Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy napisał(a):
[URL=http://img294.imageshack.us/i/zdjcie177.jpg/][IMG]http://img294.imageshack.us/img294/6863/zdjcie177.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
sliczna ta Twoja nudystka 🤪 hehe ale to nie strasz nudystycznym zachowaniem bo moja lubi bez pampersa a co potem bedzie, bez majtek? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczyny - jutro mam dostac okres i tak mi sie chce słodkiego a nic w domu nie ma 😠 Jajka sa więc sobie chyba zapodam kogel-mogel , a co....! W ramach mojej niekonczącej sie i nie przynoszacej efektów diety 🤢


Pinacolada kobieto ty i dieta???z kości na ości 😜 😜 no coś ty z czego ty chcesz się odchudzać oj chciałbym mieć taką figurkę jak ty... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dziewczyny - jutro mam dostac okres i tak mi sie chce słodkiego a nic w domu nie ma 😠 Jajka sa więc sobie chyba zapodam kogel-mogel , a co....! W ramach mojej niekonczącej sie i nie przynoszacej efektów diety 🤢


Pinacolada kobieto ty i dieta???z kości na ości 😜 😜 no coś ty z czego ty chcesz się odchudzać oj chciałbym mieć taką figurkę jak ty... 🤪



Oj Ania, ja wcale taka szczupła nie jestem 😞 ja sie po prostu dobrze kamufluję 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Pinacolada ale z Lenki to śmieszek i widzę ze ładnie do zdjec pozuje 🙂 Piotruś niestety niezbyt lubi być fotografowany, wczoraj na sesji płakał, dopiero się uspokoił jak go rozebralismy do golaska 😉



oj tak ,śmieszek z niej niesamowity, wiecznie się chichra 🙂 Nie wiem czy uwieżycie czy nie ale mysmy jeszcze nie widzieli jej łez 🥴 A z oczkami i kanalikami wszystko ok bo miała badane 🤢 A Piotruś wie co dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelka to chyba prędzej zacznie mówić niż siadać ,dziś w nocy nagle slyszę a ona krzyczy "ej" a zaraz "ja!!!!!"myślałam,że padnę 😁 i dalej spała 😮
A teraz leży w łóżeczku od dobrej godziny i pluje na wszystko 😆

Jeden słoik jabłka zjedzony,zaczęty następny,ale kaszkę to sobie odpuścimy na jakiś czas bo mimo,że dodaję 1łyżeczkę to młoda ma straszny problem,żeby zrobić kupę,stęka,kwęka musiałam jej pomagać czopkiem(wkładam i wylatuje z kupą) ale kupa była zbita i twarda mimo dużej ilości picia w ciągu dnia.Więc odpuszczamy kaszę na jakąś chwilkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Nelka to chyba prędzej zacznie mówić niż siadać ,dziś w nocy nagle slyszę a ona krzyczy "ej" a zaraz "ja!!!!!"myślałam,że padnę 😁 i dalej spała 😮
A teraz leży w łóżeczku od dobrej godziny i pluje na wszystko 😆

Jeden słoik jabłka zjedzony,zaczęty następny,ale kaszkę to sobie odpuścimy na jakiś czas bo mimo,że dodaję 1łyżeczkę to młoda ma straszny problem,żeby zrobić kupę,stęka,kwęka musiałam jej pomagać czopkiem(wkładam i wylatuje z kupą) ale kupa była zbita i twarda mimo dużej ilości picia w ciągu dnia.Więc odpuszczamy kaszę na jakąś chwilkę.





młoda od dłuższego czasu woła "ej" i tłumaczę jej ze nie wolnl tak do matki 😉 Wieczorem wrzucę filmik z jej rozmowami 😜

A co do kaszki - moja ma wzdecia i tez zrezygnowałam na jakis czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki

MISIAMAMY - Nadunia jest piekna!!! a na te oczy to bedzie mogla wszystko zalatwiac 😉
PINACOLADA - Lenia cudowna!!!

co do kaszek..hmm..odpukac u nas 3 kupy dziennie i wszystko narazie super.
Dzis dla odmiany zrobilam mu na deser troszke kaszki na gesto i dodalam jabluszko - oj jak wsuwal! 🙂
Zjadl obiadek [po ktorym jest pomaranczowa kupa 🙂], pije soczki, je deserki i jestem szczesliwa jak na niego patrze - tak pieknie je! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
My po kąpieli Kacperek dzis pierwszy raz zjadł mleczko z dodatkiem kaszki zobaczymy jutro jak tam z kupka będzie...a teraz słodko śpi 😉a ja mam czas na rozwiązywanie zadań
miłego wieczorku;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda80 napisał(a):
hej Laseczki

MISIAMAMY - Nadunia jest piekna!!! a na te oczy to bedzie mogla wszystko zalatwiac 😉
PINACOLADA - Lenia cudowna!!!

co do kaszek..hmm..odpukac u nas 3 kupy dziennie i wszystko narazie super.
Dzis dla odmiany zrobilam mu na deser troszke kaszki na gesto i dodalam jabluszko - oj jak wsuwal! 🙂

super Jagoda! a jaki obiadek zjadł? 3 kupy wow pozazdroscić 😉
Zjadl obiadek [po ktorym jest pomaranczowa kupa 🙂], pije soczki, je deserki i jestem szczesliwa jak na niego patrze - tak pieknie je! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam specjalne krople do uszu na czyszczenie miodu-cerumex wkrapiasz 2x dziennie i brud wylatuje 🤪
jutro zakupię.
my już po kąpieli,nelka nakarmiona ,ale już nie kaszą i śpi.Posmarowałam jej jeszcze raz główkę bepanthenem bo ma jeszcze 2 miejsca gdzie jest ciemieniucha,ale juz drobne.
Tak mnie nawala brzuch od tego okresu,że szok,do tego mam sraczkę.Jak ją kąpałam to myślałam,że się posram na stojąco 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja

byliśmy na działce zobaczyc zalane fundamenty. Pochodziłyśmy sobie z Julą po nich - tłumaczyłam jej gdzie w tym labiryncie bedzie kuchnia, salon, kotłownia, łazienka itd,itp... 😉
Młoda zasneła nam w aucie i teraz Bog raczy wiedziec o której księżniczka zechce zasnąc na noc 😉 😜

Młodej przestawiła się częstotliwość głosu - jak zacznie nawijać to ciężko wytrzymać 🤢 - tak piskliwie to robi 😉

Jutro Julka ma jakies przedstawienie w szkole i chyba musze sie z młoda zebrac i pojechac bo taty nie bedzie, babcia nie moze i dziecku przykro 😞 Żeby tylko nie lało

Ach i koleżanka załatwia mi dziewczynę do sprzątania - u nie laska cały dom (300m) sprzata w 5 godzin wiec u mnie (poki co marne 83m) wyrobi sie spoko w 2. Nawet gdyby brała 15zł/godz to i tak sporo mi w kieszeni zostanie. Jutro sie moze wszystko okaze bo i Kaska powinna mi dac odp i kolezanak zapyta ta dziewczyne . A jesli chodzi o prasowanie to dzis położyłam młoda na kocu na podłodze ze sterta zabawek a ja prasowałam ponad pół godz i wyprasowałam całą suszarke leny ciuszków i 4 Pawła koszule. W koszu nic nie zalega 🤪 Nawet obiadek ugotowałam - dochodze do wniosku ze chciec to móc 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze Jagoda przypomniało mi się nawiązując do tematu "przyjaciół".JA też mam a raczej miałam przyjaciela geja-super gość kiedyś się bardzo przyjaźniliśmy,ale teraz ma swój świat i swoje zabawki.Miałam jednak w życiu bardzo dobrego przyjaciela chłopaka swoją drogą...przyjaźniliśmy się blisko 5,6lat...wyobraźcie sobie ,że przez ten czas nie dał po sobie poznać,że czuje coś więcej a czuł...wyszło po paru latach.Ale chłopak był w stanie zrobić dla mnie wszystko,kiedyś przyjechał w nocy w zimę -20 st.bo miałam doła.Kocham go jak przyjaciela do tej pory.Był też przyjacielem mojego męża.Ale nie był zachwycony naszym ślubem ....zaraz potem wyjechał do Cork tak na marginesie.Nie mamy kontaktu od 2lat 🤢 nie należymy do tej samej religii i tu jest problem spory,on ma inne priorytety..szkoda bo czasem naprawdę mam ochotę z nim pogadać a gadałam o wszystkim...ale cóż ludzie się zmieniają i po takim czasie i tylu zmianach już byśmy się pewnie nie dogadali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...