Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aallicee napisał(a):
pinacolada napisał(a):
a tak co wieczór ostrzy ząbki na tatusiowym paluszku 🤪
[URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc0022mf.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9955/dsc0022mf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]



a może ona po prostu głodna!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


a tak ! zapomniałam ze dziecka nie karmie ! ale tego dnia słabo wiosłowała to kolacji w zwiazku z tym nie było 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
a tak co wieczór ostrzy ząbki na tatusiowym paluszku 🤪
[URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc0022mf.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9955/dsc0022mf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


może i ostrzy ząbki a ten strach w oczach to przepraszam od czego?chyba przed kolejną tresurą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada a to może przez zębulki Lenki? znajoma też narzekała na smoczki jak jej córka zaczęła ząbkować



myślę że raczej nie bo to się rozdziera w miejscu dziurek a nie tam gdzie dotykaja zęby 🤢
wiesz mogę ewetualnie polecic Ci butelki z NUBY one maja mocniejsze gumy na smoczkach wiem bo siorka miała. W ogole to nawet kosmicznie wygladaja 😉 Ciotka z USA przysłała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
aallicce - niunia sliczna i jaka samodzielna. widzę że masz butelkę TT - powiedz mi kochana czy uzywasz tych nowych smoczków wieloprzepływowych? Bo ja mam z nimi mały problem a mianowicie rozwalają mi się one w błyskawicznym tempie. Chodzi o to ze powiekszaja mi sie te krzyzyki tzn rozdzieraja sie dalej niz firmowo zostały naciete i mała nie chce jesc bo jej za duzo leci. I nie wiem czy popełniam jakis błąd przy myciu (staram sie nie pchac za mocno tego bolca do czyszczenia cumla) czy one po prostu takie liche są? W kazdym badz razie 4 juz wylądowały w koszu - dzis dokupiłam kolejne 2 - zobaczymy jak długo pociągną ? 🤢

Syla, Justynka - Wy to prawie tak jak my z Jagodą - tez w sumie niedaleko a jeszcze nie udało sie spotkac choc mam nadzieje ze niedługo to nadrobimy...prawda Jagoda? 😉

pytał ktoś o dzien mamy - a wiec jak sie Julka urodziła to maz zawsze pamietał i kupował kwiaty, które wreczała mi Julka. Potem jak poszła do przedszkola to zawsze jakas laurkę przytachała no i wystep w przedszkolu zawsze był. Odkąd jest w szkole - sama pamieta i za własne kieszonkowe cos mi kupuje choc zawsze jej mowie ze laurka własnorecznie wykonana sprawia mi najwiecej radosci. W srode meza nie bedzie, a Julka ma eliminacje do "młodych Talentów" i ide z nia i z tego co sie zorientowałam to zanim zacznie śpiewac zamierza przez mikrofon zadedykowac mi te piosenkę ! Będę wyć na mur beton zwłaszcza ze to moja ulubiona piosenka ; Edyty Geppert "Och życie..." A czy pomysli w tym całym stresie o tym zeby w imieniu malutkiej siostry cos dodac - mysle ze nie ale nie ma to juz wiekszego znaczenia.
Jesli chodzi o moja mame to zawsze kupowałam jakies prezenty - najczesciej obdarowywałam ja kremami z Clareny ale jak widze ze sie smaruje Ziają albo Nivea to mi sie odechciewa. A poza tym to juz nie bardzo mam kiedy wymyslic cos dla niej wiec w tym roku beda tylko kwiaty. Liczy sie pamiec i odwiedziny zwłaszcza ze z niunia pojade wiec prezent podwójny 😜



Dziecko wychowane wzorowo,mam nadzieję,że w przyszłości moja córka też po części będzie taka jak Julka-marzę o tym.
Kocham Cię życieuwielbiam tak samo jak Niech żyje bal 🙂Dla mojej mamy największym prezentem będą odwiedzinki Małgosi-tak jak wczoraj 🙂


to tak jak ja!!!! 🤪 🤪 🤪 Oklask dla Ciebie za dobry gust 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniołku - oklask juz jutro poleci bo dzis do Ciebie kolejka 😞 upomnij sie prosze bo ze mnie sklerotyczka straszna 😉

Syla - nie chce jej zmieniac butelek bo troche w te juz zainwestowałam (6 duzych i 2 małe) , podobaja mi sie i młoda od poczatku jest na nich wiec nie wiem czy do innego kształtu i twardości gumy by sie przyzwyczaiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pinaclada a mnie sie wydaje że nasze to maja bardzo podobne tee pucki hehe

Dobrej nocki mamuski!;] ja czekam na rapy mężus robi mniaam! 🙂

A co do wlosow mojej rosna tylko na czubku glowy hehe a wszedzie sie jej wycieraja i sie robi łysaaaa 😁 😁

pinacolada- a jak lusterko samochdowe sprawdza sie? ktore kupilas. Ja dzis kupilam ale nie fajne. W sumie nie mam jak za mocowac .. nie mam zagłówków w tyle 😞

Alicee- suknie pokaz:P jak nie umiesz zrobic na sobie zrob na wieszaku!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna nie widzisz tych krostek na policzkach 😁? hehe ja Ci powiem że Ona ma cąły czas wysypke.. jakby wiecznie na cos byla uczulona. A jak odstawiam jedzenie bo nie wiem od czego to nie chce jesc bo jej pewnie wtedy jedzenie nie smakuje.. ehh i jem caly czas wszystko.. czasem musze nawet dzialac maścią.. ehh a moze taki urok mojej córci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
aallicee napisał(a):



a tu moja córcia chowa się przed niesmaczną zupka jarzynową z Bobovity 😁 niechęć do zupek ma po tacie 😉
slicznosci 🙂 a jak krzeselko sie sprawuje? łap oklaskaa!


krzesełko rewelacja.... nie mam się do czego przyczepić 😉 no chyba tylko do tego że samo nie karmi dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie 🙂 🙂 mój KAcper jak zasnął wczoraj o 17.30 🤪tak spał do 1 w nocy,zjadł i spał dalej do 6.00 🤪cos mu się poprzestawiało albo z wrażenia i zmęczenia padł ...
Dzisiaj muszę się streszczać 🙂 szybko ogarnąć mieszkanko,pranie,obiad i do nauki bo w piątek egzamin 😞 powiem wam że strasznie trudno i ciężko jest robiąc wszystko i jeszcze uczyć się 🙂no ale czego się nie robi dla dzieci...
Pozdrawiamy i miłego dnia życzymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello,

mnie od rana szlak trafia-moja modelka wstała o 6 i zaczeła mi włosy wyrywac- ale luz bo tak wyglada codzienna pobudka, i uwielbiam ja za to ze zaraz po obudzeniu sie sięga po mame...
o 6.30 sasiad właczył muzyke 🤪tak ze jak zaczeła po mleku zasypiac to ja obudził 😠 no myslałam ze zaje... gościa- napierdzielała muzyka do 7 i nie wytrzymałam i z dzieckim na rekach poszłam powiedziec co mysle 😠 - minimum raz w tygodniu gościa ponosci fantazja i napierdziela jakiś metal na pół bloku 😠
moge chodzić niewyspana z powodu młodej ale nie z powodu jakiegos kretyna co nie umie sie zachowac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Laseczki

Basia
- my dzis mamy - z jednej strony bloku koszenie trawy od 7mej [dlaczego trawe zawsze kosza o 6.00 czy 7.00 jakby nie mogli zaczac o 12stej..?]
a z drugiej strony bloku ukladaja kostke i jezdza tym "ubijaczem" recznym co dzwiekiem przypomina mlot pneumatyczny 🤢
A pietro wyzej mamy sasiadki - discomuły - i co piatek i co sobota najpierw jest rozgrzewka przed impreza czyli lomot od ok 20-22.00 a potem bieg po schodach - jak stado słoni, smichy chichy itd - ale w takim wieku nikt tych ludzi nie nauczy juz kultury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello

nasza ksiezniczka dzis od 1 w nocy była u nas w łożku bo wczoraj piła bobofruta po kilkudniowej przerwie i znow miała mega wzdecia 😞 A potem bąk jeden obudził sie o 5 i nawijała do 6 z minutami - na szczescie nie oczekiwała dialogu wiec drzemalismy obok niej 😉
potem na szczescie zasnęła i spałysmy do 8:15 😜

Tatus własnie sie zbiera i zostawia nas - wróci dopiero w czwartek w nocy 😞 - nie wiem jak ja dam rade - w srode wystep Julki w czwartek szczepienie niuni a codziennie majówka - Julka musi chodzic zeby miec 6 z religii 😞i cza ja wozic bo kosciół mamy daleko 😠 Chyba jak m wróci to bedzie mnie musiał reanimowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...