Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

pinacolada napisał(a):
Jagoda - nie nic nie mówiła. w ogóle to ja rozszerzenie diety bede konsultowac z ta druga nasza lekarka - z ta co chodzimy prywatnie i znamy ja od urodzenia Julki. A wczoraj bylismy w przychodni bo na szczepieniu i jak to w przychodni szybko, sprawnie i dosyc zdawkowo 🤢 Powiedziała tylko tyle co juz (trzykrotnie 😉 😜 ) pisałam czyli (powtórze czwarty raz 😜) ze po 1 maja i stopniowo i bardzo ostroznie ze względu na spore zagrozenie alergią .
Ale moze wybiore sie lada dzien do tej drugiej i porozmawiam o szczegółach


Wiem wiem czytalam :P:P ale o zageszczaniu nic nie pisalas a u nas to bedzie z tym podobnie - bo nasze bable ulewaja no i moj alergik a Twoja zagrozona alergia dlatego pytam poza tym nie wiem jak u alergikow z kolejnoscia, iloscia i szczestotliwoscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - nie nic nie mówiła. w ogóle to ja rozszerzenie diety bede konsultowac z ta druga nasza lekarka - z ta co chodzimy prywatnie i znamy ja od urodzenia Julki. A wczoraj bylismy w przychodni bo na szczepieniu i jak to w przychodni szybko, sprawnie i dosyc zdawkowo 🤢 Powiedziała tylko tyle co juz (trzykrotnie 😉 😜 ) pisałam czyli (powtórze czwarty raz 😜) ze po 1 maja i stopniowo i bardzo ostroznie ze względu na spore zagrozenie alergią .
Ale moze wybiore sie lada dzien do tej drugiej i porozmawiam o szczegółach


Wiem wiem czytalam :P:P ale o zageszczaniu nic nie pisalas a u nas to bedzie z tym podobnie - bo nasze bable ulewaja no i moj alergik a Twoja zagrozona alergia dlatego pytam poza tym nie wiem jak u alergikow z kolejnoscia, iloscia i szczestotliwoscia.



No ja tez nie wiem ale spróbuje sie dowiedziec. poki co młoda dalej ulewa, zwiekszyłam jej dawke i czekam na efekty. Przebierałam ja dzis chyba ze 4 razy a siebie juz nie przebieram tylko chodze taka ufajdana 😉 Nie mam juz sił ani ubran w szafie 😠 jak pomyslę ze mogłaby mnie jabłkiem obzygac to mi sie odechciewa rozszerzania diety 😜 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jedyne co w tym żelazku mi sie podoba to czujnik ruchu - jak lezy nieruchomo na płasko to sie wyłącza po 30sek a jak na stojąco to po 8 min. Już nigdy nie bede wychodzic w trakcie mszy i pedzic do domu zeby sprawdzic czy wyłaczyłam 😜


widzisz jak Ci dogodził 😁 zadbał dodatkowo o Twoje pełne uczestnictwo we mszy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, dziewuchy!
Ale dajecie czadu! 😁

jagoda - no widzisz! co lekarz, to inaczej.
Musimy same próbować i tyle.

Ja jak tylko dorwę gdzieś te gumowe łyżeczki, to czuję że słoiczki pójdą ostro w ruch 😁.

A nutritonu to nie mam zamiaru odstawiać, będę dawać cały czas, a kaszkę na noc (co by dłużej Lenka pospała 😉).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamusie ja niemoge aż mnie brzuch boli od śmiechu 🙂 Ja chyba też zaczne juz cos podawac bo mnie korci, dziś widziałam gumowe łyżeczki 😉 Jutro je kupie i do dzieła bo jakbym czekała do wyjazdu do polski to mogło by to długo nie nastąpić przez ten głupi wulkan. Mam nadzieje ze chociaż wylece;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agab napisał(a):
Oj, dziewuchy!
Ale dajecie czadu! 😁

jagoda - no widzisz! co lekarz, to inaczej.
Musimy same próbować i tyle.

Ja jak tylko dorwę gdzieś te gumowe łyżeczki, to czuję że słoiczki pójdą ostro w ruch 😁.

A nutritonu to nie mam zamiaru odstawiać, będę dawać cały czas, a kaszkę na noc (co by dłużej Lenka pospała 😉).


to Ty tez zageszczasz??? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
mamusie ja niemoge aż mnie brzuch boli od śmiechu 🙂 Ja chyba też zaczne juz cos podawac bo mnie korci, dziś widziałam gumowe łyżeczki 😉 Jutro je kupie i do dzieła bo jakbym czekała do wyjazdu do polski to mogło by to długo nie nastąpić przez ten głupi wulkan. Mam nadzieje ze chociaż wylece;(


oj Justynka, blado cię widzę - dziś mówili, że taki wulkan może dymić nawet ROK! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
agab napisał(a):
Oj, dziewuchy!
Ale dajecie czadu! 😁

jagoda - no widzisz! co lekarz, to inaczej.
Musimy same próbować i tyle.

Ja jak tylko dorwę gdzieś te gumowe łyżeczki, to czuję że słoiczki pójdą ostro w ruch 😁.

A nutritonu to nie mam zamiaru odstawiać, będę dawać cały czas, a kaszkę na noc (co by dłużej Lenka pospała 😉).


to Ty tez zageszczasz??? 🙃


też zagęszczam 😎.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha! i nie wiem czy juz skladalyscie pity - szczegolnie Basia i AGAB - jest ulga na dziecko - niecale 93 pln na miesiac i my dostaniemy tylko 93 pln a wszystkie pozostale styczniowki 93x12 mies!!!!!ale niesprawiedliwe!!! :P:P:P

tez spadam na balkon i lulu :P:P paaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
acha! i nie wiem czy juz skladalyscie pity - szczegolnie Basia i AGAB - jest ulga na dziecko - niecale 93 pln na miesiac i my dostaniemy tylko 93 pln a wszystkie pozostale styczniowki 93x12 mies!!!!!ale niesprawiedliwe!!! :P:P:P

tez spadam na balkon i lulu :P:P paaaaaaa


no coś ty?!
Nie dostaną, dopiero w przyszłym roku, to nam się fuksnęło te 93zł, bo to za grudzień 2009 🙂, a ze stycznia nie dostaną nic 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...