Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aallicee napisał(a):
z nieceratowych krzesełek to znalazłam jakis czas temu takie:

http://www.allegro.pl/item987918584_puzle_gratis_krzeselko_dla_dziecka_4_kolor_w_wa.html
i cena tez niezła, tylko kolorów do wybory mało, ale przynajmniej sie latem bobas do ceraty nie przyklei 😁


mi tez sie one podobaly ale poczytalam i okazalo sie ze po pierwsze bez certyfikatow po drugie bardzo kiepskie, lamliwe itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mycloud napisał(a):
dziewczyny sa już mamy styczniowe 2011 🤪


a polowalam na ten watek i sprawdzalam forum codziennie - uprzedzilas mnie :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w koncu postanowilismy ze przenosimy kapiel pod rpysznic i ja wleze z Mlodym i go wykapiemy i bedzie mogl chlapac do woli [tymbardziej ze ostatnio dolaczyl do chlapania rowniez raczki 🙂 ] - sluchajcie jaki byl wrzask i łzy i posmarkal sie po pachy... 🤢no to wyskoczylam z brodzika i przenieslismy jednak do pokoju kapiel i ...caly szczesliwy i chlapal jesszcze bardziej 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my obiadu nie zjedlismy bo dzisiaj z powodu braku pradu i zamrazalnika na szybko pyzy z miesem - nigdy mi sie to nie zdarzylo ale 3 paczki do wywalenia - co wrzucilam - robila sie biala maź i wszystko sie w sekunde rozpadalo...no i uratowala nas pasta jajeczna zrobiona na szybko 🤢 zamiast obiadu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja tak chlapie w kąpieli,że ja jestem lub mąż cała mokra a młoda ma ubaw po pachy,ale od początku kąpiemy ją w łazience,na szczęscie jest na tyle duża,że wejdzie stelaż,wanienka i my w trojkę. 🙂
okres dostałam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
moja tak chlapie w kąpieli,że ja jestem lub mąż cała mokra a młoda ma ubaw po pachy,ale od początku kąpiemy ją w łazience,na szczęscie jest na tyle duża,że wejdzie stelaż,wanienka i my w trojkę. 🙂
okres dostałam 🤪


u nas w lazience miesci sie tylko jedna osoba 😁 😁 no chyba ze druga wejdzie pod prysznic 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Jagódka i już się zdecydowałaś które kupujesz?


zaraz jak tylko Mlodego nakarmimy i zasnie to siadamy do neta i zamawiamy ale mamy 2 opcje:
http://www.allegro.pl/item1016391080_totalna_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia.html#gallery
albo
http://www.allegro.pl/item1023489022_baby_design_pepe_2010_krzeselko_do_karmieniawys0.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 🙂
Długo mnie nie było ☺️ 😮wstyd wstyd ale wybaczcie mi...
Mam tyle nauki że szok 😲 😲 😲Sesja zbliża się wielkimi krokami a ja muszę opracować tyle pytań że masakra 🤢 🤢 i napisac cześć pracy bo na 28 maja muszę mieć napisaną na zaliczenie seminarium 😞
Mało tego tadka dziadek w szpitalu leżał no i teściowa coś choruje 🥴

Kacperek mój tylko do siedzenia się podnosi a my już nie możemy wytrzymać tego...oczywiście płacz histeria i w ogóle krzyk w niebogłosy jakby go ze skóry obdzierali 🙂 no cóż ze swojego ulubionego smoka pourywał zabawki bo tak się podnosi a tygryskowi urwał wąsy 😁
Przy kąpieli też daje czadu łazienka cała mokra 🙃 😁jakby tsunami przeszło 😁 😁
Weekend długi minął nas prawie wogóle nie było w domu...mimo tej aury która nie dopisała w tym roku:/
Aha no i od 3 dni jemy deserek z bananów bo jabłuszko musiałam odstawić bo go znowu wysypało za to banan wspaniały 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
acha mam pytanie do mam-cesarzowych jak wasze blizny?bolą was brzuchy jeszcze???
Ja mam jeszcze czerwoną kreskę i strasznie boli mnie brzuch...a zwłaszcza cięcie no i tam w środku to jest masakra jakaś chyba musze do lekarza iść znowu? Nie wiem 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
acha mam pytanie do mam-cesarzowych jak wasze blizny?bolą was brzuchy jeszcze???
Ja mam jeszcze czerwoną kreskę i strasznie boli mnie brzuch...a zwłaszcza cięcie no i tam w środku to jest masakra jakaś chyba musze do lekarza iść znowu? Nie wiem 🤨 🤨


Ania mnie blizna caly czas napiernicza i czasem mam aż fiotetowa, a jak długo Nesie ponosze to zdycham z bólu brzucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
Cześć mamusie 🙂 🙂
Długo mnie nie było ☺️ 😮wstyd wstyd ale wybaczcie mi...
Mam tyle nauki że szok 😲 😲 😲Sesja zbliża się wielkimi krokami a ja muszę opracować tyle pytań że masakra 🤢 🤢 i napisac cześć pracy bo na 28 maja muszę mieć napisaną na zaliczenie seminarium 😞
Mało tego tadka dziadek w szpitalu leżał no i teściowa coś choruje 🥴

Kacperek mój tylko do siedzenia się podnosi a my już nie możemy wytrzymać tego...oczywiście płacz histeria i w ogóle krzyk w niebogłosy jakby go ze skóry obdzierali 🙂 no cóż ze swojego ulubionego smoka pourywał zabawki bo tak się podnosi a tygryskowi urwał wąsy 😁
Przy kąpieli też daje czadu łazienka cała mokra 🙃 😁jakby tsunami przeszło 😁 😁
Weekend długi minął nas prawie wogóle nie było w domu...mimo tej aury która nie dopisała w tym roku:/
Aha no i od 3 dni jemy deserek z bananów bo jabłuszko musiałam odstawić bo go znowu wysypało za to banan wspaniały 🙂 🙂


Czesc Anula!!! trzymam kciuki za szybkie nabywanie wiedzy 😉
Ja sie musze pochwalic ze od ok 1,5 tyg Ksawciu ma tak gladka i cudowna skore ze nie moge sie nadziwic i za kazdym razem jak go przewijam to wycaluje ten piekny gladki brzusio!! 🙂
U nas na szczescie tfu tfu na nic nie ma alergii - bylo jabluszko, merchewka ,ziemniak, kleik ryzowy 🙂 nastepna dynia, szpinak, banan, winogrona 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania23 napisał(a):
acha mam pytanie do mam-cesarzowych jak wasze blizny?bolą was brzuchy jeszcze???
Ja mam jeszcze czerwoną kreskę i strasznie boli mnie brzuch...a zwłaszcza cięcie no i tam w środku to jest masakra jakaś chyba musze do lekarza iść znowu? Nie wiem 🤨 🤨


ja tez mam czerwona kreche 🤢 i taka nieprzyjemna w dotyku bo jakby kto sznurówke zostawil 🤢 rzadko mnie pobolewa tylko od czasu d oczasu z jednej strony. Ja sie wybieralam do lekarza juz 2 tyg temu na cyto i ogolnie czy ok po ciazy [2 raz] ale nie dotarlam no i moze jakos w najblizszym czasie w koncu sie wybiore. Jak znajdziesz czasu Aniu to lepiej idz i upewnij sie ze wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Syla - załozyłam hasło bo Julka pokazała stronkę koleżance, ta następnej i tym sposobem pół Bochni oglądało moje prywatne zdjęcia 😠


dlatego ja tez nie daje linkow do galerii na picasie hehehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odbylismy z M rozmowę na temat co będzie jak Kasi nie będzie i doszliśmy do wniosku że nie będzie wcale źle. Umówiliśmy się , że wieczorami podczas "na wspolnej" kiedy zazwyczaj niunia juz spi będziemy prasowac na zmianę - deskę przyniesiemy do salonu i jednym okiem na tv drugim na deskę. Gotowanie - hmmm, ostatnio to w sumie Kasia niewiele robiła bo zupy ja gotowałam w Termomixie a ona tylko jakies miesko i ziemniaczki co drugi dzien. pewnie że napewno odczujemy, zwłaszcza ja w ciągu dnia ale trudno się mówi. A jeśli chodzi o sprzątanie to do koleżanki, która mieszka 200m od nas przyjezdza w kazdy piatek dziewczyna i pogadam z nia żeby przy okazji zaglądała do nas bo u nas to wystarcza 2 godz intensywnego sprzatania żeby było git - mam nadzieję że sie zgodzi a jak nie to bede szukac kogos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
ania23 napisał(a):
Cześć mamusie 🙂 🙂
Długo mnie nie było ☺️ 😮wstyd wstyd ale wybaczcie mi...
Mam tyle nauki że szok 😲 😲 😲Sesja zbliża się wielkimi krokami a ja muszę opracować tyle pytań że masakra 🤢 🤢 i napisac cześć pracy bo na 28 maja muszę mieć napisaną na zaliczenie seminarium 😞
Mało tego tadka dziadek w szpitalu leżał no i teściowa coś choruje 🥴

Kacperek mój tylko do siedzenia się podnosi a my już nie możemy wytrzymać tego...oczywiście płacz histeria i w ogóle krzyk w niebogłosy jakby go ze skóry obdzierali 🙂 no cóż ze swojego ulubionego smoka pourywał zabawki bo tak się podnosi a tygryskowi urwał wąsy 😁
Przy kąpieli też daje czadu łazienka cała mokra 🙃 😁jakby tsunami przeszło 😁 😁
Weekend długi minął nas prawie wogóle nie było w domu...mimo tej aury która nie dopisała w tym roku:/
Aha no i od 3 dni jemy deserek z bananów bo jabłuszko musiałam odstawić bo go znowu wysypało za to banan wspaniały 🙂 🙂


Czesc Anula!!! trzymam kciuki za szybkie nabywanie wiedzy 😉
Ja sie musze pochwalic ze od ok 1,5 tyg Ksawciu ma tak gladka i cudowna skore ze nie moge sie nadziwic i za kazdym razem jak go przewijam to wycaluje ten piekny gladki brzusio!! 🙂
U nas na szczescie tfu tfu na nic nie ma alergii - bylo jabluszko, merchewka ,ziemniak, kleik ryzowy 🙂 nastepna dynia, szpinak, banan, winogrona 🙂


Dzięki 🙂

No to super że Ksawciu toleruje jedzonko 🙂 🙂 🙂
Ja tylko zobaczyłam parę ghrostek i od razu odstawiłam jabłuszko...no ale pomału pomału i się przyzwyczai 🙂 Ale też ma gładziutko wszędzie właśnie odstukać w niemalowane oby tak dalej 😉 🤪 nam pomogło to emolium płyn i balsam 🙂 i oczywiście herbatek nie pije,ale ja z nabiałem jeszcze uważam...a mam taką ochotę na jogurt z płatkami albo z mlekiem ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a do lekarza to pójdę ostatnio myślałam że okraes dostałam polało się jeden dzień a reszta to takie plamienia...i śmiałąm się że z drugim jestem w ciąży 🤪 🤪bo przy Kacperku roku temu miałam podobnie 😮 🙃 🤪 🤪 ale nie jest to możliwe...chociaż? 🤪 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moj tygrysek najdroższy 🙂

[URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc03391brz.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8255/dsc03391brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
a to moj tygrysek najdroższy 🙂

[URL=http://img192.imageshack.us/i/dsc03391brz.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8255/dsc03391brz.jpg[/IMG][/URL]



Śliczny jesteś Ksawery 🙂 🙂 Buźki od ciotki 😘 😘 😘 no i żółwik od Kacperka 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to drugie spotkanie z Karolem 😉 - pamietacie pierwsze..? Ksawciu spal i nawet sie nie zorientowal ze trwa sesja 😉
Dzis bylo zupelnie inaczej - totalna euforia na widok Karola 🙂

[URL=http://img203.imageshack.us/i/kolaz0505brz.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1674/kolaz0505brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...