Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka - my dopiero wstajemy z łózia - tzn ja wstaję a Lenka po kolejnym cycu nadal śpi i się gniecie 😞 Kropelki średnio pomogły - dzis na noc spróbuke jeszcze raz - moze tym razem sie uda 😉

Koniecznie trzeba napisać do ktoś wyjątkowy!! - coś za długo nie daje znać!! Dusia napisz do niej bo ja nie mam numeru 😞

Co sie dzieje z wszystkimi rozpakowanymi mamuśkami??!! W sumie to tylko ja jestem aktywna na forum . Zaraz wyjdzie na to ze wyrodna ze mnie matka i zamiast poswiecac czas malenstwu to ja na necie urzeduje 😉 :P No coż - moze to kwestia doswiadczenia? (przeciez stara ze mnie matka) !

Czekajmy zatem cierpliwie na wiesci od ktosia a i moze ania cos napisze? A jak było z Ania - bo mi sie juz miesza?- ona w szpitalu z bolami wyladowała czy wody jej odeszły czy jeszcze cos innego...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał:
Hejka - my dopiero wstajemy z łózia - tzn ja wstaję a Lenka po kolejnym cycu nadal śpi i się gniecie 😞 Kropelki średnio pomogły - dzis na noc spróbuke jeszcze raz - moze tym razem sie uda 😉

polecam ci herbatke Plantex jest naprawde rewelacyjna 🙂
trzymam kciuki za mamusie te obecne i czekajace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KTOŚ_WYJĄTKOWY SERDECZNE GRATULACJE!!!
Wracaj do nas szybko bo u nas zastój teraz, a Ty tak dobrze wróżyłas :laugh:

Któraś z Was pytała co u Misiamamy. Niestety od ostatniej wiadomości (pisała chyba do Pinacolada) że ma bidulka 20 szwów i mała traci na wadze nie odzywała się. Pewnie powolutku dociera się z Nadusią i kuruje sie, obiecała że jak tylko będzie mogła siasć na dupsku to do nas zajrzy.

Pinacolada Ty faktycznie jesteś najbardziej aktywną mamusią 🙂 Wiesz może Twoje doświadczenie robi swoje 😉
Albo reszczie maluchy dają tak popalić że na nic nie mają czasu a wolnej chwili tylko spią 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam dziś rano nieco dziwną sytuację mianowicie siedzę sobie na łóżku i nagle jakbym popuściła siku tzn.zupełnie nieświadomie,poszłam do toalety a tam majtki mokre,ale tak jakbym tylko lekko poleciało.Kolor oczywiście żółty,ale dlatego,że biorę macmiror.Wyczytałam,że mogą to być upławy,ale równie dobrze wody mogą się zacząć sączyć na kilka dni przed porodem.W każdym razie jak się sytuacja powtórzy jeszcze raz zadzwonię do położnej i pewnie każe mi przyjechać ,żeby sprawdzić co to było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia - te majtasy co Ci ostatnio polecałam to REWELACJA!!! Pasy poporodowe niech się schowają!! Stosuje je od 2 dni i brzch obkurcza sie widocznie!! Jeszcze kilka dni i wcisne sie w najszersze (sprzed ciąży) dżinsy 🤪 A w pasie jest b.niewygodnie, sztywno i ubranie sie czepia do rzepów. A majtki podciagam pod sam biust i w ogóle sie nie zsuwaja podczas normalnych czynności. Zakładam pod nie normalne majtki z podpaską i dopiero na to naciagam majtasy bo mam tylko 1 pare i nie widze koniecznosci kupowania wiecej zwłaszcza ze one ponad 50zł kosztuja. No i później je tez mozna wykorzystac np pod sukienke wieczorową - one sa bezszwowe wiec nawet pod obcisła sie bedą nadawać.

Jeszcze raz POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...