bylismy tez wczoraj w SMYKU i ..co za zlosliwosc.
W niedziele skonczyla sie promocja - druga rzecz za 50% ceny... 🤢
A my zamiast kupic wszystko co chcielismy w niedziele to wstrzymalismy sie do wczoraj no i kupa.
Ale kombinezon wybrany przez meza - kupiony. Mąż jeszcze kupil "męskie" body dla synka 🙂
Zaraz wrzucam zdjęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda wy remontujeie mieszkanie 2 pokojowe my remontowaliśmy dom cały i uwierz mi tez sie tak cieszyłam na wykańczanie domku ale po 1000 wyjeżdzie do castoramy wymiotowac mi sie juz chciało i do teraz jak mam jechac do jakiegos sklepu budowlanego to mnie na wymioty zbiera wiec wiem co czujesz Jagódka i bardzo cie współczuje my konczyliśmy remont jak byłm w 2 miesiącu ciąży i bardzo ale to bardzo kiepsko sie czułam nie miałam nawet sił auta prowadzić a co dopiero chodzić po budowlankach i jak wchodziłam do castoramy to siadałam na taką ławeczkę gdzie pisało dla klientów i tam był wiatraczek i czekałam az mąz wszystko kupi więc naprawde ci współczuje jeszcze z takim brzuszkiem oj straszne 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - no to dokladnie wiesz co czuje plus ogromny brzuszek 🤢
Nie jest łatwo, tymbardziej ze ani pomoc nie moge, nic podniesc, wiec wszystko zajmuje 2 x wiecej czasu bo maz musi sam to wszystko przekladac, ukladac, wnosic na gore...dodatkowo ja sama juz poruszam sie baaaardzo powoli co przy moim poprzednim tempie sprzed ciazy to ja prawie sie cofam a nie ide do przodu 😲
No i zamiast jechac z jednego sklepu do drugiego to ja po jednym mam dosc i wolam "do domu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokładnie tak po jednym sklepie najlepiej 2 h spania 🙂 ubranka super ten wasz Ksawciu to bedzie cool man 🙂 czaderskie ciuchy ekstra laska przy wózku ( czyli ty) i oczy wszystich mężczyzn zwrócone na ciebie a oczy kobiet na ksawcia 🙂a obok zazdrosny tata a niech ma 🙂 za te leniwe co to porzucił dla naprrawy samochodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISIAMAMY - 🙃 🙃 DZIEKI, masz racje :P:P:P
Ttinka - mam nadzieje! dzis weszlam na sekundke na sierpniowki i jedna dziewczyna pisala zedo tej pory ma plus 14 kg i nie moze tego zrzucic :/ 🤢 🤢

ps. ogladajcie TVN! po przerwie bedzie o traktowaniu kobiet przy porodzie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiamamy - kocyk jest śliczny 🙂
Mi sie podoba, choc gdyby byl troszke grubszy to tez byloby ok.
Ale wzór, kolor, i te dziurki na paski to dobre rozwiazanie do fotelika i do wozka chyba tez 🙂 wszedzie tam gdzie szelki 🙂


http://www.allegro.pl/item793320763_kocyk_do_fotelika_samochodowego_spiworek_okrycie.html

i tu byl najtanszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczelam dzis 31 tydzien 🙂
Zarejestrowalam sie na niemowle.onet.pl i tam mi odliczaja wszystko 🙂
Wyczyalam ze teraz w najblizszych 3-4 tygodniach moj synek przytyle ok 900 g! wiec na nastepnej wizycie u gina powinien wazyc powyzej 2 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie nadrobiłam :P :P
Acha no to ciekawie , ja jeszcze połowy rzeczy nie mam....
Chciałam do połowy listopada ale nie da rady nie wyrobie się z kasiorą miejmy nadzieje że zdąże ale to co mam już w torbie leży 😉

Widziałyście tą koszulkę co pokazywali na Tvn ? Jak tak wogule można ;/
Masakra..

A z czego kupywałyście jakieś środki higieniczne bo czytałam o tym że powinny być jak najmniej zapachowe..Że by dzidziuś czuł nas a nie kosmetyki ;p

A jeżeli chodzi o pampersy które bardziej waszym zdaniem ?

Pampers Premium Care czy Pamers New born ?

Bo mam straszny dylemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...