Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja wczoraj wieczorem chciałam uspokoić moją maleńką bo miałam już dosyc okopanych żeber i włączyłam jej kołysanki. Ale ona zamiast usnąć jeszcze bardziej się rozbrykała. Wogóle była dzisiaj aktywna przez całą noc, może przez to że ja jakoś spać nie mogłam.

Madziula i jak z imieniem, doszłaś z tatusiem do porozumienia? :laugh: [img size=115]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bobas1.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Osobiscie też bym wolała Michałka 😉
Dobrze że ja z moim Tomkiem nie miałam takich problemów, jakoś od razu doszlismy do kompromisu w przypadku obu płci 🙃 [img size=115]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bobas1-d4dfba9d8b35daebcf05e69e2767e267.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
Aallicee a miałaś siarę przed urodzeniem?
Odciagaj pokarm żebyś zapalenia nie dostała.

Ciesz się że mała grzecznie śpi, a jak w nocy? 😉


miałam trochę siary ale mało, a przez 2 dni moje cycki prawie wogóle nie urosły ale za to 3 dnia z chwili na chwile większe się robiły 🙂 mała spi w dzien i w nocy 🙂 nawet kupa ją nie budzi 🤪 ale na szczescie kupe czuć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny 🙂

Aalicee gratuluję ślicznej córeczki 🙂

TyszAnka moje wyrazy współczucia 😞 Popłakałam się jak małe dziecko jak przeczytałam posta 😞
Ja sobie nie wyobrażam jak to musi boleć 😞
Trzymajcie się i życzę powodzenia w rozwikłaniu waszego nieszczęścia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyszanka...współczuję straty Synka 😞 obyście doszli do prawdy kto zawinił, mimo, że to niestety nie wróci życia Waszemu synkowi 😞 Bardzo mi przykro 😞

Pozostałym dziewczynom życzę bezbolesnych porodów, bez jakichkolwiek komplikacji, i prawdziwą opiekę! I szybkich powrotów do domku i do zdrowia!
Buziaczki:*

Gratuluję pozostałym styczniowym mamusią swoich cudaśnych Pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki

Ja wróciłam własnie z zakupów - wyrwałam sie zostawiajac tatusia z córcią młodszą - starsza pojechała do Białki Tatrzanskiej na narty- ach, ale jej zazdroszczę

Tyszanka -płaczę jak bobr i nie potrafie znależć słów , które mogłabym skierować do Ciebie bo wiem ze zadne nie ukoją bolu.

aalicee - ależ włochata piękna dziewczynka - jeszcze raz gratuluje i zazdroszczę spokojnych nocek. Moja Gwiazdeczka Noworoczna w dzien jest idealna , w nocy troszke gorzej - gniecie sie ciągle i czesto sie budzi na cyca - ale tragedi nie ma

Kupiłam sobie dzis majtki ściagajace takie, ktore sie naciaga pod sam biust zeby ujarzmic jakos ten nadmiar skóry - bo poki co w pasie ściagajacym jest mi ciut ciasno i niewygodnie bo on taki jakis sztywny jest

Uciekam bo mała upomina sie o cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ DZIEWCZYNY!
ja wpadłam sie wam pochwalić, a moze upewnić 😁? hehe odszedł mi czop(nie wiem czy cały czy częsciowy) ale tak dziwnie!:P poszłam na siku normalnie. A ze wyjatkowo zimno mam dzis w toalecie nie siadłam na kibelek:P siusiałam "na małysza" nie do konca bo jakims cudem w sumie siadlam na dłoniach:P:P:P i gdy skonczyłam i wstawałam too zrobiło się pluuum 😁 hihi ale zonka załapałam hehe zniosłam jajko:P wiecie wypadło ze mnie takie surowe białko co było ewidentnie widać. To napewno to?? hmm bardziej myslalam ze mnie to ominie bo Cesarka itp. heeeeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
HEJ DZIEWCZYNY!
ja wpadłam sie wam pochwalić, a moze upewnić 😁? hehe odszedł mi czop(nie wiem czy cały czy częsciowy) ale tak dziwnie!:P poszłam na siku normalnie. A ze wyjatkowo zimno mam dzis w toalecie nie siadłam na kibelek:P siusiałam "na małysza" nie do konca bo jakims cudem w sumie siadlam na dłoniach:P:P:P i gdy skonczyłam i wstawałam too zrobiło się pluuum 😁 hihi ale zonka załapałam hehe zniosłam jajko:P wiecie wypadło ze mnie takie surowe białko co było ewidentnie widać. To napewno to?? hmm bardziej myslalam ze mnie to ominie bo Cesarka itp. heeeeh


to napewno czop 😁 mi odszedl w poniedziałek... ale do tej pory cisza.. mowiłam mojemu lekarzowi, ze własnie wygladało jak białko i stwierdził, że to był czop więc u Ciebie pewnie też. Bo nie zawsze musi być czerowne itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie czytalam wlasnie co sie stalo Synusiowi Tyszanki 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ech niezla schize teraz mam przez to 😞 mogli CC zrobic a nie kazac rodzic 😠 😠 😠 😠 😠 😠 takie cos powinno sie skonczyc w sadzie!!!!!to jest jakis skandal 😞 😞 😞 Biedny Maly Aniolek 😞 ech ale mi smutno teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paullel a więc jednaak 😁 😁 heeh ale tam krwi na bank nie byłoo 🙂 więc jeszcze daleka drogaa. Ciesze sie bardzo bo przynajmniej wiem ze cos sie dzieje a wiec w czwartek nie wyciagną mojej Niunki ze mnie za wczesnieee 😁 Pamietaj ze rownie dobrze reszta moze byc wysiusiana 😁 hihi albo zostala resztowka na pozniej:P juz sie nie sexuj bo mężus wsadzi ci go głebiej:P ☺️ hihi

madziula ja jestem przypisana na 14styczen 🙂 mam Cesarke rano. Dzis z rana mnie pobolewal sporo brzusio ale nic po za tym .. teraz to ja sie czuje jakbym w ciazy nie była hehe 🙂

Justyna malutka nie schizuj:P rownie dobrze moglas nie zauwazyc albo wysiusiac 🙂


Wiecie cooo u nas tak zimno jak nigdy 😞 😞 a ma byc tez u nas -20 stopni rozumiecie!! te domy rury nie sa przystosowane w ogole do takiej temperatury! dzis jest ponoc -6 a my bez wody bo w rurach zamarzła! heeh szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyszanka wpoczuje tez jestem z Tychow i tu rodzilam ne narzekam - mialam cc wskazania do niej .. zastanawia mnie to czemu learz prwadzacy nie dal wam skierownia na cc
okruinstwo wobec takiej malej istotki 😞
Miloszku da Ciebie zapale swiezke w pokoju
aprawde mi pzykro lzy same cisna sie do oczu
Walczcie dla NIEGO i dla Siebie
trzymajcie sie ...[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny,
chyba troszkę mnie źle zrozumiałyście,
Ja byłam zapisana na 4 stycznia na CC w Ligocie, a poród zaczął się naturalnie 2 stycznia.
I karetka z Tychów i Tychy-Szpital wiedzieli że mam wskazania do CC i ze jestem zapisa na na nią.Ligota także wiedziała- przecież miałam całą dokumentację.
Jadąc karetką wojewódzką z Tychów do Ligoty Ligota wiedziała ze jedziemy i czekała na nas...myslałam że chociaż stół do CC jest przygotowany (nie oczekiwałam przecież by ktoś na mnie czekał w głównym wejściu)
Po co ta biurokracja? Wiedzieli że nie mogę rodzić naturalnie, że to mój trzeci poród, ze szybciej się potoczy akcja porodowa....a oni spokojnie się do tej CC przygotowywali, aż doszło u mnie do bóli partych, to nagle szybko mnie na wózek i na stół...
Co on przeszedł tam w brzuszku...już był w kanale rodnym...jego maleńka główka....dodam ze kilka minut przed znieczuleniem zewnątrzoponowym poczułam ostatnie ruchy mojego synka....a po kilku minutach...

Z dnia na dzień mam coraz większy żal do Ligoty dlaczego w ostatniej chwili...???
Z dnia na dzień coraz wiekszy ból...Skąd się te łzy u mnie biorą???

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TYSZ ANIU SERDECZNE WYRAZY WSPÓLCZUCIA.JAK CZYTAŁAM TEOJ POST PRZEZYWAŁAM NA NOWO SOJA STRATE DWUCH ANIOŁKÓW 😞 NIE PYTAJ SIE SKAD SIE BIORA ŁZY ROZPACZY...TO NATURALNE CO TERAZ PRZECHODZISZ JA JESTEM CAŁY CZAS NA SILNYCH LEKACH ZEBY NIE ZWARIOWAC...POTRZEBA NAM CZASU BY ZROZUMIEC DLACZEGO....ALE NIEPODDAWAJ SIE I WALCZ BO TU JAWNIE ZAWINIŁ SZPITAL.....MOJEGO SYNKA STRACIŁAM W 4MIESIACU CIAZY POCHOWAŁAM...TEJ DZIDZI NIEDANE MI BEDZIE ALE ZAWSZE BEDZIE W MOIM SERCU...KOCHANA JESTEM Z TOBA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TyszAniu tylko dlaczego tak późno zapisali Ciebie na cc? Dlaczego czekali z tym do końca przecież już mogli śmiało w 37 tygodniu ciąży zrobić cc i Twój Miłoszek byłby razem z Wami 😞

Jest mi bardzo przykro 😞 Brak mi słów pocieszenia 😞
W ogóle nas grudniówki bardzo poruszyła Twoja historia 😞

++++(*)(*)(*)++++ to dla Twojego Aniołka 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...