Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
Ja już ubieram młodą na 6-12ms zaraz wam wstawię fotę jaka jest długa to ocenicie;-)
Jagoda czy twój kawaler zawsze tak porządnie je? widziałam na zdjęciu ,że miseczka już pusta a nawet śliniak czysty.Wiecie jak je Nelka? zaraz zobaczycie..


Vanessa jak je to zupke ma wszedzie, body, rajtuy, bujaczek i ja jestesmy w zupce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
A mi to się zawsze wydaje, że Wasze dzieci są takie duże i wyglądają na większe niż moja Lenka 🤔 😞.
A wszyscy mi mówią, że moja Lena wygląda na 6 miesięcy 🤢.
Może na zdjęciach to jakoś inaczej 🤢.


wydaje Ci sie 😁 mierzyłam Neske metrem stolarskim i chyba ma 62 cm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
A mi to się zawsze wydaje, że Wasze dzieci są takie duże i wyglądają na większe niż moja Lenka 🤔 😞.
A wszyscy mi mówią, że moja Lena wygląda na 6 miesięcy 🤢.
Może na zdjęciach to jakoś inaczej 🤢.


ja uważam tak samo, ale generalnie Weronika jest drobna i długa, a nie taki bobasek i czasem jak Basia wstawia focie Vanesski to wydaje mi się, że nasze dziewczyny są do siebie bardzo podobne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Ja już ubieram młodą na 6-12ms zaraz wam wstawię fotę jaka jest długa to ocenicie;-)
Jagoda czy twój kawaler zawsze tak porządnie je? widziałam na zdjęciu ,że miseczka już pusta a nawet śliniak czysty.Wiecie jak je Nelka? zaraz zobaczycie..


Vanessa jak je to zupke ma wszedzie, body, rajtuy, bujaczek i ja jestesmy w zupce 😁 😁


A Lena ostatnio bardzo często kicha przy jedzeniu 🤢,
także możecie sobie wyobrazić jak wszystko do okoła wygląda 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
dziewczyny co kupujecie na Dzień Matki???


też już o tym myślałam, ale nic nie wymyśliłam 🤢.
Może wydrukuję jakieś ładne zdjęcie i dokupię ładną ramkę i do tego bukiet kwiatów oczywiście 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
Ja już ubieram młodą na 6-12ms zaraz wam wstawię fotę jaka jest długa to ocenicie;-)
Jagoda czy twój kawaler zawsze tak porządnie je? widziałam na zdjęciu ,że miseczka już pusta a nawet śliniak czysty.Wiecie jak je Nelka? zaraz zobaczycie..



dam Ci oklaska za spostrzegawczosc!!!! 🤪
jej!!! a akurat wczoraj o tym rozmawialam z mezem 😉 - to prawda - jak mąż go karmi to buzia i sliniak czysty jak mama - zupa wszedzie 😉 ale tajemnica sa chyba malusienkie porcje na lyzeczce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
tak wygląda moje dziecko podczas posiłku
[URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc0020dq.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8131/dsc0020dq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


o bozie!!! jej oczęta proszą o jeszcze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):


I jak oceniacie mój wzrost?


Nelka jest duzą dziewczynką ale patrzac na to zdjecie i na zdjecie w profilu myślę ,że to sprawa ujęcia. Nie mniej jednak dziewczęta - dzieciaki nam rosną i się starzeją - całe szczęście ,że my ciągle jak osiemnastki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
mycloud napisał(a):
Ja już ubieram młodą na 6-12ms zaraz wam wstawię fotę jaka jest długa to ocenicie;-)
Jagoda czy twój kawaler zawsze tak porządnie je? widziałam na zdjęciu ,że miseczka już pusta a nawet śliniak czysty.Wiecie jak je Nelka? zaraz zobaczycie..



dam Ci oklaska za spostrzegawczosc!!!! 🤪
jej!!! a akurat wczoraj o tym rozmawialam z mezem 😉 - to prawda - jak mąż go karmi to buzia i sliniak czysty jak mama - zupa wszedzie 😉 ale tajemnica sa chyba malusienkie porcje na lyzeczce 😉


jejku, jakbym jej dała malusieńką porcję na łyżeczce to chyba by mnie zjadła ze złości. Jakl jedna przełyka to druga juz czeka w pogotowiu! To musi byc w takim tempie jak przełykanie pokarmu z butli!!! Mimo,że sie staram nadążyc to i tak w połowie jest darcie i musze reszte jej dac przez cumel 🤢 Zazwyczaj zasypia po tym na 5 min- tak sie zmacha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - CZY LENUSI GESTNIEJA WŁOSKI CZY MI SIE WYDAJE 🙂? Nasze łysiątko tez zaczyna puszczac wloski 🙃 😁 ale rzesy nadal ma biale - jak tak na niego patrze pod slonce - ooooj, te blekitne oczyska, malinowe wielkie usta i biale wloski 🤪 szkoda tylko ze chyba bedzie mial proste wloski bo mialam nadzieje ze beda blond loki 🙂

AGAB, KATPIO - nasz tez jest dlugi i moze nie drobny [bo jak dzis zobaczylam uda to nawet powiedzialam do meza ze koniec z kleikiem..] ale taki...no... proporcjonalny 🙂 choc moi rodzice uwazaja ze jest drobny [ja w wieku 4 miesiecy wazylam 8,5 kg, moze dlatego 😮] ale jak zobaczylam w niedziele synka tych znajomych - szok, dziecko ma 2,5 mies a poliki wiszace go ramion i niewidoczne oczka.. 😉 Drobne dzieci szybciej zaczynaja raczkowac i chodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agab napisał(a):
pinacolada napisał(a):
tak wygląda moje dziecko podczas posiłku
[URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc0020dq.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/8131/dsc0020dq.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


o bozie!!! jej oczęta proszą o jeszcze!!!


no tak bo dziecko głodne! mama tylko do zdjecia ubrudziła zeby nie było, he,he. A po zdjeciu dalszy ciag tresury - dzis było wiosłowanie !!! Jutro przecwiczymy rzut młotem jakby teamu na olimpiadę nie udało sie skompletowac 😉
Ps. dzidziuś patrzył na balonik z helem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, dzis po kapieli puscilismy Ksawciowi plyte z kolysankami - tymi ktore sluchalam w ciazy - i przypomnialo mi sie jak sie bujalam na bujaku i glaskalam brzuszek i mu spiewalam..i jak dzis zaczelam spiewac to sie poplakalam 🙂 ech... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa i jeszcze jedno - pamietacie jak Pinacolada dala nam pierwszy filmik ze smiechem Lenki podczas zabawy w "nie ma nie ma a kuku" 😉? pewnie potem kazda z nam to probowala - my tez i u nas nic do tej pory go to nie smieszy - a ta taśma...hehehehe pisalam Wam chyba jakw sobote zaczal sie chichrac ni z gruchy ni z pietruchy jak mu tasmą sciagalam kudelki z kurtki? 🙂
Dzis maz cos robil tasmą - o matko, co sie dzialo - dziecko dusilo sie ze smiechu przez ok 20 min !!! nie mielismy jak nagrac bo ja go mialam na rekach, maz z ta tasmą przyklejal odklejal a dziecko mialo taka radoche ze niech sie wszystkie zabawki swiata schowaja! 🙂 i to jest tylko dowod na to ze kazde dziecko jest inne i ma juz swoj maly dzieciecy gust 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi się właśnie przypomniało, że od 13 maja czekam na ten regał na zabawki z ikei, baba mi 15 maja pisała że z uwagi na sytuację w kraju ma problem z wysłaniem paczki bo firmy kurierskie coś szwankują, a jej rodzicom grozi powódź i nie ma czasu bo im pomaga w ewakuacji. zaraz do niej napiszę i jak odpisze, że nie wysłała to chcę zwrot kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aaaa i jeszcze jedno - pamietacie jak Pinacolada dala nam pierwszy filmik ze smiechem Lenki podczas zabawy w "nie ma nie ma a kuku" 😉? pewnie potem kazda z nam to probowala - my tez i u nas nic do tej pory go to nie smieszy - a ta taśma...hehehehe pisalam Wam chyba jakw sobote zaczal sie chichrac ni z gruchy ni z pietruchy jak mu tasmą sciagalam kudelki z kurtki? 🙂
Dzis maz cos robil tasmą - o matko, co sie dzialo - dziecko dusilo sie ze smiechu przez ok 20 min !!! nie mielismy jak nagrac bo ja go mialam na rekach, maz z ta tasmą przyklejal odklejal a dziecko mialo taka radoche ze niech sie wszystkie zabawki swiata schowaja! 🙂 i to jest tylko dowod na to ze kazde dziecko jest inne i ma juz swoj maly dzieciecy gust 😉



moja tak śmieje coraz częściej i to do reklamówki, zwykłej i najlepiej niebieskiej. A ja jej zabawki drogie zamawiam, pójde do delikatesów i przyniose reklamówek a dziecko bedzie miało raj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a oczekujecie od swoich m. jakiegoś drobiazgu z okazji pierwszego (nie u wszystkich) dnia matki. ja bym chciała żeby mój mężuś coś pomyślał, ale raczej nie ma szans bo on taki niedomyślny. moja sistra za każdym razem kiedy dzieci były mniejsze dostawała coś od swojego męża (niby od dzieci 🤢 🤢 🤢 no wiecie o co chodzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katpio napisał(a):
a oczekujecie od swoich m. jakiegoś drobiazgu z okazji pierwszego (nie u wszystkich) dnia matki. ja bym chciała żeby mój mężuś coś pomyślał, ale raczej nie ma szans bo on taki niedomyślny. moja sistra za każdym razem kiedy dzieci były mniejsze dostawała coś od swojego męża (niby od dzieci 🤢 🤢 🤢 no wiecie o co chodzi)


ja wiem,że na pewno dostanę kwiatki,i za to też kocham mojego M że zawsze pamięta o tych kobiecych świętach,kwiatki dostaję też bez okazji 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...