Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Jagoda z tym lidlem to nawet mi nie mów porażka ten sklep i to jaka!!!!Fajne były bodziaki i te zabawki no ale tylko w gazetce:/ 😠


właśnie też wróciłam z Lidla i Biedronki - porażka 😮, w Biedronce miało tyle tego być, a było gówno! Chciałam zrobić zapas obiadków, ale nie było dla Lali żadnego 🤪, tylko od 6m. Kupiłam tylko dla niuni 4-pak soczku i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
i jeszcze takie krzesełko znalazłam
http://www.allegro.pl/item1026672966_wyprzedaz_krzeselko_do_karmienia_primo_bertoni.html#gallery


co o nim myślicie?


też fajne, ale te co kupiła agab ma regulowany podnóżek zarówno pod kątem ustawienia jak i wysokości, jak dla mnie to odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania23 napisał(a):
Jagoda z tym lidlem to nawet mi nie mów porażka ten sklep i to jaka!!!!Fajne były bodziaki i te zabawki no ale tylko w gazetce:/ 😠
Niby LIDL to LIDL ale tutaj u mnie w IRL to masakra! LIDL to jak auchan heh np Ludzie kupują komplety ogrdowe telewizory nawigacje nawet komputery czy szafki! i to jakościowo tak jak w skleepie naprawde 🙂 hehe to samo jest z tesco! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justynka a nie myslalam o tym zeby zadzwonic do pięlegniarza niech przyjdzie zobaczyc i ewentualnie zabukuje wam wizyte u specjalisty? po co masz płacic..

Jagoda- jak krzeselko sie sprawuje?? bo szczerze powiedziawszy dzis ogladałam takie jak Ty masz bez tego magic i w sumie 130e wiec o 50e tansze. A chyba nie ma tylko opcji kolyski? a nie wiem czy jest tak naprawde potrzebna.

Szukałam dzis takiego czegos jak Jagoda kupiła dla Ksawcia ale nie było.. 🤔 kupilam małej kilka zabawek z tej firmy Lamaze naprawde fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Justynka a nie myslalam o tym zeby zadzwonic do pięlegniarza niech przyjdzie zobaczyc i ewentualnie zabukuje wam wizyte u specjalisty? po co masz płacic..

Jagoda- jak krzeselko sie sprawuje?? bo szczerze powiedziawszy dzis ogladałam takie jak Ty masz bez tego magic i w sumie 130e wiec o 50e tansze. A chyba nie ma tylko opcji kolyski? a nie wiem czy jest tak naprawde potrzebna.

Szukałam dzis takiego czegos jak Jagoda kupiła dla Ksawcia ale nie było.. 🤔 kupilam małej kilka zabawek z tej firmy Lamaze naprawde fajne 🙂


a co on ma zobaczyć i do jakiego specjalisty wysłać?? Neurologicznie on rozwija się prawidłowo więc zaden specjalista nie pomoze;/W czawartek i tak ide na szczepienie więc się zapytam. Może ona mi coś pomoze. Choć mam nadzieje ze do czwartku mu przejdzie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
Justynka a nie myslalam o tym zeby zadzwonic do pięlegniarza niech przyjdzie zobaczyc i ewentualnie zabukuje wam wizyte u specjalisty? po co masz płacic..

Jagoda- jak krzeselko sie sprawuje?? bo szczerze powiedziawszy dzis ogladałam takie jak Ty masz bez tego magic i w sumie 130e wiec o 50e tansze. A chyba nie ma tylko opcji kolyski? a nie wiem czy jest tak naprawde potrzebna.

Szukałam dzis takiego czegos jak Jagoda kupiła dla Ksawcia ale nie było.. 🤔 kupilam małej kilka zabawek z tej firmy Lamaze naprawde fajne 🙂


a co on ma zobaczyć i do jakiego specjalisty wysłać?? Neurologicznie on rozwija się prawidłowo więc zaden specjalista nie pomoze;/W czawartek i tak ide na szczepienie więc się zapytam. Może ona mi coś pomoze. Choć mam nadzieje ze do czwartku mu przejdzie;/
No nie wiem. Moze tak jak mowisz nic mu nie jest, ale jak cos zobaczysz to zawsze najpierw sprobuj przez pielegniarza bo ja teraz te wizyty na bioderka mam za free a karty medical nie mam.

A nie odp mi i co jak kup[ilas sobie fieranki :>? i wozek w PL?
I teraz 30maja mam znowu giełde wiec zapraszam!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa Justyna my szczepienie mozemy miec dopiero po 30maja hehe a bałam sie ze zapomniałam ale tak jak mówiłas musialo minąć 2miesiacE 🙂 no i ja musze zrobic usg nerek i brzuszka plus badanie moczu. Pojde na szczepienie to najwyzej za skierowanie zaplace a nie za całą wizyte. Nie wiesz jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
moje dziecko mnie wykonczylo- własnie zasneła, jak ją karmie to obok wkłada paluszek, smaruje jej dziąsełka i bidula az piszczy 🤪
Moja w sumie tez zasneła hehe ale ona jest przed kapaniem i pewnie zaraz wstanie ona zasypia dopiero po 21 😉 na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syluś więc tak firaneczki kupiłam z kubusiem do Piotrusia do pokoiku a wózka niestety nie udało mi się kupic, szczerze mówiąc to nie miała czasu na ogladanie. Ide w czwartek z mężem na zakupy to tutaj cos kupimy bo Piotruś wstaje mi z tego głębokiego i boję się że mi wypadnie. Ja szczepienie mam w czwartek u dr Rojek bo mi się nie chciało czekać na komorowską. CO do badań to ja wszystko oprócz badania moczu zrobiłam w Polsce, a co do tego skierowania to nie wiem naprawde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANULA - u nas skora nadal super aksamitna, ale teraz walczymy z potowkami na szyi i z licznymi krosteczkami na buzience - ale to on slinienia sie - leje sie z niego jak nie wiem co i napluje na kocyk, potem wytarza w nim twarz, kudly poprzyczepiane itd. wiec mam nadzieje ze to od tego 😉
Troszke tez pogorszyla nam sie skora na pupie i zaczelismy stosowac sudokrem ale jest coraz lepiej 🙂

SYLA
- krzeselko jest naprawde SUPER - nie mam poki co zadnych zastrzezen [a jestem wymagajaca i zazwyczaj czepiam sie niedoróbek 😉 ] - tu jest wszystko rewelka i wygoda jak sie ma dziecko przy sobie w kuchni - super!
to co ma ALLICCE to to samo POLLY tylko MAGIC - i sie buja 🙂 nogi sa chyba inaczej ustawione i tyle. Krzeselko jest solidne, ladne i ma wszystkie funkcje ktore chcialam - no i jak sie odchyli je na maxa do tylu to dzidziuś leży prawie na płasko - a wiekszosc krzeselek niby ma odchylane siedzisko ale kąt prosty zostaje tylko sie ulozenie zmienia a tu samo oparcie sie opuszcza - takze zajebioza 🤪 no i jak sie podniesie podnozek to kurcze jak w wozku 😉
Jest dosc ciezkie i w sumie wg mnie kola powinny byc z przodu ale to moze dlatego za mam waska kuchnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
a na giełde bym pojechała ale nie mam z kim;/ przydało by sie pare ciuszków dla Piterka
daj znac co potrzebujesz to poszukam dla CIEBIE;]


wszystkiego na 6-9m bo mam tylko kilka bodziaków, jedne spodnie i dwie bluzy. Więc jakbyś widziała cos fajnego to bierz a później sie jakoś dogadamy 🙂 Nareszcie będzie okazja zeby się spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
Basia i Katpio - czytałam na Allegro nowe komentarze tego gościa co zamówiłam krzesełko i wszyscy o krzesełkach piszą, że REWELACJA!
Mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie 🙂.


już się nie mogę doczekać kiedy je dostaniecie, bo potem ja kupuje, też beżowy miś 😜 najwyżej będziesz mieć konkurencję jak będziemy sprzedawać na allegro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

wróciłam z pracy - przezyłam 😉 nawet nie było źle 😜

Niuncia wykapana, nakarmiona i uspiona przez tatunia wiec luzik, m poszedł mi robic kolacje - nie ma jak wychowac sobie chłopa 😉 😜
Jagoda - czy boje sie o jej kregosłup? Nie, nikt ja do tego nie mobilizuje, nie zmusza - po prostu od jakiegos tygodnia jak sie ja posadzi na kolanach to odchodzi takie wiosłowanie ze hej! I taka ma radoche z tego ze szok 😁 Niech ćwiczy mięśnie brzucha. Przewracanie z brzucha na plecy w dalszym ciagu wychodzi jej marnie (na brzuch obraca sie w mig) to przynajmniej niech ma osiagniecia w innych "konkurencjach" 😉 😜 Sie ja wysle do Londynu na olimpiadę i wystawi w konkurencji czwórka podwójna ze sternikiem - ino team trzeba skompletowac wiec szkolic tam inne styczniowe dzieciatka 😉 🤪

Odnosnie krzesełka to nasze robi niesamowite wrazenie na gościach - kto wejdzie to oczy wywala bo ono wygląda jak skórzane 🤪 🤪 🤪

A jesli chodzi o imie to tez wiecznie mi sie ludzie pytaja czy to zdrobnienie od Magdaleny czy heleny 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
a na giełde bym pojechała ale nie mam z kim;/ przydało by sie pare ciuszków dla Piterka
daj znac co potrzebujesz to poszukam dla CIEBIE;]


wszystkiego na 6-9m bo mam tylko kilka bodziaków, jedne spodnie i dwie bluzy. Więc jakbyś widziała cos fajnego to bierz a później sie jakoś dogadamy 🙂 Nareszcie będzie okazja zeby się spotkać 🙂


Wsydziłybyście się że jeszcze nie zdążyłyście sie spotkac !!! Ile km od siebie mieszkacie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ubieram młodą na 6-12ms zaraz wam wstawię fotę jaka jest długa to ocenicie;-)
Jagoda czy twój kawaler zawsze tak porządnie je? widziałam na zdjęciu ,że miseczka już pusta a nawet śliniak czysty.Wiecie jak je Nelka? zaraz zobaczycie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
agab napisał(a):
Basia i Katpio - czytałam na Allegro nowe komentarze tego gościa co zamówiłam krzesełko i wszyscy o krzesełkach piszą, że REWELACJA!
Mam nadzieję, że rzeczywiście tak będzie 🙂.


już się nie mogę doczekać kiedy je dostaniecie, bo potem ja kupuje, też beżowy miś 😜 najwyżej będziesz mieć konkurencję jak będziemy sprzedawać na allegro 😜


damy radę 😉
no, chyba, że się zaraz rozsypie 🤢, to nie będzie co sprzedawać 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...